Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
22 травня 2020 року, п'ятниця  №36 (5315) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Розпорядження
04/05/2017
Розпорядження № 463 від 14 квітня 2017 року

Про проведення у 2017 році офіційних заходів пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві
Відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 740-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу «Євробачення», рішення Київської міської ради від 24 червня 1999 року № 317/418 «Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру», рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051 «Про Правила благоустрою міста Києва», рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року № 413/5225 «Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами», рішення Київської міської ради від 28 лютого 2013 року № 97/9154 «Про деякі питання розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності у м. Києві», рішення Київської міської ради від 14 квітня 2016 року № 323/323 «Про затвердження Комплексної міської цільової програми «Столична культури 2016-2018», враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 травня 2015 року № 507 «Про проведення ярмарків у місті Києві», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09 грудня 2016 року № 1261 «Про підготовку та проведення у 2017 році пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві», звернення Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» від 30 березня 2017 року, з метою проведення у 2017 році пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві на високому організаційному рівні:

1. Взяти до уваги звернення Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» щодо проведення у 2017 році офіційних заходів пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві (далі — офіційні заходи пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві):
1.1. Телевізійних шоу пісенного конкурсу «Євробачення» 9, 11, 13 травня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15).
1.2. Генеральних репетицій телевізійних шоу пісенного конкурсу «Євробачення» за участю глядачів 8, 10, 12 травня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15).
1.3. Euroclub з 01 травня 2017 року до 14 травня 2017 року в конгресно-виставковому центрі «Парковий» (Паркова дорога, 16-а).
1.4. Eurovision Village з 04 травня 2017 року до 14 травня 2017 року на вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної, включно з тротуарами).
1.5. Червоної доріжки 07 травня 2017 року на площі Конституції та алеї біля Маріїнського палацу (від вул. Михайла Грушевського до оглядового майданчика).
1.6. Офіційної церемонії відкриття пісенного конкурсу «Євробачення» 07 травня 2017 року в конгресно-виставковому центрі «Парковий» (Паркова дорога, 16-а).

2. Взяти до відома, що:
2.1. Відповідальність за підготовку, проведення та фінансування у 2017 році офіційних заходів пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві, а також за дотримання пожежної, техногенної безпеки і цивільного захисту бере на себе Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України».
2.2. Монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації роботи Eurovision Village, здійснюватиметься на вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної, включно з тротуарами) з 26 квітня 2017 року до 04 травня 2017 року.
2.3. Демонтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації роботи Eurovision Village, здійснюватиметься на вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної, включно з тротуарами) з 14 травня 2017 року до 18 травня 2017 року.

3. Публічному акціонерному товариству «Національна суспільна телерадіокомпанія України»:
3.1. Забезпечити погодження у встановленому порядку з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми розміщення об’єктів торгівлі з продажу продуктів харчування, солодощів і безалкогольних напоїв під час роботи Eurovision Village.
3.2. Забезпечити виконання суб’єктами господарювання під час роботи Eurovision Village на визначеній території вимог пункту 1 рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року № 413/5225 «Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами».
3.3. Не допускати використання теплового торговельно-технологічного устаткування, що працює на скрапленому газі та відкритому вогнищі, суб’єктами господарювання, задіяними у роботі Eurovision Village.
3.4. Забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051, під час підготовки та проведення у 2017 році офіційних заходів пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві, а також відновлення порушеного благоустрою.
3.5. Забезпечити укладення договорів на прибирання території та вивезення сміття з території проведення офіційних заходів пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві на час монтажу/демонтажу конструкцій та на період проведення заходів.
3.6. Забезпечити дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення у 2017 році офіційних заходів, пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві.
3.7. Погодити в Головному управлінні ДСНС України у м. Києві у встановленому порядку схеми (узгодження місць) розміщення об’єктів торгівлі, тимчасових конструкцій і обладнання під час роботи Eurovision Village на вул. Хрещатик (на відрізку від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної, включно з тротуарами).

4. Просити Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» забезпечити підключення до мереж електропостачання сценічного обладнання, об’єктів торгівлі за заявками Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» у період з 26 квітня 2017 року до 18 травня 2017 року.

5. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в місті Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити:
5.1. Охорону громадського порядку під час проведення у 2017 році офіційних заходів пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві.
5.2. Цілодобову охорону тимчасових конструкцій, сценічного та звукотехнічного обладнання на території Eurovision Village на вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної, включно з тротуарами).
5.3. Умови для вільного заїзду і виїзду з територій проведення офіційних заходів пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві автотранспорту, який перевозитиме тимчасові конструкції, торговельні будиночки, сценічне та звукотехнічне обладнання, художні колективи.
5.4. Недопущення порушень правил зупинки, стоянки в місцях проведення у 2017 році офіційних заходів пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві.

6. Районним в місті Києві державним адміністраціям спільно з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головним управлінням Національної поліції у м. Києві та Управлінням патрульної поліції в місті Києві Департаменту патрульної поліції забезпечити в межах компетенції заходи щодо недопущення незаконного продажу сувенірної та іншої продукції з маркуванням та офіційними логотипами пісенного конкурсу «Євробачення».

7. Просити Головне управління ДСНС України у м. Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки під час проведення у 2017 році офіційних заходів пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві в установленому порядку.

8. Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення у 2017 році офіційних заходів пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві за зверненням Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

9. Районним в місті Києві державним адміністраціям спільно з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проінформувати суб’єктів господарювання, що проваджують господарську діяльність на вулицях, площах, бульварах, прилеглих до місць проведення офіційних заходів пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві, визначених цим розпорядженням, про необхідність виконання ними вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року № 413/5225 «Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами».

10. Публічному акціонерному товариству «Національна суспільна телерадіокомпанія України», Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації, Печерській районній в місті Києві державній адміністрації, Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації, Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів та своєчасне вивезення сміття і прибирання території проведення у 2017 році офіційних заходів пісенного конкурсу «Євробачення» в місті Києві.

11. Печерській районній в місті Києві державній адміністрації, Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації забезпечити контроль за виконанням торговельними підприємствами та організаціями, комунальними службами районів постійного санітарного прибирання об’єктів торгівлі та обслуговування населення під час проведення Eurovision Village на прилеглих і закріплених територіях.

12. Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальному підприємству «Київреклама»:
12.1. Організувати тимчасову заміну сюжетів на рекламних засобах типу «Лайтпостер, що стоїть окремо» на території Eurovision Village на період з 04 травня 2017 року до 14 травня 2017 року.
12.2. Впорядкувати розміщення наземних засобів зовнішньої реклами на вулиці Хрещатик, Володимирському узвозі, вулиці Сагайдачного, Парковій дорозі, алеї Героїв Крут, Дніпровському узвозі, Петрівській алеї, вулиці Великій Васильківській (від Бессарабської площі до площі Льва Толстого). Вирішити в установленому порядку питання щодо розміщення наземних засобів зовнішньої реклами у зв’язку зі зміною містобудівної ситуації.

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки голови Г. Пліс


Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |