23 ciчня 2018 року, вiвторок  №8 (5059) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS  | Facebook   |  Київ | Економіка | Суспільство | Дозвілля | Авто | Здоров'я | Технології | Транспорт
images
images
 Логотип видання 'Хрещатик'
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
полоса
images images новини
images
08:32 |  ДПС забезпечено безперебійний перехід на стандарти IBAN
images images images
08:31 |  Підпалювачам кафе на Хрещатику повідомлено про підозру
images images images
08:19 |  У валютного шахра вилучили понад 7 мільйонів фальшивих гривень
images images images
08:13 |  Столична прокуратура наголошує на законності рішення суду, який повернув державі сквер Небесної сотні
images images images
08:08 |  Уранці туман, видимість 200-500 м
images images images
08:07 |  Сьогодні стартує Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе»
images images images
07:59 |  У парку «Відрадному» облаштують дитячий парк розваг
images images images
07:58 |  У Києві розпочинають комплекс заходів для належного утримання вулиць і доріг восени та взимку
images images images
07:44 |  23 жовтня для школярів і педагогів проведуть безкоштовні тренінги з протидії булінгу
images images images
07:41 |  Із 15 до 19 жовтня киянки зможуть пройти позачергові обстеження на виявлення патологій молочної залози
images images images
07:39 |  Конституційний Суд відкрив провадження щодо тлумачення Конституції у частині здійснення місцевого самоврядування та державної влади у столиці
images images images
17:43 |  Восени школярі вивчатимуть інновації з «Путівником розумного киянина»
images images images
15:05 |  На Шулявці перемістили частину сталевого прольоту
images images images
14:57 |  Віталій Кличко звернувся до прем’єр-міністра щодо удосконалення нормативної бази для боротьби із самочинним будівництвом
images images images
14:41 |  У столиці стартував масштабний проект з озеленення, формування еко-культури, модернізації парків і скверів
images images images
images
украинские новости RSS канал новини RSS  |  всi новини
images
полоса
images images ДОКУМЕНТИ  
images
images Рiшення Київради
images
images Розпорядження
images
images Нормативно-правовi акти 
images
images Укази Президента України
images
images Постанови
images
images Накази
images
images Проекти
images
images Документи інших відомств
images

полоса

Державні закупівлі
Бюджет міста Києва на 2019 рік Контактний центр міста Києва - 1551
  images
images
images Роздiли :   стрелка   |    |    |    


Нормативно-правовi акти 
21/04/2004
Розпорядження Київської міської державної адміністрації № 665 від 21 квітня 2004 року

Про організаційні заходи щодо функціонування системи закупівель товарів, робіт і послуг на території міста Києва за рахунок коштів місцевих бюджетівЗ метою забезпечення виконання Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року № 1469 “Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель”, відповідно до наказів Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від № 189 “Про делегування окремих функцій щодо координації закупівель товарів, робіт і послуг за кошти місцевих бюджетів”, від 26 грудня 2000 року № 280 “Про затвердження Положення про порядок створення та головні функції тендерних комітетів щодо організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти”, від 7 грудня 2000 року № 268 “Про порядок погодження Міністерством економіки України застосування замовниками окремих процедур державних закупівель”:

1. Покласти на Головне управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) виконання окремих функцій щодо координації закупівель товарів, робіт і послуг за кошти місцевих бюджетів.
2. Встановити, що постійно діючі тендерні комітети для здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за кошти місцевих бюджетів створюються в головних управліннях, управліннях, відділах Київської міської державної адміністрації та в управліннях, відділах районних у м. Києві державних адміністрацій (далі — головні розпорядники бюджетних коштів), а також в організаціях-розпорядниках коштів нижчого рівня та в організаціях-одержувачах коштів місцевих бюджетів за погодженням з організацією вищого рівня.
3. Забезпечити створення тендерних комітетів відповідно до вимог Положення про порядок створення та головні функції тендерних комітетів щодо організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 26.12.2000 № 280, враховуючи, що з 1 липня 2004 року на посади секретарів тендерних комітетів можуть бути призначені лише особи, які пройшли відповідне навчання та мають сертифікат встановленого Мінекономіки зразка.
4. Тендерним комітетам головних розпорядників бюджетних коштів:
4.1. Після затвердження бюджету м. Києва та районних у м. Києві бюджетів забезпечити складання та затвердження річного плану закупівель товарів, робіт і послуг з урахуванням потреб організацій-розпорядників коштів нижчого рівня та організацій — одержувачів коштів місцевих бюджетів і подання його для узагальнення до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щорічно до 1 березня.
4.2. Подавати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щоквартальний звіт про проведення торгів (тендерів) на закупівлю товарів, робіт і послуг за формою державної статистичної звітності № 1-торги (тендери) “Звіт про проведення торгів (тендерів) на закупівлю товарів, робіт, послуг за державні кошти”, затвердженою наказом Держкомстату України від 05.11.2003 № 383, до 3 числа місяця, наступного за звітним періодом, разом з відповідною аналітичною запискою з урахуванням проведення торгів (тендерів) організацій-розпорядників коштів нижчого рівня та організацій-одержувачів коштів місцевих бюджетів.
5. Тендерним комітетам головних розпорядників бюджетних коштів, організацій-розпорядників коштів нижчого рівня та організацій — одержувачів коштів місцевих бюджетів:
5.1. Визначати процедуру закупівлі виходячи з річної потреби на товари, роботи і послуги без права поділу закупівлі на частини з метою уникнення проведення торгів (тендера).
5.2. У разі проведення закупівель, де передбачається участь у процедурі закупівлі іноземних виконавців та оплата за контрактом може здійснюватись за кошти в іноземній валюті, тендерну документацію погоджувати з управлінням зовнішньоекономічних зв’язків Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
5.3. Договори про закупівлю укладати тільки у письмовій формі та у відповідності до вимог Цивільного кодексу України.
5.4. Постійно вживати відповідних заходів з охорони прав інтелектуальної власності стосовно використання тендерної документації та методики оцінки тендерних пропозицій, які зареєстровані Державним департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України в установленому законодавством України порядку.
6. Тендерні комітети організацій-одержувачів коштів місцевих бюджетів здійснюють організаційно-правові дії по закупівлях, пов’язаних виключно з їх поточною діяльністю, з обов’язковим включенням до складу тендерного комітету представника від організації — головного розпорядника бюджетних коштів.
7. Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розробити та затвердити в установленому порядку план проведення тематичних перевірок щодо дотримання замовниками законодавства України у сфері державних закупівель.
8. Затвердити Порядок розгляду документів, поданих замовником до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для здійснення процедури погодження окремих процедур державних закупівель, що додається.
9. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 29.12.2002 № 2345 “Про організаційні заходи щодо функціонування системи державних закупівель товарів, робіт і послуг на території м. Києва за рахунок коштів місцевих бюджетів”.
10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації — начальника Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Борисова В. Д.

Виконуючий обов’язки голови І. Фоменко

Затверджено розпорядженням
Київської міської державної адміністрації
від 21 квітня 2004 року № 665

Порядок розгляду документів, поданих замовником Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для здійснення процедури погодження окремих процедур закупівель


Погодження окремих процедур закупівель здійснюється відповідно до Порядку погодження Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції України застосування замовниками окремих процедур державних закупівель, затвердженого наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 07.12.2000 № 268 із змінами та доповненнями.
Головні управління та управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), зазначені нижче, у межах своєї компетенції протягом п’яти робочих днів здійснюють розгляд документів, поданих замовниками для погодження відповідної процедури закупівлі з таких питань:
Управління зовнішньоекономічних зв’язків Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (у разі погодження процедури закупівлі в одного учасника) у межах своєї компетенції розглядає:
— пакет документів, поданий замовником для погодження відповідної процедури закупівлі, на предмет відповідності умов платежів проекту контракту вимогам законодавства та наявності (відсутності) обмежень у суб’єкта господарської діяльності і його контрагента на здійснення зовнішньоекономічної діяльності, передбачених статтею 37 Закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність”, та інших порушень у сфері зовнішньоекономічної діяльності;
— документи на предмет відповідності цінових умов здійснення закупівель існуючій кон’юнктурі на зовнішніх ринках.
Головне управління з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (у разі погодження процедури закупівлі в одного учасника) в межах своєї компетенції розглядає:
— відповідність з ціновими реаліями орієнтовно розрахованої вартості товарів (робіт, послуг), що будуть закуповуватись;
— порядок розрахунку ціни тендерної пропозиції.
Якщо в поданих до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документах виявляється інформація щодо цін, достовірність якої не може бути перевірена відповідальними фахівцями, то замовник повинен додатково надати експертні висновки спеціалізованих експертних організацій.
Управління фінансової політики та інвестиційної роботи Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) організовує та координує роботу зазначених вище головних управлінь та управлінь виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) щодо опрацювання документів, поданих для здійснення процедури погодження, оформляє лист погодження процедури закупівлі або готує мотивовану відмову його видачі.
До проведення експертизи документів, у разі потреби, можуть залучатися інші структурні підрозділи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), не зазначені в цьому переліку. При цьому загальний термін розгляду документів у зазначених підрозділах не повинен перевищувати п’яти робочих днів.
Висновки відповідних підрозділів, на розгляд яких надавалися документи щодо погодження окремих процедур закупівель, заносяться до Картки розгляду документів, поданих замовником до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для погодження процедури закупівлі (додається).
У разі непогодження окремої процедури закупівлі підрозділ, що здійснює розгляд відповідних документів, письмово повідомляє про це управління фінансової політики та інвестиційної роботи Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з викладенням підстав, через які замовнику відмовлено у погодженні.
Загальний термін розгляду Головним управлінням економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поданих документів не може перевищувати 30 календарних днів.
У разі обґрунтованої потреби термін розгляду головними управліннями та управліннями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) документації, що подається для здійснення погодження процедур закупівлі, може бути змінено в межах загального терміну розгляду, відповідно до цього Порядку.
При цьому підрозділ, що здійснює розгляд документів, повинен повідомити управління фінансової політики та інвестиційної роботи Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про неможливість розгляду документів у встановлений термін з викладенням обгрунтування щодо збільшення терміну розгляду документів.

Заступник голови — керівник апарату Б. Стичинський

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |