Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
20 березня 2018 року, вiвторок  №30 (5081) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Рiшення Київради
17/12/2001
Рішення № 171/1605 від 27 грудня 2001 року

Про вдосконалення управління транспортними підприємствамиВідповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частин 1, 7 статті 34 Закону України “Про підприємства в Україні”, статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України від 20.05.93 № 56-93 “Про місцеві податки і збори” та з метою створення єдиної комунальної транспортної інфраструктури, підвищення ефективності її роботи Київська міська рада
1. Реорганізувати з 1 січня 2002 року комунальні підприємства “Київтранссервіс” та “Київпарксервіс” шляхом перетворення їх у відокремлені підрозділи комунального підприємства “Київпастранс”.
2. Доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) відповідно до пункту 1 цього рішення здійснити відповідні організаційно-правові заходи.
3. Внести до рішення Київської міської ради від 17.02.94 № 9а “Про впровадження збору за парковку автомобілів в м. Києві” (із змінами та доповненнями, затвердженими рішенням Київради від 05.07.01 № 364/1340) такі зміни та доповнення:
3.1 Пункт 3 рішення викласти в новій редакції такого змісту:
“Встановити ставки збору за парковку автотранспорту з розрахунку за одну годину парковки 3 відсотки неоподаткованого мінімуму громадян в спеціально обладнаних місцях та 1 відсоток у відведених місцях.
Збір за парковку автотранспорту сплачується водіями на місці парковки.
Вважати, що спеціально обладнані місця — це місця для парковки автотранспорту, розміщені за межами смуг руху проїзної частини доріг та мають розмітку, обладнані дорожніми знаками, спеціальними технічними пристроями (огорожею, в’їзними та виїзними бар’єрами, шлагбаумами, приміщеннями для охоронців тощо), які можуть використовуватися для запобігання викраденню автотранспорту; відведені місця — це місця для парковки автотранспорту, визначені дорожніми знаками, які можуть мати дорожню розмітку і бути оснащеними пристроями для контролю з часу паркування”.
3.2. Пункт 3.1 частини III “Ставки збору” Положення про збір за парковку автомобілів у м. Києві, затвердженого зазначеним рішенням Київради, викласти в такій редакції:
“Встановити ставки збору за парковку автотранспорту з розрахунку за одну годину парковки 3 відсотки неоподаткованого мінімуму доходів громадян у спеціально обладнаних місцях та 1 відсоток у відведених місцях.
Збір за парковку автотранспорту сплачується водіями на місці парковки”.
3.3. Пункт 2 рішення Київради від 05.07.01 № 364/1340 “Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської Ради народних депутатів від 17.02.94 № 9-а “Про впровадження збору за парковку автомобілів у місті Києві” вважати таким, що втратив чинність.
4. Суми збільшення збору за парковку автомобілів, перераховані до районних бюджетів за ставкою, передбаченою рішенням Київради від 05.07.01 № 364/1340, вважати такими, що підлягають поверненню, та зарахувати їх як авансові в рахунок майбутніх платежів.
5. Київському міському голові здійснити організаційні заходи щодо впорядкування парковки автотранспорту в м. Києві.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку та на постійну комісію Київради з питань економічних реформ, розвитку виробничого, наукового потенціалу та підприємництва.

Київський міський голова О. Омельченко

Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211