Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
20 березня 2018 року, вiвторок  №30 (5081) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Рiшення Київради
27/12/2001
Рішення № 178/1612 від 27 грудня 2001 року (частина ІІІ)

Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землеюВідповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 08.12.90 “Про земельну реформу”, Закону України “Про оренду землі” та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада
35. Затвердити проект відведення земельної ділянки Національній академії внутрішніх справ України для обслуговування та експлуатації будівель і споруд юридичного ліцею на Повітрофлотському проспекті, 53 у Солом’янському районі м. Києва.
Надати Національній академії внутрішніх справ України, за умови виконання п.35.1 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 1,03 га для обслуговування та експлуатації будівель і споруд юридичного ліцею на Повітрофлотському проспекті, 53 у Солом’янському районі м. Києва в зв’язку з передачею академії будівель і споруд (Постанова Кабінету Міністрів від 15.12.97 № 1392, акти передачі будівель і споруд від 05.03.98) за рахунок земель, відведених відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 04.06.46 № 1247 “Про відвод земельної дільниці Українському Управлінню Цивільного Повітряного Флоту (площею 0,64 га), від 19.04.76. № 382/4 “Про додаткове відведення земельної ділянки тресту “Південзахідтрансбуд” під будівництво учбового корпусу по Повітрофлотському проспекту, 51” (площею 0,30 га) та за рахунок земель міської забудови (площею 0,09 га).
Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 04.06.46 № 1247 “Про відвод земельної дільниці Українському Управлінню Цивільного Повітряного Флоту”, від 19.04.76 № 382/4 “Про додаткове відведення земельної ділянки тресту “Південзахідтрансбуд” під будівництво учбового корпусу по Повітрофлотському проспекту, 51”.
35.1. Національній академії внутрішніх справ України:
35.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
35.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
35.1.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
35.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
35.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
35.1.6. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
35.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
36. Затвердити проект відведення земельної ділянки комунальному підприємству “Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних представництв” для експлуатації та обслуговування будинку дипломатичного призначення на вул. Богдана Хмельницького, 64 у Шевченківському районі м. Києва.
Надати комунальному підприємству “Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних представництв”, за умови виконання п.36.1 цього рішення, в оренду строком на 15 років земельну ділянку площею 0,08 га для експлуатації та обслуговування будинку дипломатичного призначення на вул. Богдана Хмельницького, 64 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
Визнати таким, що втратив чинність, п.2 та додаток 2 до рішення Київської міської ради народних депутатів від 17.10.94. № 21 “Про надання та вилучення земельних ділянок та погодження місця розташування об’єктів”.
36.1. Комунальному підприємству “Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних представництв”:
36.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
36.1.2. У місячний термін замовити в Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
36.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
36.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
36.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва, питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
36.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
37. Затвердити проект відведення земельної ділянки Посольству Литовської Республіки в Україні для реконструкції існуючого будинку під розміщення канцелярії Посольства, консульства та квартир дипломатів та подальшої його експлуатації і обслуговування на вул. Буслівській, 21 у Печерському районі м. Києва.
Надати Посольству Литовської Республіки в Україні, за умови виконання п.37.1 цього рішення, в оренду строком на 49 років земельну ділянку площею 0,69 га для реконструкції та подальшої експлуатації і обслуговування канцелярії Посольства, консульства та квартир дипломатів на вул. Буслівській, 21 у Печерському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 02.10.72 № 1566 “Про дозвіл Київському деревообробному комбінату № 1 Міністерства лісової та деревообробної промисловості УРСР на будівництво дитячого комбінату на 280 місць на його території по вул. Буслівській, 21 в Печерському районі та додатковий відвод земельної ділянки” та від 04.06.74 № 821/8 “Про відведення додаткової земельної ділянки Київському деревообробному комбінату під будівництво дитячого комбінату в Печерському районі” у зв’язку з переходом права власності на нежитлову будівлю та споруди (договір купівлі-продажу від 28.12.94).
Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 02.10.72 № 1566 “Про дозвіл Київському деревообробному комбінату № 1 Міністерства лісової та деревообробної промисловості УРСР на будівництво дитячого комбінату на 280 місць на його території по вул. Буслівській, 21 в Печерському районі та додатковий відвод земельної ділянки” та від 04.06.74 № 821/8 “Про відведення додаткової земельної ділянки Київському деревообробному комбінату під будівництво дитячого комбінату в Печерському районі”.
37.1. Посольству Литовської Республіки в Україні:
37.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог Земельного кодексу України.
37.1.2. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
37.1.3. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
37.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
37.1.5. Питання пайової участі вирішити до початку реконструкції згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
37.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст.27 Земельного кодексу України.
38. Затвердити проект відведення земельної ділянки державному підприємству “Управління по експлуатації майнового комплексу Державної податкової адміністрації України у м. Києві” для експлуатації та обслуговування адміністративно-торговельного комплексу, бризкального басейну та повітрозабірної шахти на Львівській площі, 8 у Шевченківському районі м. Києва.
Надати державному підприємству “Управління по експлуатації майнового комплексу Державної податкової адміністрації України у м. Києві”, за умови виконання п.38.1 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 0,31 га для експлуатації та обслуговування адміністративно-торговельного комплексу, бризкального басейну та повітрозабірної шахти на Львівській площі, 8 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
Оформити державному підприємству “Управління по експлуатації майнового комплексу Державної податкової адміністрації України у м. Києві”, за умови виконання п.38.1 цього рішення, право постійного користування земельною ділянкою площею 1,04 га для експлуатації та обслуговування адміністративно-торговельного комплексу, бризкального басейну та повітрозабірної шахти на Львівській площі, 8 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 31.05.66 № 825/а “Про відвод земельної ділянки Українському республіканському торговельному об’єднанню фірми “Одяг” Міністерства торгівлі УРСР під будівництво Будинку торгівлі на Львівській площі”.
38.1. Державному підприємству “Управління по експлуатації майнового комплексу Державної податкової адміністрації України у м. Києві”:
38.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно ло вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
38.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
38.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
38.1.4. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
38.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог сг. 27 Земельного кодексу України.
39. Затвердити проект відведення земельної ділянки секретаріату уповноваженого Верховної Ради України з прав людини для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Інститутській, 21/8 у Печерському районі м. Києва.
Падати секретаріату уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, за умови виконання п.39.1 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 0,12 га для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Інститутській, 21/8 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
39.1. Секретаріату уповноваженого Верховної Ради України з прав людини:
39.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
39.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
39.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
39.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
39.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
39.1.6. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
39.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
40. Затвердити проект відведення земельних ділянок підприємству громадського харчування у формі товариства з обмеженою відповідальністю “Зелений гай” для будівництва, подальшого обслуговування та експлуатації павільйонів торговельно-побутового призначення у комплексі автобусної станції в районі станції метро “Видубичі” у Голосіївському районі м. Києва.
Надати підприємству громадського харчування у формі товариства з обмеженою відповідальністю “Зелений гай”, за умови виконання п.40.1 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 0,059 га (ділянка № 1 — площею 0,025 га, ділянка № 2 — площею 0,034 га) в оренду строком на 25 років за рахунок земель міської забудови для будівництва, подальшого обслуговування та експлуатації павільйонів торговельно-побутового призначення у комплексі автобусної станції в районі станції метро “Видубичі” у Голосіївському районі м. Києва
40.1. Підприємству громадського харчування у формі товариства з обмеженою відповідальністю “Зелений гай”:
40.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
40.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
40.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
40.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
40.1.5. Земельні ділянки в межах червоних ліній використовувати з обмеженнями відповідно до вимог містобудівного законодавства.
40.1.6. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транснортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.1 2.2000 № 156/1133).
40.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
41. Затвердити проект відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю “АЛЬФА-НАФТА” для будівництва, подальшого обслуговування та експлуатації автозаправного комплексу на просп. Академіка Глушкова у Голосіївському районі м. Києва.
Перевести частину лісових земель площею 0,14 га у кварталі 36, виділ 3, 14 Голосіївського лісництва лісопаркового господарства “Конча-Заспа” у Голосіївському районі м. Києва до земель міської забудови з виключенням їх з категорії земель лісового фонду (лист-згода лісопаркового господарства “Конча-Заспа” від 30.10.2000 № 142).
Надати товариству з обмеженою відповідальністю “АЛЬФА-НАФТА”, за умови виконання п.41.1 цього рішення, земельні ділянки загальною площею 0,42 га на просп. Академіка Глушкова у Голосіївському районі. м. Києва, у тому числі:
— площею 0,14 га — в оренду строком на 1 рік за рахунок земель міської забудови;
— площею 0,28 га — в оренду строком на 6 місяців за рахунок земель міської забудови.
41.1. Товариству з обмеженою відповідальністю “АЛЬФА-НАФТА”:
41.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
41.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
41.1.3. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
41.1.4. Відшкодувати втрати лісогосподарського виробництва, спричинені вилученням лісогосподарських угідь із земель Голосіївського лісництва лісопаркового господарства “Конча-Заспа”, в сумі 24,6813 тис. грн.
41.1.5. Відшкодувати землекористувачу збитки, завдані лісовому господарству, в сумі 7,896 грн.
41.1.6. Рубку дерев провести після одержання лісорубного квитка.
41.1.7. Не допускати пошкодження дерев, не призначених до рубки.
41.1.8. Деревину з ділянки, що відводиться, використати в установленому порядку для потреб комунального господарства.
41.1.9. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
41.1.10. Земельну ділянку в межах червоних ліній використовувати з обмеженнями, відповідно до вимог містобудівного законодавства.
41.1.11. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
41.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
42. Продовжити колективному підприємству трикотажній фабриці “Киянка”, за умови виконання п.42.1 цього рішення, на 3 роки строк користування земельними ділянками загальною площею 3,39 га, в тому числі:
— площею 3,25 га — для будівництва кооперативної критої багатоповерхової автостоянки на 860 автомобілів на вул. Академіка Заболотного у Голосіївському районі м. Києва, наданою відповідно до рішення Київської міської Ради народних депутатів від 17.02.94 № 10 “Про надання та вилучення земельних ділянок та погодження місця розташування об’єктів”, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 27.10.97 № 1722 “Про продовження колективному підприємству трикотажна фабрика “Киянка” строку користування земельною ділянкою для будівництва кооперативної критої багатоповерхової автостоянки на 860 автомобілів на вул. Академіка Заболотного у Московському районі”, посвідченого договором на право тимчасового довгострокового користування землею від 08.07.98 № 79-5-00033;
— площею 0,14 га — для будівництва очисних споруд для кооперативних гаражів на вул. Академіка Заболотного, 5 у Голосіївському районі м. Києва, наданою відповідно до рішення Київської міської ради від 27.04.2000 № 111/832 “Про надання і вилучення земельних ділянок” (із змінами, внесеними рішенням Київської міської ради від 03.04.2001 № 250/1227 “Про надання і вилучення земельних ділянок”), посвідченого договором на право тимчасового короткострокового користування землею від 05.09.2000 № 79-5-00054.
42.1. Колективному підприємству трикотажній фабриці “Киянка”:
42.1.1. Використовувати земельні ділянки відповідно до вимог пункту 8 рішення Київської міської ради народних депутатів від 17.02.94 № 10 “Про надання та вилучення земельних ділянок та погодження місця розташування об’єктів” та вимог пункту 8.1 рішення Київської міської ради від 27.04.2000 № 111/832 “Про надання і вилучення земельних ділянок”.
42.1.2. Оформити в установленому порядку внесення змін до договору на право тимчасового довгострокового користування землею від 08.07.98 № 79-5-00033 та договору на право тимчасового короткострокового користування землею від 05.09.2000 № 79-5-00054.
42.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
42.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст.27 Земельного кодексу України.
43. Затвердити проект відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству “Ост-Вест Експрес” для експлуатації та обслуговування будівель та споруд майнового комплексу на вул. Вікентія Хвойки, 18/14 в Оболонському районі м. Києва.
Надати відкритому акціонерному товариству “Ост-Вест Експрес”, за умови виконання п.43.1 цього рішення, в оренду строком на 15 років земельну ділянку площею 0,25 га для експлуатації та обслуговування будівель та споруд майнового комплексу на вул. Вікентія Хвойки, 18/14 в Оболонському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
Оформити відкритому акціонерному товариству “Ост-Вест Експрес”, за умови виконання п.43.1 цього рішення, право оренди строком на 15 років земельної ділянки площею 3,32 га для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу на вул. Вікентія Хвойки, 18/14 в Оболонському районі за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 08.08.67 № 1281 “Про додатковий відвод земельної ділянки Київському дослідному заводу торгового обладнання для розширення заводу”, у зв’язку з переходом права власності на будівлі та споруди (свідоцтво про право власності на майновий комплекс від 19.08.99 серія МК, № 010002541, свідоцтво про право власності на нежитловий будинок від 15.07.99 серія НБ, № 010002454).
Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 08.08.67 № 1281 “Про додатковий відвод земельної ділянки Київському дослідному заводу торгового обладнання для розширення заводу”.
43.1. Відкритому акціонерному товариству “Ост-Вест-Експрес”:
43.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
43.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельними ділянками.
43.1.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
43.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
43.1.5. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
43.1.6. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
43.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.
44. Затвердити проект відведення земельної ділянки Київському науково-методичному центру по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури і заповідних територій земельної ділянки для відтворення, обслуговування та експлуатації житлового будинку (історичної садиби кінця XIX ст.) із вбудованими приміщеннями соціально-культурного призначення на Андріївському узвозі, 1-а у Подільському районі м. Києва.
Надати Київському науково-методичному центру по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури і заповідних територій, за умови виконання п.44.1 цього рішення, земельну ділянку для відтворення, обслуговування та експлуатації житлового будинку (історичної садиби кінця XIX ст.) із вбудованими приміщеннями соціально-культурного призначення на Андріївському узвозі, 1-а у Подільському районі м. Києва загальною площею 0,07 га за рахунок земель міської забудови, в тому числі: площею 0,05 га — в постійне користування та площею 0,02 га — в тимчасове короткострокове користування строком на 2 роки (період будівництва).
44.1. Київському науково-методичному центру по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури і заповідних територій:
44.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст.40 Земельного кодексу України.
4.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
44.1.3. Передати Головному управлінню житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації 5 % загальної площі будинку (крім службової) на підставі п. 36 рішення Київської міської ради від 30.03.99 № 182/28 “Про бюджет м. Києва на 1999 рік” (дію пункту продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 1156/1133 “Про бюджет м. Києва на 2001 рік”).
44.1.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельних ділянок.
44.1.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
44.1.6. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
44.1.7. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
44.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст.27 Земельного кодексу України.
45. Припинити господарському управлінню Кабінету Міністрів України право користування частиною земельної ділянки, наданої відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 13.06.97 № 810 “Про надання господарському управлінню Кабінету Міністрів України земельної ділянки для житлового будівництва у VI мікрорайоні житлового масиву Осокоркн-Північні у Харківському районі”, право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування землею від 30.07.98
№ 90-4-00023 (площею 4,60 га) (лист-згода від 13.01.2000 № 54-15), і зарахувати зазначену земельну ділянку до земель міської забудови.
Надати акціонерному товариству холдинговій компанії “Київміськбуд”, за умови виконання п.45.1 цього рішення, в тимчасове довгострокове користування строком на 4 роки та 4 місяці земельну ділянку площею 5,10 га для будівництва житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями і підземними гаражними боксами на житловому масиві Осокорки-Північні (мікрорайон Осокорки-6) у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
45.1. Акціонерному товариству холдинговій компанії “Київміськбуд”:
45.1.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.
45.1.2. У місячний термін замовити у Київському міському управлінні земельних ресурсів документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою.
45.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
45.1.4. Майново-правові питання вирішувати в установленому порядку.
45.1.5. Передати Головному управлінню житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації 5 % загальної площі будинків (крім службової) на підставі п. 36 рішення Київської міської ради від 30.03.99 № 182/28 “Про бюджет м. Києва на 1999 рік” (дію пункту продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 1156/1133 “Про бюджет м. Києва на 2001 рік”).
45.1.6. Господарському управлінню Кабінету Міністрів України замовити в установленому порядку внесення змін до державного акта на право постійного користування землею від 30.07.98 № 90-4-00023.
45.1.7. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва згідно з рішенням Київської міської ради від 30.09.99 № 49/551 “Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва” (дію Нормативів, затверджених зазначеним рішенням, продовжено на 2001 рік рішенням Київської міської ради від 26.12.2000 № 156/1133).
45.1.8. Товариству з обмеженою відповідальністю “Фірмі “Девелопер” оформити в установленому порядку внесення змін до договору резервування земельної ділянки від 05.10.2001 № 259 (лист-згода від 24.12.2001 № 423).
45.2. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог ст. 27 Земельного кодексу України.

Київський міський голова О. Омельченко

Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211