Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
6 грудня 2017 року, середа  №128 (5041) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Нормативно-правовi акти 
20/07/2004
Розпорядження Київської міської державної адміністрації № 1316 від 20 липня 2004 року, зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції 29 липня

Про здійснення процедури затвердження лімітів на утворення та розміщення відходів для підприємств, установ і організацій — суб’єктів господарської діяльності у місті КиєвіЗ метою впорядкування здійснення процедури затвердження лімітів на утворення та розміщення відходів у місті Києві, відповідно до статті 20 Закону України “Про відходи” та постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 року № 1218 “Про затвердження Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів”:
1. Затвердити Порядок здійснення процедури затвердження лімітів на утворення та розміщення відходів для підприємств, установ і організацій — суб’єктів господарської діяльності у м. Києві, що додається.
2. Покласти на управління охорони навколишнього природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) виконання функції затвердження за поданням Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві лімітів на утворення та розміщення відходів для підприємств, установ і організацій — суб’єктів господарської діяльності у м. Києві.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації — начальника Головного управління земельних ресурсів Муховикова А. М.

Голова О. Омельченко
Затверджено розпорядженням
Київської міської державної адміністрації
від 20 липня 2004 року № 1316
Зареєстровано
в Київському міському управлінні юстиції
29 липня 2004 року за № 38/616

Порядок


здійснення процедури затвердження ліміту на утворення та розміщення відходів для підприємств, установ і організацій — суб’єктів господарської діяльності у місті Києві


1. Цей порядок розроблено відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.98 № 1218 “Про затвердження Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів” (далі — Постанова).
2. Районні у м. Києві державні адміністрації до 10 січня поточного року визначають перелік власників відходів, що розташовані на підпорядкованій території, яким необхідно одержати ліміти на утворення та розміщення відходів на наступний рік (далі — перелік власників відходів) та подають його для узагальнення до управління охорони навколишнього природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі — Управління).
3. Управління до 20 січня поточного року подає узагальнений перелік власників відходів на погодження Державному управлінню екології та природних ресурсів в м. Києві (далі — Державне управління).
4. Державне управління до 1 лютого поточного року погоджує перелік власників відходів та подає його на затвердження до заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків. Після затвердження 1 примірник переліку надається до Управління для подальшої роботи та інформування районних у м. Києві державних адміністрацій.
5. Державне управління до 1 березня поточного року надсилає на юридичні адреси власників відходів повідомлення про необхідність одержання дозволів на розміщення відходів та подання на погодження проектів лімітів на утворення та розміщення відходів на наступний рік.
6. Власники відходів, які здійснюють лише розміщення відходів,— до 1 квітня, а власники відходів, які утворюють та розміщують відходи на своїх територіях, — до 1 червня поточного року подають до Державного управління заяви з відповідними додатками, передбаченими Постановою, на одержання дозволу на розміщення відходів у наступному році.
7. Державне управління розглядає заяви і до 1 липня поточного року видає дозволи на розміщення відходів або надсилає власникам відходів повідомлення з викладенням причин відмови у видачі дозволів, встановлюючи термін повторного подання необхідних документів.
Передача накопичених за попередні роки відходів іншому власнику здійснюється за окремим дозволом Державного управління. Обсяг переданих іншому власнику відходів не враховується при затвердженні лімітів на розміщення відходів.
8. Власники відходів, що отримали дозволи на розміщення відходів, готують в 3-х примірниках скориговані проекти лімітів на утворення та розміщення відходів і до 1 вересня поточного року подають їх на погодження Державному управлінню.
9. Протягом двох тижнів з дня подання документів, зазначених в п. 8 цього Порядку, Державне управління розглядає та погоджує скориговані проекти лімітів на утворення та розміщення відходів. У разі відхилення проекту ліміту власникові відходів надсилається лист з роз’ясненням причин відхилення та встановлюється термін повторного розгляду.
10. Погоджені проекти лімітів на утворення та розміщення відходів Державне управління у тижневий термін передає на затвердження Управлінню. У разі наявності зауважень документи повертаються суб’єкту господарювання з викладом їх змісту та зазначенням терміну повторного подання.
11. Затверджені ліміти на утворення та розміщення відходів встановлюються терміном на один рік і доводяться Управлінням до власників відходів до 1 жовтня поточного року. При цьому один примірник затвердженого ліміту надається власнику відходів, один залишається в Управлінні, та один повертається в Державне управління.
12. До 1 листопада поточного року Управління проводить аналіз затверджених лімітів на утворення та розміщення відходів з визначенням кількісних та складових характеристик відходів і направляє узагальнену інформацію про прогнозні об’єми утворення та розміщення відходів у наступному році для регулювання навантаження на діючі полігони та сміттєспалювальний завод до Головного управління комунального і готельного господарств та туризму виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), відкритого акціонерного товариства “Київспецтранс” та філіалу “Завод “Енергія” АК “Київенерго”.
13. Власник відходів має право протягом 6 місяців після затвердження лімітів на утворення та розміщення відходів звернутися з клопотанням про його перегляд.
Підставою для перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів може бути:
— використання у виробництві нових видів сировини, матеріалів;
— випуск нових видів продукції (робіт, послуг);
— удосконалення технологічних процесів, устаткування тощо;
— укладення додаткових договорів (контрактів) на передачу відходів іншим власникам.
14. У разі утворення відходів, що перевищують обсяги затверджених лімітів, власник відходів повинен звернутись до Державного управління з клопотанням щодо одержання окремого дозволу на розміщення цих відходів та перегляд і коригування ліміту на утворення та розміщення відходів. Для одержання дозволу власник відходів подає:
— техніко-економічне обґрунтування утворення додаткових обсягів відходів;
— довідку щодо можливості їх екологічно безпечного розміщення.
15. Протягом двох тижнів з дня подачі документів на коригування ліміту Державне управління проводить його перегляд, погоджує скоригований ліміт та подає його на затвердження в Управління. У разі наявності зауважень документи повертаються суб’єкту господарювання з викладом їх змісту та зазначенням терміну повторного подання.
16. Відповідальність за дотримання норм законодавства України при визначенні максимальних обсягів відходів, визначення лімітів утворення та розміщення відходів, несвоєчасну подачу документів на затвердження або не затвердження лімітів на утворення та розміщення відходів несе власник відходів.
17. Контроль за правильністю визначення лімітів на утворення та розміщення відходів, їх дотриманням здійснює Державне управління.

Заступник голови — керівник апарату Б. Стичинський

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211