images


images
 Логотип видання 'Хрещатик'

images | | | | |        facebook новини в RSS-форматі номер в PDF-форматі
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
полоса
images images новини
images
17:22 |  До Великодня окремі категорії соціально незахищених киян отримають матеріальну допомогу - Марина Хонда
images images images
17:10 |  Київ ділиться з українськими містами досвідом впровадження інноваційних сервісів
images images images
16:23 |  Віталій Кличко: «Новий дорожній сезон у столиці буде насиченим»
images images images
14:18 |  Презентація системи харчування у рамках проекту «Мультипрофільне харчування у закладах освіти»
images images images
11:40 |  Напередодні Великодня у столиці пройдуть традиційні сільськогосподарські ярмарки
images images images
11:38 |  У Києві тривають сезонні ярмарки
images images images
10:35 |  15 найкращих вчителів Києва нагороджено премією міського голови
images images images
09:41 |  МІФИ про НАТО
images images images
09:37 |  Завдання міської влади у ситуації з СК «Восход» – зберегти інтереси громадян»
images images images
17:39 |  Засідання міжвідомчої робочої групи з питань легалізації зайнятості
images images images
16:18 |  До роковин Чорнобильської трагедії житло від Києва отримали 8 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС
images images images
14:04 |  У столиці розпочали гідравлічні випробування тепломереж для зниження аварійності під час запуску наступного опалювального сезону
images images images
22:03 |  Потреби людей з інвалідністю та маломобільних груп населення буде враховано під час ремонтів та реконструкцій у столиці - Марина Хонда
images images images
15:33 |  25 квітня на Співочому полі відкриється щорічна виставка тюльпанів «Казки світу»
images images images
15:29 |  З 27 квітня київські фонтани відновлять роботу після зими
images images images
images
украинские новости RSS канал новини RSS  |  всi новини
images
полоса
images images ДОКУМЕНТИ  
images
images Рiшення Київради
images
images Розпорядження
images
images Нормативно-правовi акти 
images
images Укази Президента України
images
images Постанови
images
images Накази
images
images Проекти
images
images Документи інших відомств
images

полоса

Державні закупівлі
Бюджет міста Києва на 2019 рік Контактний центр міста Києва - 1551
  images
images
images Роздiли :   стрелка   |    |    |    
виходить щодня                                 images 12 вересня 2018 року, середа  №98 (5149) images


Нормативно-правовi акти 
00/00/0000
Наказ Управління зв’язку, телекомунікацій та інформатизації № 6 від 7 березня 2003 року

Про затвердження зразку договору про надання послуг кабельного телебаченняЗареєстровано в Київському міському управлінні юстиції 20 березня 2003 року за № 22/508


На виконання пунктів 2 та 4 розпорядження Київської міської державної адміністрації від 7 листопада 2002 року № 2030 “Про деякі питання організації робіт із створення та технічного обслуговування мереж кабельного телемовлення у місті Києві”, зареєстрованого в Київському міському управлінні юстиції 3 грудня 2002 року за № 90/473 та з метою удосконалення порядку надання послуг кабельного телебачення у місті Києві

НАКАЗУЮ:


1. Затвердити зразок договору про надання послуг кабельного телебачення (далі — Договір), що додається, та ввести його в дію з 1 червня 2003 року.
2. Начальнику відділу зв’язку та телекомунікацій Дудоладу В. М. забезпечити доведення цього наказу до підприємств, які надають послуги кабельного телебачення в м. Києві, та розміщення на Web-сайті Управління.
3. Підприємствам, які надають послуги кабельного телебачення в м. Києві:
3.1. Довести до відома всіх споживачів шляхом надсилання відповідного повідомлення, що міститься на зворотньому боці рахунку, або іншим шляхом про введення в дію Договору нового зразка та можливість переукладання діючих договорів про надання послуг кабельного телебачення.
3.2. Запровадити укладання Договорів за новим зразком із споживачами, які укладають його вперше, та забезпечити за зверненнями споживачів переукладання діючих договорів.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник О. Баранов
Подання:
Заступник начальника управління В. Балюк
Погоджено:
Голова Київського міського територіального управління Антимонопольного комітету України М. Лисицький
Начальник Київського міського управління у справах захисту прав споживачів А. Гудзій
Затверджено:
Наказом управління зв’язку, телекомунікацій та інформатизації Київської міської державної адміністрації від 7 березня 2003 року № 6

ДОГОВІР № _______


ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ КАБЕЛЬНОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ


м. Київ “___”________ 200__ р.
_____________________________________________________________________________
(повна назва підприємства, яке надає послуги кабельного телебачення)
що має:
— дозвіл на створення мереж кабельного телемовлення Київської міської державної адміністрації в межах території ___________, наданий розпорядженням від ____ № ____;
— ліцензію Державного комітету зв’язку та інформатизації України від ____ № ____;
— ліцензію Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від __ № __,
в особі:
_____________________________________________________________________________
(посада та ПІБ керівника підприємства, яке надає послуги кабельного телебачення або працівника підприємства, що діє на підставі доручення керівника підприємства № __ від___)
(далі — Підприємство), з одного боку, та
_____________________________________________________________________________
(ПІБ фізичної особи)
(далі — Споживач), з другого боку,
уклали цей Договір про таке:
Примітка: Конкретний перелік дозволів та ліцензій повинен відповідати вимогам законодавства, яке регламентує діяльність Підприємства на час підписання Договору.
1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
Предметом Договору є надання Підприємством послуг кабельного телебачення Споживачу, та оплата цих послуг Споживачем. Перелік послуг кабельного телебачення наведений в додатку, який є невід’ємною частиною цього Договору.
2. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ПІДПРИЄМСТВА
2.1. Підприємство зобов’язане:
2.1.1. Забезпечувати безперебійне і якісне надання послуг кабельного телебачення, які замовлені Споживачем та перераховані в додатку до цього Договору.
Якісні показники прийому програм повинні відповідати вимогам нормативно-технічних документів, затверджених в установленому законодавством порядку, зокрема ГОСТ 28.324-89.
2.1.2. Здійснювати за рахунок Споживача підключення абонентської лінії до будинкової розподільчої мережі кабельного телемовлення (за винятком випадку, викладеного в п.п. 2.1.12) після перевірки відповідності технічних характеристик телевізійного приймача умовам прийому телевізійних каналів, відповідно до їх переліку, наведеного в додатку до Договору.
2.1.3. Проводити перерахунок абонентної плати за заявою Споживача, якщо відсутність телевізійного сигналу в мережі кабельного телемовлення не з вини Споживача не усунуто протягом трьох і більше робочих днів.
2.1.4. Інформувати письмово Споживача про зміни в переліку телевізійних каналів, які наведені в додатку до Договору, про зміну розміру абонентної плати, шляхом надсилання відповідного повідомлення, що міститься на зворотньому боці рахунку, або іншим шляхом не пізніше ніж за 30 (тридцять) днів до набуття чинності таких змін.
2.1.5. Мати книгу скарг та пропозицій і видавати її на першу вимогу.
2.1.6. Надавати інформацію про тарифи на послуги кабельного телебачення, умови укладання Договору та інші нормативні документи, які регламентують надання послуг кабельного телебачення.
2.1.7. Розглядати скарги та заяви Споживача у терміни, передбачені законодавством, та інформувати його про результати розгляду.
2.1.8. Приймати і реєструвати заяви від Споживача через диспетчерську службу Підприємства, зокрема про неякісне надання послуг або їх відсутність.
Виконувати роботи по заявці Споживача протягом трьох робочих днів з моменту реєстрації заяви. Кожен випадок виконання таких робіт тривалістю більше трьох робочих днів оформляти актом за підписом представників Підприємства та Споживача.
2.1.9. Повідомляти Споживача не менше одного разу на місяць про належну суму абонентної плати за послуги кабельного телебачення шляхом надсилання відповідного рахунку.
2.1.10. Забезпечувати працівників Підприємства посвідченням з фотокарткою, скріпленою печаткою, та нарядом на виконання робіт:
— за заявою Споживача про неякісне надання послуг або їх відсутність;
— для підключення (відключення) абонентської лінії до (від) мережі кабельного телемовлення у випадках, обумовлених цим Договором.
2.1.11. Повторно безкоштовно підключати абонентську лінію, якщо Споживач надав до диспетчерської служби Підприємства документ, підтверджуючий його відсутність в квартирі з поважних причин (перебування в лікарні, відрядження, тощо).
2.1.12. Виконувати безкоштовно первинне підключення абонентської лінії Споживачів до мережі кабельного телемовлення, якщо вони раніше користувалися антеною колективного прийому телевізійних сигналів (у разі використання Підприємством в якості будинкової розподільчої мережі коаксіального кабелю від цієї антени).
2.2. Підприємство має право:
2.2.1. Відключати абонентську лінію, самовільно підключену до мережі кабельного телемовлення і звертатись з позовом до суду про відшкодування збитків.
2.2.2. Надсилати Споживачеві у разі несплати заборгованості понад один місяць письмове попередження про призупинення надання послуг, якщо заборгованість не буде погашено протягом місяця. Попередження вручається Споживачеві під розписку або іншим належним чином відповідно до законодавства. Якщо зазначене попередження вручити Споживачеві неможливо через його відсутність (перебування в лікарні, відрядження тощо), тимчасово відключити абонентську лінію від мережі кабельного телемовлення до звернення Споживача до диспетчерської служби Підприємства для з’ясування обставин.
2.2.3. Розірвати Договір та припиняти надання послуг шляхом відключення абонентської лінії у разі якщо Споживач:
— у місячний термін після одержання письмового попередження або тимчасового відключення абонентської лінії від мережі кабельного телемовлення не погасив заборгованість;
— порушив договірні зобов’язання, передбачені пунктом 3.2.2, 3.2.3, 3.2.5 цього Договору, повідомивши письмово Споживача у термін не пізніше ніж за один місяць до дати розірвання.
3. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СПОЖИВАЧА
3.1. Споживач має право:
3.1.1. Отримувати від Підприємства послуги, що замовлені ним та перераховані в додатку до цього Договору, якість яких відповідає вимогам нормативно-технічних документів, затверджених в установленому законодавством порядку, зокрема ГОСТ 28.324-89.
3.1.2. Ознайомитись у Підприємства з тарифами на послуги кабельного телебачення, умовами укладання договорів та іншими нормативними документами, які регламентують надання послуг кабельного телебачення.
3.1.3. Розірвати Договір у разі відсутності потреби в послугах кабельного телебачення або невиконання Підприємством договірних зобов’язань, передбачених пунктами 2.1.1, 2.1.3, 2.1.4 цього Договору, повідомивши письмово Підприємство у термін не пізніше ніж за один місяць до дати розірвання.
3.1.4. Переоформляти договір на іншого мешканця квартири.
3.1.5. Не вносити абонентної плати за весь час пошкодження мережі кабельного телемовлення не з вини Споживача, яке тривало більше трьох діб з моменту подання ним заяви до диспетчерської служби Підприємства.
3.1.6. Самостійно підключати до кінцевого пристрою абонентської лінії придбані ним телевізійні приймачі.
3.1.7. Оскаржувати неправомірні дії працівників Підприємства згідно з законодавством.
3.1.8. Надавати заяву по телефону через диспетчерську службу Підприємства або письмово про неякісне надання послуг або їх відсутність.
3.1.9. Призупиняти отримання послуги кабельного телебачення з обов’язковим зазначенням терміну, на який призупиняється отримання послуги, письмово попередивши про це Підприємство, не пізніше ніж за 5 (п’ять) робочих діб до запланованої дати. Строк, на який призупиняється отримання послуги, не може перевищувати 3-х місяців.
3.2. Споживач зобов’язаний:
3.2.1. Зберігати абонентську лінію від телевізійного приймача до точки підключення її до мережі кабельного телемовлення (будинкової розподільчої мережі).
3.2.2. Не підключати самовільно до абонентської лінії телевізійних приймачів сторонніх осіб.
3.2.3. Не допускати використання абонентської лінії для навмисного створення незручностей та перешкод у нормальному користуванні кабельним телебаченням іншим Споживачам.
3.2.4. Повідомляти у місячний термін Підприємство письмовою заявою про намір розірвати Договір.
3.2.5. Не допускати самовільного передавання абонентської лінії підприємствам, установам, організаціям та громадянам.
3.2.6. Вносити своєчасно абонентську плату за послуги кабельного телебачення.
3.2.7. Надавати на вимогу працівників Підприємства відповідні розрахункові документи, що підтверджують сплату Споживачем наданих послуг кабельного телебачення.
3.2.8. Зберігати всі розрахункові документи, що підтверджують сплату наданих послуг кабельного телебачення протягом 3 (трьох) років з моменту здійснення відповідної оплати.
3.2.9. Надавати працівникам Підприємства можливість виконувати необхідні роботи при пред’явленні ними посвідчення з фотокарткою, скріпленою печаткою, та наряду на виконання цих робіт у разі, якщо вони прибули:
— за заявою Споживача про неякісне надання послуг або їх відсутність;
— для підключення (відключення) абонентської лінії до (від) мережі кабельного телемовлення у випадках, обумовлених цим Договором.
3.2.10. Сплачувати заборгованість по абонентній платі, якщо така була, у разі розірвання Договору за своєю ініціативою.
3.2.11. Надавати вільний доступ працівникам Підприємства до виконання робіт у слаботочних нішах будинку, якщо доступ до них контролюється Споживачем.
4. ОПЛАТА ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
4.1. Послуги, які надаються Підприємством, оплачуються за тарифами, затвердженими згідно з законодавством.
4.2. Споживач сплачує послуги кабельного телебачення за спільно погодженою
_____________________________________________________________________________
(вказати — кредитна та/або авансова, безквитанційна, з наданням рахунків, за абонентською книжкою)
системою оплати.
4.3. Підприємство у відповідності з нормативними документами приймає від Споживача оплату послуг кабельного телебачення або доручає проводити приймання оплати іншим організаціям та установам (відділенням зв’язку, касам Ощадбанку, комерційним банкам, тощо), з якими укладені відповідні договори. Підприємство інформує Споживача про перелік цих організацій і установ та їх місцезнаходження.
4.4. Розрахунки за фактично отримані в кредит послуги кабельного телебачення за кожний попередній місяць проводяться Споживачем протягом десяти днів з дня одержання рахунку, але не пізніше 20-го числа місяця, наступного за розрахунковим.
4.5. У разі застосування авансової системи оплати Споживач для одержання послуг кабельного телебачення проводить щомісячно, до 20 числа поточного місяця, попередню оплату їх вартості.
4.6. Нарахування абонентської плати здійснюється з дня початку надання послуг кабельного телебачення.
5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
5.1. Підприємство несе матеріальну відповідальність перед Споживачем за ненадання чи за неякісне надання послуг кабельного телебачення, сплачуючи при цьому Споживачеві пеню в розмірі облікової ставки Національного банку України за кожну добу перевищення контрольного терміну виконання робіт по заявці Споживача (більше трьох робочих днів), але не більше, як за три місяці.
5.2. Підприємство не несе матеріальної відповідальності перед Споживачем за невиконання чи неналежне виконання обов’язків у наслідок дії непереборної сили (землетрус, повінь, ураган тощо) або з вини Споживача.
5.3. Підприємство не несе матеріальної відповідальності перед Споживачем за неякісне надання послуг кабельного телебачення у випадках:
— пошкодження абонентської лінії;
— пошкодження приймального пристрою Споживача;
— неякісної трансляції, перешкод під час прийому телевізійного сигналу, що виникли з вини телевізійного передавального центру, супутників зв’язку;
— інших обставин, на які Підприємство не має можливості впливати.
5.4. У разі виявлення пошкодження, яке сталося з вини Споживача, всі витрати Підприємства, з відшкодування покладаються на Споживача.
5.5. Підприємство має право стягувати суму заборгованості в судовому порядку.
5.6. Споживач сплачує пеню, згідно законодавства, у разі несплати за надані послуги кабельного телебачення понад установлений термін (з 21 числа місяця, що настає після розрахункового періоду).
Пеня обчислюється від вартості неоплачених послуг у розмірі облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який вона нараховується.
5.7. Споживач згоден з тим, що персональна інформація про нього, яка наведена в цьому Договорі, буде занесена до комп’ютерної бази даних Підприємства.
Підприємство забезпечує відповідний захист персональної інформації про Споживача та її нерозповсюдження згідно вимог законодавства.
6. ПОРЯДОК РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ
6.1. Споживач має право подавати Підприємству звернення (пропозицію, заяву, скаргу), щодо надання послуг кабельного телебачення. Звернення можуть бути подані в будь-якій формі, яка не суперечить законодавству.
6.2. Підприємство зобов’язане розглянути звернення і в терміни, передбачені законодавством, надати заявнику повідомлення про результати розгляду.
6.3. Спірні питання між Споживачем та Підприємством вирішуються в судовому порядку.
7. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ
7.1. Цей Договір набирає чинності з моменту його підписання та є таким, що укладений на невизначений термін та діє до моменту його розірвання:
— за ініціативою Споживача відповідно до п. 3.1.3;
— за ініціативою Підприємства відповідно до п. 2.2.3.
7.2. Цей Договір складений у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу.
7.3. Додатки, оформлені в письмовій формі та підписані Сторонами є невід’ємними частинами цього Договору.
З умовами цього Договору згодні:
Підприємство: Споживач:
________________________________
(повна назва)
Адреса: __________________________ Адреса: ________________________
Рр _____________________________
МФО _________ код ЄДРПОУ______ _______________________________
Свідоцтво платника ПДВ № ________ (паспорт, серія, номер, ким виданий)
Податковий номер ________________ _______________________________
_________________________________
(посада керівника)
_______________ _______________ _______________ _______________
(підпис) (прізвище) (підпис) (прізвище)
“_____” ____________ 200__ р. “_____” ____________ 200__ р.

М.П.

Додаток
до Договору №_________________________
про надання послуг кабельного телебачення

ПЕРЕЛІК


послуг кабельного телебачення, які надаються Споживачеві на платній основі


1. Підключення абонентської лінії до будинкової розподільчої мережі кабельного телемовлення
(Первинне підключення абонентської лінії Споживача до мережі кабельного телемовлення
безкоштовне, якщо Споживач раніше користувався антеною колективного прийому
телевізійних сигналів та у разі використання Підприємством в якості будинкової розподільчої
мережі коаксіального кабелю від цієї антени).
Вартість підключення — _____
2. Надання пакету телевізійних каналів з кількістю каналів ____, а саме:

Кількість Спосіб прийому телевізійного сигналу Найменування каналу
каналів Підприємством
1.
2.
3.
..........
Абонентна плата за місяць — _________,
Примітка.
1. Кількість каналів в пакеті та відповідна абонентна плата встановлюються розпорядженням Київської міської державної адміністрації.
2. Конкретний перелік телевізійних каналів в пакетах визначається згідно вимог чинного законодавства.
З переліком послуг, наведених у Додатку, згодні:
Підприємство: Споживач:
__________________________________ Тип телеприймача _________________
(посада керівника)
_______________ ________________ _______________ _______________
(підпис) (прізвище) (підпис) (прізвище)
“_____” ____________ 200__ р. “_____” ____________ 200__ р.

М.П.
Контактна інформація
Підприємство: Споживач:
Для прийому заяв про неякісне надання Поштова адреса: ___________________
послуг або їх припинення:
— телефон диспетчерської служби
Підприємства: 000-00-00 Телефон: 000-00-00
__________________________________
(поштова адреса для письмових заяв)
Довідки по розрахункам: 000-00-00
Електронна пошта: __________________
Веб-сервер: _________________________
___________________________________

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживанняimages
© Редакцiя газети "Хрещатик".

У разi використання матерiалiв сайту,
гіперпосилання на www.kreschatic.kiev.ua обов'язкове.

Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
bigmir)net TOP 100: 0.1953 sec