Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
22 травня 2020 року, п'ятниця  №36 (5315) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Рiшення Київради
06/09/2001
Рішення № 8-4/1442 від 6 вересня 2001 року

Про приватизацію земельних ділянок садівничого товариства “Високовольтник” Харківського районуВідповідно до статей 17, 57 Земельного кодексу України, Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.92 № 15-92 “Про приватизацію земельних ділянок” Київська міська рада
1. Передати громадянам, членам садівничого товариства “Високовольтник” Харківського району, у приватну власність земельні ділянки для ведення садівництва, відведені відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 30.07.67 № 1284 “Про відвод земельних ділянок підприємствам і установам під колективні сади”, виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 17.12.79 № 1632 “Про колективне садівництво (виноградарство) у м. Києві, порушення земельного законодавства та Типового статуту садівницького товариства робітників та службовців”, від 04.08.80 № 1071/2 “Про внесення доповнення в рішення виконавчого комітету міської Ради від 17.12.79 №1632 “Про колективне садівництво (виноградарство) у м. Києві, порушення земельного законодавства та Типового статуту садівницького товариства робітників та службовців” та від 19.05.89 № 449 “Об отводе исполкому Харьковского райсовета земельных участков в урочище Осокорки”, згідно з додатком 1.
2. Взяти до відома, що громадянам, членам садівничого товариства “Високовольтник” Харківського району, які не подали заяв про приватизацію земельних ділянок (додаток 2), ці ділянки належать на праві користування для ведення садівництва до оформлення їх права на приватну власність в порядку, передбаченому чинним законодавством.
3. Оформити садівничому товариству “Високовольтник” Харківського району право постійного користування земельною ділянкою загального користування площею 0,38 га.
4. Власникам земельних ділянок та садівничому товариству “Високовольтник” Харківського району:
4.1. Виконувати обов’язки відповідно до ст.40 Земельного кодексу України.
4.2. Звернутися до Київського міського управління земельних ресурсів стосовно складання державних актів на право приватної власності на землю та державного акта на право постійного користування землею.
5. Попередити власників земельних ділянок та садівниче товариство “Високовольтник” Харківського району, що:
5.1. Право приватної власності на земельну ділянку або право користування нею може бути припинено у випадках, передбачених статтями 27, 28 Земельного кодексу України.
5.2. Площі земельних ділянок будуть уточнені після встановлення їхніх меж у натурі (на місцевості).
6. Київському міському управлінню земельних ресурсів виступити замовником з виготовлення та видачі власникам земельних ділянок державних актів у встановленому порядку.
7. Садівничому товариству “Високовольтник” Харківського району внести відповідні зміни до статутних документів товариства згідно з чинним законодавством.
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань містобудування та землекористування.

Додатки не друкуються. Ознайомитися з ними можна в апараті Київради

Iншi документи:
 

Розпорядження № 1846 від 11 жовтня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року № 1346 «Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва»


Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року № 1887
Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності


Розпорядження № 1571 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) «ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ «КІДСЛАЙФ СКУЛ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1570 від 28 серпня 2018 року
Про видачу ЗАКЛАДУ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ «СЛАВІЯ» ІМЕНІ ВІКТОРА СОЛОМЕНКА ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1714 від 18 вересня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»


Розпорядження № 1067 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1282 від 19 липня 2018 року
Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго»


Розпорядження № 1070 від 19 червня 2018 року
Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ «ЕКОЛОГІЯ І КУЛЬТУРА» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти


Розпорядження № 1006 від 11 червня 2018 року
Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІОС»


Розпорядження № 902 від 29 травня 2018 року
Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 травня 2003 року № 810


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |