Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
22 травня 2020 року, п'ятниця  №36 (5315) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Розпорядження
26/04/2017
Розпорядження № 425 від 11 квітня 2017 року

Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва у 2017 роціВідповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», статей 1, 5 Закону України «Про охорону дитинства», статті 8 Закону України «Про позашкільну освіту», Міської цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва на період до 2018 року, затвердженої рішенням Київської міської ради від 03 липня 2014 року № 21/21, рішення Київської міської ради від 12 грудня 2016 року № 554/1558 «Про бюджет міста Києва на 2017 рік» та з метою належної підготовки й проведення заходів літньої оздоровчої кампанії 2017 року:

1. Створити міжвідомчий оперативний штаб з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва у 2017 році та затвердити його склад, що додається.

2. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Службі у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Об’єднанню профспілок, організацій профспілок у місті Києві «Київська міська рада профспілок», Об’єднанню первинних профспілкових організацій Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації, Київській міській організації Профспілки працівників освіти і науки України, Київському міському центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», позаміському дитячому закладу оздоровлення та відпочинку «Зміна», районним в місті Києві державним адміністраціям:
2.1. Організувати оздоровлення та відпочинок дітей міста Києва в установленому законодавством порядку.
2.2. Узяти до відома, що дитина не може бути направлена на оздоровлення та відпочинок за бюджетні кошти більше одного разу на рік за винятком відпочинку у таборах з денним перебуванням дітей.
2.3. У першочерговому порядку забезпечити направлення на організоване оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», дітей, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, дітей, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-інвалідів; дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей; дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; дітей, які перебувають на диспансерному обліку; талановитих та обдарованих дітей, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій; дитячих творчих колективів та спортивних команд.

3. Районним в місті Києві державним адміністраціям:
3.1. На базі навчальних закладів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, організувати роботу таборів із денним перебуванням та забезпечити дотримання в них належного догляду за дітьми, режиму харчування, денного відпочинку, прогулянок, а також проводити відповідну виховну, фізкультурно-спортивну та культурно-екскурсійну роботу; передбачити зміцнення матеріальної бази навчальних закладів, на базі яких будуть функціонувати такі табори.
3.2. Забезпечити оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців спеціального загальноосвітнього дитячого будинку «Малятко» для дітей дошкільного та шкільного віку м. Києва, які перебувають на повному державному утриманні, протягом усього літнього періоду.
3.3. Сприяти зайнятості в літній період дітей шкільного віку, особливо із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та використовувати потенціал позашкільних навчальних закладів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, для організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

4. Головним розпорядникам бюджетних коштів забезпечити фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей у межах видатків, передбачених в бюджеті міста Києва на 2017 рік на відповідні цілі (з урахуванням виконання дохідної частини бюджету міста Києва в 2017 році) та з інших джерел, передбачених законодавством України.

5. Координацію діяльності усіх структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), організацій, районних в місті Києві державних адміністрацій, що здійснюють оздоровлення та відпочинок дітей міста Києва у 2017 році, покласти на Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

6. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та організаціям, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та здійснюють оздоровлення та відпочинок дітей, за результатами проведених процедур закупівель (тендерів), у десятиденний термін надати повну інформацію про місця оздоровлення та кількість дітей, що планується оздоровити, до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Г. В.

Голова В. Кличко

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 11.04.2017 р. № 425

СКЛАД
міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва у 2017 році

Старостенко Ганна Вікторівна заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова оперативного штабу
Трофимов Олексій Станіславович заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту - начальник управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступник голови оперативного штабу
Челомбітько Вікторія Юріївна перший заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Наумук Олексій Петрович заступник начальника Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Колобова Ярослава Валеріївна директор Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Савченюк Марина Миколаївна начальник відділу стаціонарних установ та санаторно-курортного лікування Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Моця Ольга Іванівна начальник відділу спортивного резерву та оздоровчої роботи управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Животенюк Василь Петрович виконуючий обов'язки начальника відділу первинної медичної допомоги та санаторно-курортного лікування Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Лисенко Сергій Іванович завідувач сектором з питань охорони праці Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Яценко Ігор Валентинович заступник начальника Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства - начальник відділу безпеки середовища життєдіяльності Г оловного управління Держпродспоживслужби в м. Києві (за згодою)
Скрипник Лариса Миколаївна старший інспектор відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у м. Києві, майор поліції (за згодою)
Литвин Людмила Іванівна начальник управління з гуманітарних питань Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок" (за згодою)
Яцунь Олександр Михайлович голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України (за згодою)
Гутік Іван Петрович голова Об'єднання первинних профспілкових організацій Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації (за згодою)

Керівник апарату В. Бондаренко


Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |