Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
22 травня 2020 року, п'ятниця  №36 (5315) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Розпорядження
26/04/2017
Розпорядження № 1346 від 26 грудня 2016 року

Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста КиєваВідповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про фізичну культуру і спорт», на виконання міської комплексної цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 28 липня 2016 року № 870/870, з метою відзначення та матеріального заохочення видатних спортсменів міста Києва, досягнення яких сприяють утвердженню міжнародного авторитету міста Києва як спортивної столиці європейської держави, розвитку фізичної культури і спорту:

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 4 cічня 2017 р. за № 1/1593

1. Встановити стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва за підсумками попередніх спортивних досягнень.

2. Затвердити Положення про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва, що додається.

3. Взяти до відома, що кількість призначених стипендій голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва не може перевищувати 60 стипендій на рік.

4. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) передбачити видатки на виплату стипендій голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва в межах бюджетних призначень на відповідний бюджетний рік по галузі «Фізична культура і спорт».

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти па заступника голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Г. В.

Голова В. Кличко

Зареєстровано
в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві
4 cічня 2017 р. за № 1/1593

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
26.12.2016 р. № 1346

Положення
про стипендію голови Київської міської державної адміністрації
видатним спортсменам міста Києва

1. Положення про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва (далі — Положення) визначає порядок висунення претендентів на присудження, проведення конкурсного відбору претендентів та присудження стипендії голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва (далі — Стипендія).

2. Стипендія присуджується за підсумками попередніх досягнень спортсмена з метою стимулювання успішних майбутніх виступів на спортивних змаганнях міжнародного рівня, визнання вагомого внеску в розвиток спорту вищих досягнень, зміцнення авторитету міста Києва як спортивної столиці європейської держави та розвитку фізичної культури і спорту.

3. Стипендія виплачується у розмірі 2000 грн (дві тисячі гривень) кожна щомісяця протягом року та присуджується спортсменам на конкурсних засадах за рахунок коштів бюджету міста Києва в межах загальних асигнувань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на відповідний бюджетний рік по галузі «Фізична культура і спорт».

4. На здобуття стипендії висуваються спортсмени та спортсмени-інваліди, які є громадянами України, членами збірної команди міста Києва з видів спорту та за результатами попередніх двох років зайняли (далі — претенденти на присудження стипендії):
1) з першого до десятого місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, чемпіонатах світу з олімпійських видів спорту та з першого до шостого місця на чемпіонатах Європи з олімпійських видів спорту;
2) з першого до третього місця на чемпіонатах світу з неолімпійських видів спорту та перше місце на чемпіонатах Європи з неолімпійських видів спорту;
3) спортсмени, які здобули ліцензію на право представляти країну на літніх або зимових Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх згідно з офіційними протоколами змагань.
Якщо чемпіонати світу та Європи з виду спорту проводяться раз на два роки, стипендія присуджується за найвищим спортивним результатом спортсмена, досягнутим у поточному або попередньому роках.

5. Для розгляду клопотань про присудження стипендії та конкурсного відбору претендентів на присудження стипендії утворюється конкурсна комісія з присудження стипендії голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва (далі — конкурсна комісія), склад якої затверджується розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

6. Персональний склад конкурсної комісії формується у кількості не більше ніж 9 осіб з представників місцевих органів виконавчої влади та залучених представників Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України (за згодою).

7. Організаційне забезпечення проведення конкурсу та діяльності конкурсної комісії покладається на Департамент освіт і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

8. Висунення претендентів на присудження стипендії проводять фізкультурно-спортивні товариства та відомства, федерації міста Києва з видів спорту (далі — суб’єкти подання клопотання про присудження стипендії).

9. Клопотання до конкурсної комісії подається щорічно до 01 грудня поточного року.

10. До клопотання про присудження стипендії додаються такі матеріали:
інформація про претендента на присудження стипендії та відомості про спортивні досягнення (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, адреса місця проживання, вид спорту, спортивне звання, інформація про спортивні досягнення за період, визначений пунктом 4, цього Положення):
попередня згода претендента на присудження стипендії на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
копії документів, що підтверджують видатні досягнення претендента на присудження стипендії (протоколи змагань, які засвідчують зайняте місце на зазначених змаганнях).

11. Організаційною формою роботи конкурсної комісії є засідання.
Засідання конкурсної комісії проводить голова або в разі його відсутності заступник голови конкурсної комісії.
Засідання конкурсної комісії вважається правоможним, якщо на ньому присутні не менше як дві третини її складу.
Члени конкурсної комісії беруть участь у її роботі на громадських засадах.
З метою уникнення конфлікту інтересів до складу конкурсної комісії не можуть бути включені представники суб’єктів подання клопотання про присудження стипендії.

12. Конкурсна комісія відповідно до покладених на неї завдань:
розглядає подані клопотання про присудження стипендії та матеріали, зазначені у пункті 10, цього Положення;
здійснює конкурсний відбір переможців на присудження стипендії;
розглядає подання щодо позбавлення спортсменів стипендії.

13. Конкурсна комісія за результатами розгляду клопотань з урахуванням вимог, визначених пунктом 4, цього Положення, визначає переможців на присудження стипендії.

14. Рішення конкурсної комісії про відбір переможців та присудження стипендії приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів конкурсної комісії.
У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії.
Рішення конкурсної комісії оформлюється протоколом, який підписують усі присутні на засіданні члени конкурсної комісії.

15. Рішення конкурсної комісії є підставою для підготовки проекту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про присудження стипендії голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва за відповідний рік та затвердження переліку переможців.

16. Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про присудження стипендії голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва та затвердження переліку переможців є підставою для виплати стипендії.

17. Позбавлення стипендії може бути здійснено згідно з розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на підставі рішення конкурсної комісії за поданням Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у разі порушення спортсменом навчально-тренувального процесу, засудження за умисний злочин, дискваліфікації Міжнародним олімпійським комітетом, міжнародною спортивною організацією, національною або міською спортивною федерацією з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

18. У разі припинення виплати стипендії спортсменові за відповідні порушення, визначені пунктом 17, цього Положення, конкурсна комісія має право призначити протягом року стипендію іншому спортсменові у порядку, визначеному цим Положенням.

Керівник апарату В. БондаренкоIншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |