Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
6 грудня 2017 року, середа  №128 (5041) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Документи інших відомств
28/05/2010
Рішення № 4 від 31 березня 2010 року

Про стан проведеної роботи щодо прибирання прибудинкових територій, вивіз сміття, впорядкування парків і скверів, благоустрій районів міста Києва та ремонт дорігКолегія виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вирішила:

ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова Колегії
Київський міський голова
Л. Черновецький

1. Інформацію начальників Головного управління житлового господарства Стороженка B. C., Головного управління комунального господарства Вітта Ф. А., Головного управління контролю за благоустроєм м. Києва Гладуняка P. M., генерального директора комунальної корпорації “Київавтодор” Глінського Г. Я., заступника генерального директора Київського комунального об’єднання “Київзеленбуд” Лукаша О. В., голови Печерської районної у м. Києві державної адміністрації Сущенка С. М., в. о. голови Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації Пахачук Г. Д., першого заступника голови Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації Борисенка С. І. і заступника голови Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації Жука П. Ф. та виступаючих “Про стан проведеної роботи щодо прибирання прибудинкових територій, вивіз сміття, впорядкування парків і скверів, благоустрій районів міста Києва та ремонт доріг” взяти до відома.

2. Районним у м. Києві державним адміністраціям:
2.1. Забезпечувати стале вивезення великогабаритних відходів: старих меблів, побутової техніки, металобрухту тощо по мірі накопичення, але не рідше одного разу на тиждень. Здійснювати контроль за складуванням залишків будівельних відходів після поточного ремонту квартир та зобов’язати квартиронаймачів вивозити відходи самостійно підрядником або укладати угоди з балансоутримувачем будинку.
Термін: постійно
2.2. Провести обстеження та встановити необхідну кількість контейнерів на прибудинкових територіях. У разі необхідності здійснювати вивіз відходів два рази на добу.
Термін: до 23.04.2010
2.3. Провести ревізію щодо укладання угод на вивіз відходів балансоутримувачами/орендарями малих архітектурних форм, об’єктів нерухомості, торговельних закладів тощо з підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів та, у разі відсутності, зобов’язати укласти такі угоди. Надати Головному управлінню контролю за благоустроєм інформацію щодо юридичних осіб, які не уклали угоди.
Термін до 24.04.2010
2.4. Передбачити в районних бюджетах кошти на утримання необхідної кількості двірників. Забезпечити укомплектування комунальних підприємств згідно штатного розкладу, на виконання вимог “Технологічної карти організації праці двірника ЖЕК, ЖЕО по обслуговуванню житлового фонду”.
Термін: до 30.04.2010
2.5. Зобов’язати балансоутримувачів (власників) офісів, торгових підприємств, установ (незалежно від форм їх власності), провести зовнішнє санітарне очищення вікон, дверей, східців, фасадів будівель і споруд та прилеглих до них територій з використанням миючих засобів.
Термін: терміново
2.6. Забезпечити швидке реагування на виявлені порушення в благоустрої, неухильне та своєчасне виконання приписів Головного управління контролю за благоустроєм міста Києва, листів, які надходять на електронну адресу відділів благоустрою районів, комунальних підприємств по обслуговуванню житлового і нежитлового фонду.
Звіт про вжиті заходи згідно єдиної форми з фотосвідченням відновленого благоустрою направляти на електронну адресу Головного управління: qukb.rda(5).gmail.com в указані терміни.
Термін: постійно


3. Районним у м. Києві державним адміністраціям спільно з Головним управлінням контролю за благоустроєм
м. Києва, Головним управлінням житлового господарства та Головним управлінням комунального господарства вжити заходів щодо впорядкування прибудинкових територій житлових будинків, які знаходяться на балансі житлово-будівельних кооперативів, організацій співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та відомств.
Надати Київському міському голові звіт про вжиті заходи згідно єдиної форми.
Виконавці: голови райдержадміністрацій, Гладуняк P. M. Стороженко B. C. Вітт Ф. А.
Термін: терміново


4. Районним у м. Києві державним адміністраціям щотижнево надавати до Головного управління контролю за благоустроєм м. Києва інформацію стосовно комерційних структур м. Києва (балансоутримувачів (власників) офісів, торгових підприємств, що не проводять прибирання та благоустрій прилеглих територій, а Головному управлінню контролю за благоустроєм негайно вжити заходів реагування та інформувати Київського міського голову.
Виконавці: голови райдержадміністрацій, Гладуняк P. M.— узагальнення
Термін: щотижнево


5. Районним у м. Києві державним адміністраціям надати до Головного управління контролю за благоустроєм
м. Києва інформацію щодо порушення благоустрою (розриття) на території районів, а Головному управлінню контролю за благоустроєм м. Києва вжити заходів реагування та інформувати Київського міського голову.
Виконавці: голови райдержадміністрацій, Гладуняк P. M.
Термін: до 06.04.2010


6. Провести ревізію щодо укладання угод між мешканцями приватних будинків міста і підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів на вивіз побутового сміття та, у разі відсутності, зобов’язати укласти такі угоди.
Районним у м. Києві державним адміністраціям спільно з районними управліннями ГУ МСВ України в м. Києві вжити заходів щодо притягнення до адміністративної відповідальності мешканців будинків, що не мають вищезазначених договорів та влаштовують стихійні сміттєзвалища.
Виконавці: голови райдержадміністрацій, начальники районних управлінь ГУ МВС України в м. Києві
Термін: квітень 2010 р.


7. Заступникам голови Київської міської державної адміністрації, головам райдержадміністрацій, начальникам головних управлінь та управлінь Київської міської державної адміністрації здійснювати регулярні перевірки стану благоустрою у житлових кварталах міста Києва.
За результатами вищезазначених перевірок готувати щотижневий звіт з фотоматеріалами за єдиною формою та надавати Київському міському голові (згідно пункту № 46 даного протоколу).
Виконавці: голови райдержадміністрацій, заступники голови Київської міської державної адміністрації, начальники головних управлінь та управлінь
Термін: постійно


8. Районним у м. Києві державним адміністраціям підготувати та надати до ГУ житлового господарства пропозиції щодо оновлення елементів благоустрою вулиць та прибудинкових територій (встановлення лавочок та урн для сміття, оновлення газонів тощо). Стороженку B. C. провести узагальнення та надати пропозиції Київському міському голові.
Виконавці: голови райдержадміністрацій, Стороженко B. C.— узагальнення
Термін: до 06.04.2010


9. Завершити роботу щодо прибирання та благоустрій усіх без виключення територій загального користування, в тому числі зелених зон.
Надати Київському міському голові звіт про вжиті заходи згідно єдиної форми.
Виконавці: голови райдержадміністрацій, Добруцький І. І.
Термін: до 01.05.2010


10. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Голубченку А. К. провести нараду з головами районних у м. Києві державних адміністрацій про надання допомоги районним комунальним підприємствам зелених насаджень щодо паливно-мастильних матеріалів та інвентарю (лопат, граблів, віників тощо).
За результатом проведеної наради надати звіт Київському міському голові.
Виконавці: Голубченко А. К., Добруцький І. І., голови районних у м. Києві державних адміністрації
Термін: 07.04.2010


11. Головам районних у м. Києві державних адміністрацій проаналізувати роботу ЖЕКів (враховуючи звернення киян до служби допомоги мера Киянам “CALL-ЦЕНТР”), скласти списки для нагородження кращих працівників ЖЕКів та двірників і притягнення до дисциплінарної відповідальності тих, хто незадовільно справляється зі своїми обов’язками, а також, у разі необхідності, проведення кадрових змін керівників ЖЕКів.
Надати вищезазначену інформацію першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Голубченку А. К. для інформування Київського міського голови.
Виконавці: Голубченко А. К.— відповідальний, Стороженко B. C., голови райдержадміністрацій
Термін: до 09.05.2010


12. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Голубченку А. К. провести нараду з головами районних у м. Києві державних адміністрацій, керівниками ККО “Київзеленбуд”, Головного управління контролю за благоустроєм м. Києва, Головного управління житлового господарства щодо прибирання територій зелених зон міста, визначення меж територій загального користування та закріплення їх за комунальними службами районів м. Києва.
За результатом проведеної наради надати звіт Київському міському голові.
Виконавці: Голубченко А. К., Сівець В. М., Лясота О. І., Гладуняк P. M., Стороженко B. C., районні у м. Києві державні адміністрації
Термін: до 12.04.2010


13. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Голубченку А. К. провести нараду з керівництвом ВАТ “АК “Київводоканал”, АЕК “Київенерго” щодо порушення ними термінів відновлення благоустрою територій після проведених ремонтних робіт на інженерних мережах тепло- і водопостачання та запросити на цю зустріч представників засобів масової інформації.
За результатом проведеної наради надати звіт Київському міському голові, копію надати до Патронатної служби.
Виконавці: Голубченко А. К., Сівець В. М., Філатов Я. О., Соколовський Е. С.
Термін: до 08.04.2010


14. Привести до належного стану існуючі будівельні огорожі у м. Києві, забезпечити очищення їх від наклеєних рекламних повідомлень.
Надати Київському міському голові звіт про вжиті заходи згідно єдиної форми.
Виконавці: голови райдержадміністрацій, Гладуняк P. M. — контроль
Термін: терміново


15. Зобов’язати підприємства-перевізники утримувати належний санітарний стан прилеглих до кінцевих зупинок маршрутних таксі територій.
Виконавець: Гладуняк P. M.
Термін: постійно


16. Вживати адміністративних заходів до тих осіб, які самовільно наклеюють рекламні листівки у громадському транспорті, електроопорах, транспортних зупинках, дорожніх розділювачах тощо. Подавати Київському міському голові щотижневий звіт про кількість виявлених адміністративних порушень по даному питанню.
Виконавці: Гладуняк P. M.
Термін: постійно


17. Головному управлінню контролю за благоустроєм
м. Києва спільно з районними у м. Києві державними адміністраціями скласти графіки проведення суботників у районах м. Києва впродовж квітня і початку травня (до 07.05.2010 р.) та надати їх Київському міському голові.
Виконавці: Гладуняк P. M., голови райдержадміністрацій
Термін: до 02.04.2010


18. Здійснювати постійний контроль за наявністю люків на колодязях інженерних мереж та, у разі їх відсутності, терміново інформувати підприємства-балансоутримувачі, а також вживати невідкладних заходів щодо їх закриття.
Виконавці: Гладуняк P. M., голови райдержадміністрацій
Термін: постійно


19. Направити листи до Головного управління МВС
у м. Києві щодо проведення спільної перевірки усіх пунктів прийому металобрухту та, у разі виявлення у них зниклих люків від колодязів інженерних мереж, вживати заходів щодо притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності власників цих пунктів прийому металобрухту.
Виконавець: Гладуняк P. M.
Термін: до 06.04.2010


20. ККО “Київзеленбуд” привести до належного санітарного стану балансові території, особливо території, які прилеглі до центральних магістралей міста. Забезпечити відновлення (побілка, фарбування) елементів благоустрою квітникових ваз, паркових меблів тощо.
Надати Київському міському голові звіт про вжиті заходи згідно єдиної форми (пункт № 46 даного протоколу).
Виконавці: Сівець В. М.— контроль, Лясота О. І.
Термін: до 16.04.2010


21. Створити громадське формування по контролю за станом санітарної очистки і благоустрою території м. Києва у межах існуючого Київського міського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону.
Виконавці: Сівець В. М., Вітт Ф. А., Гладуняк P. M., Долгополов A. M.
Термін: квітень 2010


22. Провести роботу спільно з ГУ МВС України у м. Києві щодо демонтажу незаконно встановлених МАФів, у першу чергу тих, що розташовані на зелених зонах, територіях проходження інженерних мереж, транспортних зупинкових комплексів.
Надати Київському міському голові звіт про вжиті заходи згідно єдиної форми.
Виконавці: Сівець В. М., Гладуняк P. M., Крикун О. О., голови РДА
Термін: квітень 2010


23. Скласти графіки висадки дерев та кущів в районах м. Києва і надати цю інформацію Київському міському голові.
Виконавці: Сівець В. М., Добруцький І. І.
Термін: до 07.04.2010


24. Підготувати звернення до Прокуратури м. Києва щодо притягнення до відповідальності керівників підприємств, які не забезпечують контроль за колодязями інженерних мереж, що знаходяться у них на балансі, оскільки відсутність люків може привести до загибелі та травмування людей.
Виконавець: Сівець В. М.
Термін: терміново


25. Проаналізувати роботу комерційних структур м. Києва щодо благоустрою ними прилеглих територій та надати пропозиції Київському міському голові стосовно нової концепції взаємодії з ними на рівні районів та міста загалом.
Внести пропозиції Київському міському голові щодо заохочення керівників комерційних структур, які проводять належну роботу з благоустрою та санітарної очистки прилеглих територій, та притягнення до адміністративної відповідальності тих керівників, що не приділяють належної уваги вищезазначеній роботі.
Виконавець: Сівець В. М.
Термін: до 10.04.2010


26. Тимчасово припинити видачу планових ордерів на порушення благоустрою під час проведення земельних робіт для ВАТ “АК “Київводоканал” та АЕК “Київенерго” до закриття ними попередніх ордерів та поновлення благоустрою.
Виконавці: Сівець В. М., Гладуняк P. M.
Термін: 3 01.04.2010


27. Підготувати та внести на розгляд сесії Київської міської ради проект рішення щодо запровадження єдиного проекту будівельних парканів та огорож у приватному секторі м. Києва.
Виконавці: Сівець В. М., Добруцький І. І., Гладуняк P. M., Броневицький С. П.
Термін: до 15.04.2010


28. Підготувати та внести на розгляд сесії Київської міської ради проект рішення щодо забезпечення освітлення приватних споруд у центральній частині м. Києва безпосередньо їх власниками.
Виконавці: Сівець В. М., Добруцький І. І.
Термін: до 15.04.2010


29. Скласти графіки проведення робіт та терміново завершити прибирання і санітарну очистку парків та скверів міста. Графіки проведення робіт надати Київському міському голові.
Виконавці: Сівець В. М.— контроль, Добруцький І. І., Лясота О. І.— відповідальний, голови райдержадміністрацій
Термін: терміново


30. Спільно з районними у м. Києві державними адміністраціями проаналізувати ситуацію та надати Київському міському голові пропозиції щодо боротьби зі стихійними сміттєзвалищами на території приватної малоповерхової забудови м. Києва.
Виконавці: Сівець В. М.— відповідальний, голови райдержадміністрацій
Термін: до 07.04.2010


31. Провести інвентаризацію усіх порушень благоустрою (розриттів) у м. Києві щодо отримання власниками підприємств, що проводять роботи, відповідних ордерів та надати інформацію з цього питання Київському міському голові.
Виконавці: Сівець В. М., Гладуняк P. M.
Термін: до 06.04.2010


32. Підготувати пропозиції щодо оновлення елементів благоустрою парків та скверів у м. Києві (встановлення лавочок та урн для сміття біля них, оновлення газонів тощо) та внести їх на розгляд Київському міському голові.
Виконавці: Сівець В. М., Добруцький І. І., Лясота О. І.
Термін: до 06.04.2010


33. Проаналізувати пропозиції (бюджетний запит) від ККО “Київзеленбуд” до проекту бюджету м. Києва на 2010 рік: кількість, якість та вартість техніки і обладнання, які необхідно закупити для зеленого господарства міста у 2010 році, та надати інформацію Київському міському голові з урахуванням доповідної А. К. Голубченка від19.01.10р. № 002-33.
Виконавець: Сівець В. М.
Термін: до 02.04.2010


34. Проаналізувати діяльність районних управлінь контролю за благоустроєм, дати оцінку їх роботи та надати пропозиції Київському міському голові щодо чіткої і злагодженої роботи між міською та районними службами по контролю за благоустроєм.
Виконавець: Сівець В. М.
Термін: до 06.04.2010


35. Звернутися до Прокуратури міста Києва та суду стосовно порушення ВАТ “АК “Київводоканал” та АЕК “Київенерго” термінів відновлення благоустрою територій після проведення ними ремонтних робіт інженерних мереж тепло- і водопостачання.
Виконавці: Сівець В. М., Гладуняк P. M.
Термін: терміново


36. Спільно з Головним управління контролю за благоустроєм м. Києва проаналізувати стан виконання робіт щодо розриттів на проїжджій частині доріг і вулиць на території м. Києва та підготувати відповідні пропозиції Київському міському голові стосовно тих підприємств (організацій), які порушили строки виконання робіт та не забезпечили вчасного і якісного зариття, утрамбування грунту та асфальтування.
Виконавці: Сівець В. М. — відповідальний, Гладуняк P. M.
Термін: до 10.04.2010


37. Головному управлінню з питань торгівлі та побуту спільно з районними у м. Києві державними адміністраціями забезпечити санітарне прибирання ринків та прилеглих до них територій. Утримувати у належному санітарно-технічному стані контейнерні майданчики.
Виконавці: Басс Д. Я., голови райдержадміністрацій
Термін: терміново


38. Розпочати роботу з асфальтування доріг та прибудинкових територій і ліквідацію ямковості. Скласти та надати Київському міському голові графік виконання робіт.
Виконавці: Басс Д. Я., Глінський Г. Я., голови РДА
Термін: терміново
38.1. Надавати Київському міському голові щотижневий звіт про виконання робіт з асфальтування доріг та прибудинкових територій.
Виконавці: Басс Д. Я., Глінський Г. Я.,
Термін: щотижнево


39. КК “Київавтодор” забезпечити ремонт, заміну, фарбування колесовідбійних стрічок, направляючих огорож доріг, мостів, мостових переходів.
Провести роботи щодо очищення від оголошень і листівок та фарбування опор зовнішнього освітлення.
Виконавці: Глінський Г. Я., Швець А. В.
Термін: до 16.04.2010


40. Враховуючи найгіршу ситуацію з благоустроєм та санітарною очисткою, Святошинській районній у м. Києві державній адміністрації терміново завершити прибирання територій району.
Надати Київському міському голові звіт про вжиті заходи згідно єдиної форми.
Виконавець: Мазепа В. О.
Термін: до 02.04.2010


41. Скласти графіки асфальтування доріг та прибудинкових територій районів м. Києва і ліквідації недоліків дорожнього покриття та надати звіт Київському міському голові щодо проведеної роботи згідно єдиної форми.
Виконавці: Стороженко B. C.— відп., Гладуняк Р. М. — контроль, голови райдержадміністрацій
Термін: до 06.04.2010


42. З метою вивчення та розповсюдження позитивних сторін та методів роботи районних у м. Києві державних адміністрацій у сфері житлово-комунального господарства проаналізувати їх роботу та надати інформацію Київському міському голові щодо можливості запровадження в усіх районах міста кращих нововведень та методики роботи.
Виконавці: Стороженко B. C., Вітт Ф. А.
Термін: терміново


43. Вирішити питання щодо виготовлення рекламних листівок та розповсюдження їх через ЖЕКи в районах м. Києва стосовно запрошення мешканців міста Києва до участі у суботниках.
Виконавці: Добруцький І. І., голови райдержадміністрацій
Термін: терміново


44. Підготувати та надати Київському міському голові списки керівників закладів освіти та культури, що брали активну участь у проведенні суботників, відновленні благоустрою міста, з метою відзначення їх Київським міським головою (листи-подяки).
Виконавець: Журавський B. C.
Термін: до 07.04.2010


45. Головному управлінню транспорту, КП “Київський метрополітен”, КП “Київпастранс” забезпечити облаштування павільйонів очікування міського пасажирського транспорту. Провести санітарну очистку, фарбування та забезпечити їх утримання у належному технічному стані.
Виконавці: Бархатов О. І., Мірошников П. М., Ламбуцький М. М.
Термін: до 16.04.2010


46. Головному управлінню контролю за благоустроєм
м. Києва спільно з Єрьоміним Д. Г. розробити єдину форму звіту щодо відновлення порушень благоустрою та донести до виконавців.
Виконавці: Єрьомін Д. Г., Гладуняк P. M.
Термін: 02.04.2010


47. Копії всіх відповідей по всіх пунктах протоколу надавати Єрьоміну Д. Г. та на електронну адресу pskmda(S)qmail. com.
Виконавці: всі відповідальні виконавці
Термін: за настанням строків виконання


48. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. провести висвітлення в засобах масової інформації змісту цього рішення.
Термін: до 08.04.2010


Секретар Колегії, заступник голови Київської міської державної адміністрації —
керівник апарату            Б. Стичинський


Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211