27 березня 2018 року, вiвторок  №33 (5084) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS  | Facebook   |  Київ | Економіка | Суспільство | Дозвілля | Авто | Здоров'я | Технології | Транспорт
images
images
 Логотип видання 'Хрещатик'
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
полоса
images images новини
images
21:46 |  14 вересня заборонять рух транспорту на вулиці Академіка Туполєва
images images images
17:02 |  Зростання кількості пожеж за останній місяць суттєво вплинуло на стан повітря в столиці
images images images
14:45 |  На Виноградарі реконструюють контактну тролейбусну мережу
images images images
13:58 |  У Києві до 16 вересня утримуватиметься надзвичайний рівень пожежної небезпеки
images images images
13:44 |  На Андріївському узвозі пройде перший київський фестиваль міської культури «Булгаков FEST»
images images images
13:39 |  Віталій Кличко: «Ми продовжуємо очищувати місто від засилля реклами»
images images images
13:37 |  «Центр комунального сервісу» опрацьовує майже 21000 онлайн-звернень на місяць
images images images
12:33 |  Віталій Кличко: «Цього року плануємо замінити близько 20 тис. старих вуличних світильників на сучасні»
images images images
12:04 |  18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримають компенсацію на придбання житла
images images images
11:13 |  Ремонти доріг тривають у всьому місті
images images images
22:52 |  Віталій Кличко виступив на відкритті щорічної зустрічі YES: Щастя – змінювати своє місто і свою державу
images images images
20:13 |  Близько 230 хостелів у Києві працює нелегально
images images images
17:42 |  15 вересня у парку «Перемога» відсвяткують День батька
images images images
17:23 |  13 вересня відкриється мистецький перформанс «Наш Лукаш – вихід з тіні», присвячений відомому українському перекладачу та лінгвісту
images images images
17:22 |  На Хрещатику відсвяткують Всеукраїнський День Подяки
images images images
images
украинские новости RSS канал новини RSS  |  всi новини
images
полоса
images images ДОКУМЕНТИ  
images
images Рiшення Київради
images
images Розпорядження
images
images Нормативно-правовi акти 
images
images Укази Президента України
images
images Постанови
images
images Накази
images
images Проекти
images
images Документи інших відомств
images

полоса

Державні закупівлі
Бюджет міста Києва на 2019 рік Контактний центр міста Києва - 1551
  images
images
images Роздiли :   стрелка   |    |    |    
images
полоса
images
images
Медицина
images  
images
images
images
27/03/2018      надрукуватипрочитало 1842 человек  

images
Фонд соціального страхування: гроші ходять за людиною
images

Основними завданнями Фонду соціального страхування України є реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, а також надання медичних та соціальних послуг.

Прогресивний підхід – «гроші ходять за людиною» – активно впроваджується Фондом.

Постановою правління Фонду від 13.07.2017 № 39 затверджено Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Порядок), який погоджено Міністерством охорони здоров’я України 23.08.2017 № 3.14-19/1146-17/22760.

Так, з 1 січня 2018 року для проведення реабілітаційного лікування застрахована особа самостійно може обирати санаторно-курортний заклад.

Перелік санаторіїв у розрізі профілів медичної реабілітації затверджено наказом виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України та оприлюднено для ознайомлення на офіційному веб-сайті Фонду: www.fssu.gov.ua.

Застрахована особа має право на лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії (далі – висновок ЛКК) лікувально-профілактичного закладу, клініки медичної науково-дослідної установи або жіночої консультації.

Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності може направлятися в реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу безпосередньо із жіночої консультації.

Застрахована особа, яка брала безпосередню участь в антитерористичній операції, має право на лікування (у супроводі членів сім’ї: чоловік/дружина, неповнолітні діти) в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за профілем медико-психологічна реабілітація за рахунок коштів Фонду один раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань.

Заклад охорони здоров’я, де застрахована особа перебуває на лікуванні, протягом доби з моменту надання висновку ЛКК інформує орган Фонду за місцем обліку закладу охорони здоров’я як страхувальника про потребу зазначеної особи (з урахуванням медичних показань та протипоказань) у подальшому лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу із зазначенням профілю.

Представник органу Фонду відвідує застраховану особу в закладі охорони здоров’я, де перебуває зазначена особа на стаціонарному лікуванні, не пізніше наступного дня з моменту повідомлення про страховий випадок для: надання роз’яснення про порядок забезпечення реабілітаційним лікуванням застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду; оформлення заяви про забезпечення реабілітаційним лікуванням (далі – заява) за формою згідно з додатком 4 до Порядку.

Під час оформлення документів застрахована особа пред’являє представнику органу Фонду оригінали паспорта, свідоцтва про народження дитини (у разі необхідності отримання послуг із реабілітаційного лікування дитиною), довідку про безпосередню участь особи в АТО (у разі отримання послуг із медико-психологічної реабілітації учасників АТО).

Орган Фонду перевіряє перебування застрахованої особи на обліку у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на підставі даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, протягом одного робочого дня з моменту отримання заяви надсилає її санаторно-курортному закладу на узгодження можливості прийому хворого на реабілітаційне лікування та інформує заклад про граничні розміри витрат.

У відповідь на отриману заяву санаторно-курортний заклад надсилає протягом одного робочого дня органу Фонду згоду про надання послуг із реабілітаційного лікування застрахованій особі та готовність укласти Договір із узгодженою датою заїзду.

Представник органу Фонду інформує застраховану особу про готовність санаторно-курортного закладу прийняти її на реабілітаційне лікування та граничні розміри витрат.

Застрахована особа підписує три примірники Договору (для органу Фонду, санаторно-курортного закладу та застрахованої особи), які підписуються, скріплюються печаткою органу Фонду та передаються застрахованою особою санаторно-курортному закладу для належного їх оформлення.

Договір є документом, що надає право застрахованій особі на отримання послуг із реабілітаційного лікування у санаторно-курортному закладі за зазначеним у Договорі профілем медичної реабілітації, терміном лікування і дати початку лікування.

Під час прибуття до санаторно-курортного закладу застрахована особа пред’являє паспорт, свідоцтво про народження дитини (у разі направлення на лікування дитини) та надає:
– три примірники Договору; виписку з медичної карти амбулаторного (стаціо­нарного) хворого (форма № 027/о, затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14.02.2017 № 110); обмінну карту пологового будинку, пологового відділення лікарні (форма № 113/о, затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.02.2006 № 67) у разі направлення вагітної; відкритий листок непрацездатності, оформлений відповідно до Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності.

Один примірник Договору, підписаний керівником або уповноваженою ним особою та скріплений печаткою (за наявності), санаторно-курортний заклад відправляє до органу Фонду разом із належно оформленим рахунком на перерахування часткової передоплати за послуги із реабілітаційного лікування застрахованої особи у розмірі до 50 відсотків від вартості договору.

Після завершення курсу реабілітаційного лікування санаторно-курортний заклад надсилає органу Фонду належним чином оформлені: акт приймання-передачі наданих послуг із реабілітаційного лікування застрахованої особи та послуг із проживання і харчування (без лікування) супроводжуючої особи (за наявності), підписаний застрахованою особою; рахунок (один примірник) для остаточного розрахунку за надані послуги із реабілітаційного лікування застрахованій особі та за надані послуги з проживання і харчування (без лікування) супроводжуючій особі (за наявності).

Акт приймання-передачі послуг складається за фактично надані послуги із реабілітаційного лікування (ліжко-дні) застрахованій особі та супроводжуючій особі (за наявності) в межах затверджених граничних розмірів витрат.

Орган Фонду відшкодовує санаторно-курортному закладу вартість фактично наданих послуг із реабілітаційного лікування застрахованих осіб та супроводжуючих осіб (за наявності) на підставі документів, зазначених у пунктах 17 та 19 Порядку. У разі, коли вартість фактично наданих послуг із реабілітаційного лікування перевищує граничні розміри витрат, застрахована особа самостійно сплачує різницю коштів на рахунок санаторно-курортного закладу.

Постановою правління Фонду від 14.12.2017 № 71 затверджено граничні розміри витрат на відшкодування вартості одного ліжко-дня лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу на 2018 рік, а саме: для застрахованої особи або члена її сім’ї (дитини), за профілями медичної реабілітації – нейрореабілітація, м’язово-скелетна реабілітація, кар­діо-пульмонарна реабілітація, реабілітація після оперативних втручань на органах зору, реабілітація при порушенні перебігу вагітності, інша (соматична) реабілітація, медико-психологічна реабілітація застрахованої особи, яка безпосередньо брала участь в антитерористичній операції – 600,00 грн, з ПДВ; для супроводжуючої особи – 420,00 грн, з ПДВ.

Отримати консультацію та більш докладні роз'яснення можна:
- страхувальникам Дарницького, Дніпровського, Деснянського районів за телефонами: (044) 573-30-70, 566-19-81,
або за адресою: м. Київ, вул. Попудренка, 34, каб. 205 (сектор з організації медичної реабілітації Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у місті Києві). Адреса в соцмережі: https://www.facebook.com/lmvd.fss.tvp/;
- страхувальникам Голосіївського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом’янського та Шевченківського районів за телефоном: (044) 400-05-89, або за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 92/2, каб. 111 (сектор з організації медичної реабілітації Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у місті Києві). Адреса в соцмережі: https://www.facebook.com/CentrKyivFSE.
- в Управлінні ВД ФССУ у м. Києві питаннями реабілітаційного лікування займається сектор з організації медичної реабілітації відділу медичних та соціальних послуг: тел. (044) 456-29-92.

Реабілітаційне лікування проходитиме за такими профілями:

1. Нейрореабілітація:
підгострий період інсультів (після оперативних втручань на судинах мозку або без них);
підгострий період черепно-мозкових травм.

2. М’язово-скелетна реабілітація:
підгострий період після операцій на опорно-руховому апараті (ортопедичних, травматологічних); підгострий період опіків;
ревматологічні захворювання.

3. Кардіо-пульмонарна реабілітація:
підгострий період інфаркту міокарда (після оперативних втручань на судинах серця або без них);
стан після пролікованої нестабільної стенокардії (після оперативних втручань на судинах серця або без них);
підгострий період після операцій на серці;
підгострий період захворювань легень;
підгострий період після операцій на легенях, у тому числі з приводу гнійних процесів нетуберкульозного характеру;
цукровий діабет.

4. Медико-психологічна
реабілітація учасників АТО:
порушення адаптації;
розлади, пов’язані із споживанням їжі;
неорганічні розлади сну;
соматоформні розлади;
неврастенія.

5. Реабілітація після оперативних втручань на органах зору:
підгострий період після оперативних втручань на органах зору.

6. Реабілітація при порушенні перебігу вагітності:
ускладнена вагітність.

7. Інша (соматична) реабілітація:
підгострий період після оперативних втручань на органах травлення;
підгострий період після оперативних втручань на органах сечостатевої системи (оперативного та інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії);
підгострий період після оперативних втручань на жіночих статевих органах.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві

images
images
images
images
Статтi по темi:
images  
images
images
images

СПОЖИВАЧimages images
images
фото
За втрату багажу відповідає авіакомпанія

Останнім часом почастішали скарги від пасажирів на крадіжки речей з багажу в українських аеропортах. З валіз туристів зникають дорогі речі. Ми запитали у юристів, хто має відповідати за втрату багажу і як повернути майно...   дізнатися більше imagesРЕЛІГІЯimages images
images
фото
Коли людина молиться, то біси ридають від горя

З прадавніх часів вважалося, що поряд з людьми живуть невидимі «ефірні» істоти, які через низьку щільність є незримими тінями. І це не міф, а реальність. Сучасні прилади зареєстрували цих невидимок в інфрачервоній і ультрафіолетовій частинах спектру. Учені на підставі досліджень зробили висновок, що енергетичні істоти мають природу, аналогічну кульовій блискавці, але поводяться, як розумні створіння, що вкотре підтверджує правильність Біблійських істин...   дізнатися більше images
images
images

images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |