Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
13 вересня 2019 року, п'ятниця  №55 (5247) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Нормативно-правовi акти 
02/02/2005
Розпорядження Київської міської державної адміністрації № 2377 від 29 грудня 2004 року, зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції 4 лютог

Про впорядкування розміщення реклами на транспорті комунальної власності міста КиєваВідповідно до статей 1, 18 Закону України “Про рекламу”, ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою впорядкування розміщення реклами на транспорті комунальної власності міста Києва та акумулювання коштів для потреб міського транспорту:

1. Затвердити Положення про порядок розміщення реклами на транспорті комунальної власності м. Києва, що додається.
2. Головному управлінню транспорту, зв’язку та інформатизації та Головному управлінню з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) визначити розміри плати за послуги з розміщення реклами та за оформлення документації, пов’язаної з розміщенням реклами на транспорті комунальної власності м. Києва на договірній основі.
3. Доручити комунальним підприємствам “Київський метрополітен” та “Київпастранс” оформлення документації, пов’язаної з розміщенням реклами на транспорті комунальної власності м. Києва, та укладання з рекламодавцями договорів про надання відповідних послуг.
4. Встановити, що дія цього розпорядження поширюється на розміщення реклами на території підприємств транспорту загального користування, метрополітену, зовнішній та внутрішній поверхнях транспортних засобів та споруд підприємств транспорту загального користування і метрополітену, що закріплені за КП “Київський метрополітен” та КП “Київпастранс” на праві господарського відання.
5. Монтаж та демонтаж спеціальних конструкцій та інженерних комунікацій для розміщення реклами на спорудах підприємств транспорту здійснюється самим підприємством або спеціалізованими підприємствами та організаціями, які забезпечують технічне обслуговування цих споруд, згідно з проектом, розробленим відповідно до технічних умов підприємства транспорту.
6. Плата за оформлення документації, пов’язаної з розміщенням реклами на транспорті комунальної власності м. Києва та інші платежі перераховуються рекламодавцями комунальним підприємствам “Київський метрополітен” та “Київпастранс”.
7. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження Київської міської державної адміністрації від 11.10.99 № 1650 “Про порядок розміщення реклами на міському транспорті”.
8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова О. Омельченко

Затверджено розпорядженням Київської міської державної адміністрації 29 грудня 2004 року № 2377
Зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції 4 лютого 2005 року за № 10/652

Положення


про порядок розміщення реклами на транспорті комунальної власності міста Києва


1. Загальні положення
1.1. Положення про порядок розміщення реклами на транспорті комунальної власності м. Києва (далі Положення) регулює правовідносини, що виникають між Головним управлінням транспорту, зв’язку та інформатизації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) як уповноваженим власником органом, Головним управлінням з питань внутрішньої політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та підпорядкованими комунальними підприємствами “Київський метрополітен” та “Київпастранс” (далі — підприємства транспорту) у зв’язку з розміщенням реклами на транспортних засобах та спорудах зазначених підприємств.
1.2. У цьому Положенні наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:
Реклама на транспорті — реклама, що розміщується на території підприємств транспорту загального користування, метрополітену, зовнішній та внутрішній поверхнях транспортних засобів та споруд (будівлі, павільйони очікування, кіоски з продажу проїзних квитків, станції швидкісного трамваю та метрополітену, опори та поперечини контактної мережі, огорожі) підприємств транспорту загального користування і метрополітену;
Спеціальні конструкції — тимчасові рекламні засоби (світлові та несвітлові, наземні та неназемні плоскі та об’ємні стенди, щити, панно, транспаранти, троли, таблички, короби, механічні, динамічні, електронні табло, екрани, панелі, тумби), які використовуються для розміщення реклами;
Рекламоносії — будь-які місця, які використовуються для розміщення на них реклами;
Погодження на розміщення реклами на транспорті (далі — Погодження) — документ встановленого зразка, який засвідчує відповідність реклами, що має бути розміщена, вимогам безпеки і правилам дорожнього руху, технічним умовам підприємств транспорту, цьому Положенню, оформлюється підприємством транспорту та затверджується і видається Головним управлінням транспорту, зв’язку та інформатизації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);
Рекламодавець — суб’єкт господарювання, який є замовником реклами для її виробництва та/або розповсюдження.
1.3. Розміщення соціальної реклами здійснюється відповідно до цього Положення з урахуванням вимог ст. 12 Закону України “Про рекламу”.
2. Порядок оформлення Погодження
2.1. У разі звернення рекламодавця стосовно надання послуг з розміщення. реклами підприємство транспорту оформляє замовлення встановленого зразка.
2.2. До замовлення додаються:
— два примірники відповідним чином заповненого бланка Погодження;
— фотографічний знімок або комп’ютерний макет майна (з фрагментом місцевості)*, де планується розташувати спеціальну конструкцію;
— ескіз спеціальної конструкції (виконується за технічними умовами відповідних спеціалізованих підрозділів підприємства транспорту)*;
2.3. Підприємство транспорту:
— ознайомлює рекламодавця з нормативними актами, тарифами тощо з питань реклами;
— вивчає архітектурно-планувальні та інженерно-транспортні умови і можливості розміщення спеціальних конструкцій*;
— розробляє за рахунок рекламодавця самостійно або з залученням спеціалізованих організацій необхідну технічну документацію*;
— розглядає і погоджує з відповідними установами та організаціями технічні і конструктивні рішення спеціальних конструкцій*;
— передає сюжет реклами на погодження до Головного управління з питань внутрішньої політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);
— у разі необхідності погоджує розміщення реклами з іншими відповідними установами і організаціями.
2.4. Підприємство транспорту виготовляє два примірники Погодження, що мають однакову юридичну силу, і подає їх на затвердження до Головного управління транспорту, зв’язку та інформатизації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та видає 1 примірник Погодження рекламодавцю.
2.5. Зареєстроване та видане Погодження є підставою для виконання робіт із встановлення спеціальних конструкцій та/або розміщення реклами (нанесення рекламного зображення) на рекламоносіях.
2.6. Відповідальність за технічний стан спеціальної конструкції та її зовнішній вигляд покладається на підприємство транспорту.
2.7. Після здійснення робіт із розміщення реклами підприємство транспорту складає відповідний акт, копію якого надає Головному управлінню транспорту, зв’язку та інформатизації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
3. Відмова у видачі Погодження
3.1. Рекламодавцю може бути відмовлено у видачі Погодження у випадках:
— якщо розміщення реклами суперечить вимогам законодавчих та інших нормативно-правових актів;
— технічної неможливості встановлення спеціальної конструкції;
— заборгованості рекламодавця місцевому бюджету з податку на рекламу, а також підприємству транспорту за раніше укладеними договорами;
— раніше виявлених грубих порушень та недобросовісної конкуренції при розміщенні реклами на транспорті.
Відмову у наданні Погодження може бути оскаржено рекламодавцем відповідно до законодавства України.
4. Плата за послуги підприємства транспорту та інші платежі
4.1. Плата за послуги підприємства транспорту передбачає такі види платежів:
— плата за оформлення документації, пов’язаної з розміщенням реклами на транспорті комунальної власності м. Києва;
— плата за монтаж/демонтаж спеціальних конструкцій та їх обслуговування, за відновлення рекламоносіїв після зняття рекламного зображення та інших робіт;
4.2. Плата за розміщення реклами здійснюється відповідно до умов договору про надання відповідних послуг.
4.3. При розміщенні реклами на транспорті податок на рекламу сплачується згідно з декретом Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року № 56-93 “Про місцеві податки та збори” та рішенням Київради від 24.04.2003 № 360/520 “Про затвердження Положення про податок з реклами в м. Києві”.
5. Вимоги до реклами на транспорті
5.1. Монтаж та демонтаж спеціальних конструкцій та інженерних комунікацій для розміщення реклами на спорудах підприємств транспорту здійснюється самим підприємством або спеціалізованими підприємствами та організаціями, які забезпечують технічне обслуговування цих споруд, згідно з проектом, розробленим відповідно до технічних умов підприємства транспорту.
5.2. Забезпечення відповідності спеціальної конструкції проекту, державним стандартам, нормам і правилам конструктивної міцності, електротехнічної та експлуатаційної безпеки покладається на власника спеціальної конструкції.
6. Скасування Погодження
6.1. Погодження скасовується Головним управлінням транспорту, зв’язку та інформатизації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за поданням підприємства транспорту при порушенні вимог законодавчих та нормативних актів та цього Положення. При цьому кошти, внесені за період дії Погодження, не повертаються.
6.2. Після закінчення терміну дії Погодження його дія може бути подовжена Головним управлінням транспорту, зв’язку та інформатизації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за поданням підприємства транспорту.
6.3. При необхідності демонтажу спеціальної конструкції з ініціативи власника майна власнику спеціальної конструкції повертаються кошти за невикористаний термін дії Погодження, та надаються пропозиції щодо розміщення конструкції в іншому місці.
7. Контроль за розміщенням реклами на транспорті та порядок її демонтажу
7.1. Контроль за використанням майна підприємств транспорту для розміщення реклами здійснює Головне управління транспорту, зв’язку та інформатизації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
7.2. Контроль за виконанням умов розміщення реклами на транспорті здійснює підприємство транспорту.
7.3. У разі самовільного розміщення реклами демонтаж реклами здійснює спеціальний підрозділ підприємства транспорту.
* крім розміщення реклами на рухомому складі.

Заступник голови — керівник апарату Б. Стичинський

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |Fatal error: Class 'SAPE_client' not found in /spacenew/www/kreschatic.kiev.ua/index.php on line 211