13 червня 2018 року, середа  №63 (5114) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |
images
images Спорт
images 28/10/2019 11:38 надрукувати прочитало 17752 чoловік

Втрата концентрації та погана реалізація головні вороги Динамівців

Вчора, 27 жовтня, на НСК Олімпійському відбувся матч 12 туру УПЛ Динамо - Карпати.

Ініціативою на полі володіли Кияни, але удари були неточними, захисники Карпат блокували передачі, а ворота суперника Київського клубу надійно захищав Олег Кудрик (воротар Карпат).

Відкрили рахунок Динамівці у другому таймі. Беньямин Вербіч випередив захисника Карпат і після прострілу Циганкова вразив ворота Львівського клубу. Але втримати перемогу завадив сам гравець Динамо: Артем Шабанов забив автогол на 85-й хвилині...

Таким чином, Київський клуб втратив 2 очки, отримавше одне за нічию.

Олексій Михайличенко, головний тренер Динамо, ділиться враженнями від матчу Динамо-Карпати:

"Не можна сказати, що щось сталося в другому таймі. Просто, мабуть, втратили концентрацію на якийсь момент, тому була ця помилка, яка призвела до пропущеного гола.

Важко щось говорити. Звісно, не повинен був бути такий результат, хоча могли ще й навіть програти. Це футбол, таке може траплятися. Якщо створюється багато моментів, а забивається тільки один гол – це погана реалізація".

Шапаренко непогано зіграв, хоча говорити треба про всю команду. На мій погляд, вся команда не показала того футболу, якого сьогодні хотілося. Другий тайм був набагато кращим, набагато агресивнішим і набагато швидшим, але, звісно, потрібно реалізовувати таку перевагу", – сказав Михайличенко в коментарі Football Hub.

images
12:41 | Київ дозволив міжнародні матчі з футболу за присутності 30% глядачів.
images
images
12:29 | Кличко привітав київське «Динамо» із виходом у груповий раунд Ліги Чемпіонів УЄФА.
images
images
12:05 | Спорт повертається! Останні новини спорту України.
images
images
09:27 | На території заводу «Арсенал» відбудують легендарний спортивний об'єкт.
images
images
13:22 | Віталій Кличко про заборону займатися на спортмайданчиках.
images
images
08:18 | 8 березня на Хрещатику відбудеться змагання з авторалі для жінок.
images
images
07:35 | Департамент молоді та спорту запрошує до участі у столичній спартакіаді «Здоровий киянин».
images
images
14:23 | Вадим Гутцайт: «143 міжнародні нагороди завоювали київські спортсмени в минулому році».
images
images
17:07 | Столиця розпочинає підготовку до проведення чемпіонату світу з мініфутболу на найвищому рівні.
images
images
09:32 | Держкомтелерадіо закликає ЗМІ підтримати висвітлення підготовки та проведення чемпіонату Європи з бадмінтону.