Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
22 травня 2020 року, п'ятниця  №36 (5315) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Розпорядження
11/05/2017
Розпорядження № 512 від 28 квітня 2017 року

Про тимчасове обмеження та заборону руху транспортних засобів на перетині Оболонського проспекту та вул. Героїв Дніпра в Оболонському районі міста КиєваВідповідно до статей 5, 6, 26 Закону України «Про дорожній рух», статей 19, 20 Закону України «Про автомобільні дороги», Закону України«Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю «ЄЛІКОН ЛТД» від 30 березня 2017 року № 19:

1. Тимчасово з 28 квітня до 07 липня 2017 року у зв’язку з виконанням товариством з обмеженою відповідальністю «ЄЛІКОН ЛТД» (далі — ТОВ «ЄЛІКОН ЛТД») будівельних робіт на перетині Оболонського проспекту та вул. Героїв Дніпра в Оболонському районі міста Києва, відповідно до розробленої та затвердженої у встановленому порядку проектної документації, за умови виконання пункту 3 цього розпорядження:
заборонити рух транспортних засобів по просп. Оболонському на круговій розв’язці в межах перетину з вул. Героїв Дніпра у напрямку руху до просп. Героїв Сталінграда;
заборонити рух транспортних засобів по вул. Героїв Дніпра на круговій розв’язці в межах перетину з просп. Оболонським у напрямку руху до вул. Маршала Тимошенка, організувавши рух транспортних засобів по вул. Героїв Дніпра на круговій розв’язці в межах перетину з просп. Оболонським у напрямку руху до просп. Героїв Сталінграда за рахунок другої і третьої існуючих смуг руху у напрямку вул. Богатирської;
обмежити рух транспортних засобів по вул. Героїв Дніпра на круговій розв’язці в межах перетину з просп. Оболонським у напрямку руху до вул. Богатирської у другій та третій смугах руху;
обмежити рух транспортних засобів по просп. Оболонському на круговій розв’язці в межах перетину з вул. Героїв Дніпра у напрямку руху до вул. Богатирської у другій та третій смутах руху.

2. Тимчасово з 08 липня до 15 вересня 2017 року у зв’язку з виконання ТОВ «ЄЛІКОН ЛТД» будівельних робіт на перетині Оболонського проспекту та вул. Героїв Дніпра в Оболонському районі міста Києва, відповідно до розробленої та затвердженої у встановленому порядку проектної документації, за умови виконання пункту 3 цього розпорядження:
заборонити рух транспортних засобів по просп. Оболонському на круговій розв’язці в межах перетину з вул. Героїв Дніпра у напрямку руху до вул. Богатирської, організувавши рух транспортних засобів по непарній стороні просп. Оболонського для розвороту у напрямку руху по просп. Оболонському по парній стороні до вул. Північної за рахунок існуючої смуги руху на круговій розв’язці в межах перетину з вул. Героїв Дніпра;
заборонити рух транспортних засобів по вул. Героїв Дніпра на круговій розв’язці в межах перетину з просп. Оболонським у напрямку руху до вул. Північної, організувавши рух транспортних засобів по вул. Героїв Дніпра на круговій розв’язці в межах перетину з просп. Оболонським у напрямку руху до вул. Богатирської за рахунок другої і третьої існуючих смуг руху у напрямку просп. Героїв Сталінграда;
обмежити рух транспортних засобів по вул. Героїв Дніпра на круговій розв’язці в межах перетину з просп. Оболонським у напрямку руху до просп. Героїв Сталінграда у другій та третій смугах руху.

З. ТОВ «ЄЛІКОН ЛТД»:
3.1. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.
3.2. У встановленому порядку розробити, погодити з Головним управлінням Національної поліції у м. Києві та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схему організації дорожнього руху на період виконання робіт, визначених у пунктах 1, 2 цього розпорядження.
3. 3. Під час виконання будівельних робіт забезпечити вільний і безпечний рух пішоходів та транспортних засобів.
3.4. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051.

4. Після завершення робіт відновити покриття проїзної частини за типом існуючого на всю ширину та довжину в межах розриття, а покриття тротуарів на всю ширину та довжину в межах розриття та передати їх за актами комунальному підприємству «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району» м. Києва.

5. Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт покласти на директора ТОВ «Єлікон ЛТД» Ревіна О. А.

6. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку на час проведення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, внести зміни у роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, визначених схемою організації дорожнього руху.

7. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення змісту цього розпорядження в комунальних засобах масової інформації в установленому порядку.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Поворозника М. Ю.

Виконуючий обов’язки голови Г. Пліс


Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |