Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
22 травня 2020 року, п'ятниця  №36 (5315) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Розпорядження
09/06/2017
Розпорядження № 626 від 25 травня 2017 року

Про підготовку міського господарства до осінньо-зимового періоду 2017/2018 роківВідповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року № 620/378, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за № 1310/16001, Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року № 71, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 березня 2007 року за № 197/13464, з метою належної підготовки міського господарства до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років, забезпечення об’єктів промисловості, житлово-комунального, соціально-культурного, побутового призначення та населення міста Києва електричною та тепловою енергією, природним газом, послугами з водопостачання та водовідізедення:

1. Затвердити заходи з підготовки обладнання теплоелектроцентралей, котелень, теплових та електричних мереж до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років, що додаються.
2. Затвердити заходи з підготовки водопровідно-каналізаційного господарства до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років, що додаються.
3. Керівникам комунальних підприємств, установ та організацій розробити та затвердити заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років, попередньо погодивши з органами, у сфері управління яких вони перебувають (структурні підрозділи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районні в місті Києві державні адміиістранії).
4. Встановити, що керівники комунальних підприємств, установ та організацій несуть персональну відповідальність за виконанням заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду 201 7/2018 років.
5. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям забезпечити контроль за виконанням заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років підприємствами, установами та організаціями, які перебувають у сфері їх управління.
6. Утворити міську комісію з перевірки стану готовності теплових господарств до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років та затвердити її посадовий склад, що додається.
7. Голові міської комісії з перевірки стану готовності теплових господарств до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років затвердити її персональний склад та вносити зміни до нього за необхідності.
8. Міській комісії з перевірки стану готовності теплових господарств до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років:
здійснювати перевірку виконання власниками теплових господарств гідравлічних випробувань устаткування теплових господарств на щільність та міцність під час підготовки до опалювального періоду;
оглядати об’єкти теплового господарства під час виконання власниками теплових господарств заходів з підготовки до опалювального періоду;
залучати своїх представників до проведення гідравлічних випробувань на міцність і щільність теплових мереж, систем теплопостачання та теплоспоживання, обладнання теплових пунктів;
проводити засідання комісії і наради за участю районних в місті Києві державних адміністрацій та теплопостачальних організацій з питань, пов’язаних із виконанням заходів з підготовки до опалювального періоду;
отримувати інформацію про накопичення палива, укомплектованість об’єктів теплового господарства персоналом в установленому порядку;
аналізувати звіти районних в місті Києві державних адміністрацій і теплопостачальних організацій щодо виконання заходів з підготовки до опалювального періоду, стану організації підготовки та готовності до опалювального періоду об’єктів теплових господарств;
за результатами проведеної роботи надавати інформацію та пропозиції керівництву виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
9. Утворити оперативний міський штаб з підготовки міського господарства до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років та затвердити його посадовий склад, що додається.
10. Голові оперативного міського штабу з підготовки міського господарства до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років затвердити його персональний склад та вносити зміни до нього за необхідності.
11. Оперативному міському штабу з підготовки міського господарства до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років забезпечити постійний контроль за підготовкою підприємств, установ і організацій міського господарства до осінньо-зимового періоду.
12. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям, ПАТ «КИЇВ-ЕНЕРГО», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКІДІЯ», ПАТ «АК «Київводоканал», ПАТ «Київгаз», комунальним підприємствам, установам та організаціям міста Києва забезпечити до 01 жовтня 2017 року підготовку об’єктів житлово-комунального, соціально-культурного та побутового призначення, теплових господарств, систем теплоспоживання споживачів та електро-, водо-, газопостачання, водовідведення для безперебійної роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року № 620/378, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за № 1310/16001 (далі — Правила підготовки теплових господарств до опалювального періоду), та інших нормативно-правових актів України.
13. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям розробити та надати до 01 червня 2017 року для погодження теплопостачальним організаціям графіки пред’явлення систем теплоспоживання житлового фонду, лікувальних, дитячих та шкільних закладів для перевірки їх готовності до опалювального періоду 2017/2018 років з рівномірним щомісячним розподілом кількості об’єктів та зобов’язати балансоутримувачів забезпечити здавання систем теплоспоживання до роботи в опалювальний період відповідно до затверджених графіків.
14. Встановити, що джерелами фінансування заходів з підготовки міського господарства до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років, затверджених відповідно до пунктів 1,2 цього розпорядження, є кошти ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», ПАТ «АК «Київводоканал».
15. Підприємствам, установам та організаціям під час виконання робіт з прокладання, ремонту, реконструкції теплових, електричних, водопровідних, каналізаційних, газових та інших мереж дотримуватися Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051, та в разі видалення зелених насаджень дотримуватися Порядку видалення зелених насаджень на території міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 27 жовтня 2011 року № 384/6600.
16. Взяти до відома, що відключення споживачів від гарячого водопостачання здійснюється згідно з графіком випробувань теплових мереж та ремонту джерел теплопостачання з 09 квітня до 23 серпня 201 7 року.
17. Комунальній корпорації «Київавтодор» за замовленням відповідних організацій забезпечити відновлення шляхового покриття після ліквідації аварійних пошкоджень та виконання планових ремонтних робіт на інженерних мережах в установлені дозвільними документами терміни.
18. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло» на замовлення відповідних організацій забезпечити підключення сигнального освітлення в місцях виконання ремонтних робіт на аварійних інженерних мережах.
19. Районним в місті Києві державним адміністраціям:
19.1. Утворити районні оперативні штаби для здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ і організацій до осінньо-зимового періоду 201 7/2018 років та координації робіт з електро-, тепло-, водо-, газопостачальними організаціями під час опалювального періоду.
19.2. Затвердити заходи з підготовки житлових будинків, об’єктів соціально-культурного, побутового призначення та теплового господарства до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років та забезпечити їх виконання в термін до 01 жовтня 2017 року.
19.3. У липні — вересні 2017 року заслухати на засіданнях районних оперативних штабів звіти керівників підприємств, установ та організацій про стан виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років, затверджених відповідно до пунктів 1-3 цього розпорядження.
19.4. Взяти на особливий контроль проведення до 01 вересня 2017 року промивання систем опалення водою.
Забезпечити заповнення внутрішньобудинкових систем опалення житлових будинків підготовленою водою для сталої роботи в опалювальний період 2017/2018 років за графіком згідно з додатком 1 цього розпорядження та про виконання поінформувати Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до 25 вересня 2017 року.
19.5. Забезпечити до 01 жовтня 2017 року ремонт покрівель та фасадів, інженерних мереж, електроннітових будинків, теплових пунктів, герметизацію інженерних вводів у будинках та стиків панелей, відповідність схем електроосвітлення проектним рішенням, скління вікон та утеплення під’їздів.
19.6. Забезпечити дотримання Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15 травня 2015 року № 285, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 08 червня 2015 року за № 674/27119.
19.7. Забезпечити оформлення в установленому порядку паспортів готовності житлових будинків та актів стану готовності теплового господарства в опалювальний період 2017/2018 років відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду до 25 вересня 2017 року, в тому числі з дотриманням вимог щодо повірки, ремонту чи заміни за необхідності приладів обліку теплової енергії.
19.8. Спільно з районними управліннями Національної поліції у м. Києві та керівниками підприємств, установ та організацій, які є власниками інженерних споруд і мереж, вживати заходів щодо посилення охорони обладнання насосних станцій, павільйонів, теплових камер, люків і горловин теплових та водопровідно-каналізаційних мереж, трансформаторних підстанцій та кабельних мереж.
19.9. Не допускати в охоронних зонах теплових, водопровідних, каналізаційних, кабельних, газових та інших інженерних мереж розташування гаражів, тимчасових споруд, зелених насаджень, стоянок автотранспорту тощо.
Вжити заходів щодо винесення (знесення) таких об’єктів з охоронних зон інженерних мереж згідно із законодавством України.
19.10. Спільно з комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло» забезпечити утримання зовнішнього освітлення вулиць, дворових територій районів міста в належному стані.
19.11. Забезпечити за даними енергопостачальної організації своєчасне інформування мешканців житлових будинків та власників нежитлових будівель про припинення подачі теплоносія (гаряче водопостачання) у разі виконання гідравлічних випробувань, планових та аварійних робіт з розміщенням відповідних об’яв на дошках оголошень житлових будинків.
19.12. Зобов’язати балансоутримувачів житлових та нежитлових будівель, віднесених до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій:
не допускати розміщення матеріальних цінностей у підвальних та інших приміщеннях, у яких проходять трубопроводи теплових мереж, виконати обов’язкові заходи щодо ущільнення інженерних вводів та організації дренажних систем;
до 01 вересня 2017 року виконати роботи та скласти відповідні акти про перевірку обладнаних системами внутрішньобудинкового пожежогасіння водопровідних вводів будівель багатоповерхової забудови на предмет їх герметизації з метою визначення їх технічного стану; у разі виявлення недоліків у зовнішніх та внутрішньобудинкових водопровідних мережах забезпечити їх усунення до 01 жовтня 2017 року.
19.13. Забезпечити своєчасну перевірку та прочищення димових і вентиляційних каналів житлових будинків. У разі виявлення несправних та непридатних для подальшої експлуатації димових і вентиляційних каналів попередити власника (балансоутримувача та/або орендаря (наймача)) про заборону користування газовим обладнанням, невідкладно надіслати газорозподільному підприємству акт перевірки технічного стану димових та вентиляційних каналів для подальшого відключення газових приладів від системи газопостачання.
19.14. Забезпечити підготовку та ремонт спеціалізованої снігоприбиральної техніки підприємств комунальної форми власності до 01 жовтня 2017 року.
19.15. Забезпечити підготовку необхідного інвентарю та посипного матеріалу для роботи в осінньо-зимовий період.
20. Керівникам комунальних підприємств, установ, організацій, які мають на своєму балансі пошкоджені кабельні лінії 0,4-10 кВ, забезпечити виконання ремонтних робіт та введення зазначених мереж в експлуатацію до 15 вересня 2017 року.
21. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві сприяти оперативному забезпеченню та погодженню схем руху дорожнього транспорту в місцях пошкоджень теплових, кабельних, водопровідних та каналізаційних мереж за зверненням підрозділів ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» та ПAT «АК «Київводоканал».
22. Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до початку осінньо-зимового періоду 2017/201 8 років забезпечити лікувальні заклади резервними джерелами електропостачання.
23. Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям, у підпорядкуванні яких є медичні установи, заклади освіти, культури та соціального захисту, забезпечити:
23.1. Якісне обслуговування та підготовку до експлуатації в осінньо-зимовий період 2017/2018 років модульних індивідуальних теплових пунктів та приладів обліку теплової енергії.
23.2. Виконання метрологічної повірки приладів обліку теплової енергії, у разі необхідності здійснення їх ремонту або заміни до 15 вересня 2017 року.
23.3. Вжиття заходів із встановлення приладів обліку в закладах бюджетної сфери до 15 вересня 2017 року.
23.4. До початку осінньо-зимового періоду 2017/2018 років робочий стан резервних джерел живлення.
24. ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»:
24.1. У термін до 16 червня 2017 року надати районним в місті Києві державним адміністраціям перелік пошкоджених абонентських кабельних ліній.
24.2. Про виконання робіт з відновлення пошкоджених абонентських кабельних ліній інформувати районні в місті Києві державні адміністрації до 30 числа щомісячно.
25. ПАТ «КИІВЕНЕРГО», ПАТ «АК «Київводоканал», ПАТ «Київгаз» оперативно інформувати Центральну диспетчерську службу комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація», Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районні в місті Києві державні адміністрації та комунальну бюджетну установу «Контактний центр міста Києва» про аварійні пошкодження інженерних мереж та виконання робіт з їх відновлення.
26. ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»:
26.1. Забезпечити виконання заходів з підготовки обладнання теплоелектроцентралей, котелень, теплових та електричних мереж до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років, затверджених відповідно до пункту 1 цього розпорядження.
26.2. Забезпечити оформлення актів стану готовності теплових господарств відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювальног о періоду.
26.3. Створити необхідні запаси резервних видів палива (мазуту, вугілля) для сталого проходження осінньо-зимового періоду 2017/2018 років.
27. ПАТ «АК «Київводоканал» забезпечити виконання заходів з підготовки водопровідно-каналізаційного господарства до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років, затверджених відповідно до пункту 2 цього розпорядження.
28. Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), керівникам управлінь охорони здоров’я, освіти, культури, праці та соціального захисту населення районних в місті Києві державних адміністрацій забезпечити виконання пункту 3 цього розпорядження.
29. Взяти до відома, що підключення систем теплопостачання пологових будинків, дитячих лікувальних закладів та стаціонарних відділень лікарень здійснюється з 18 вересня 2017 року на підставі відповідних заявок керівників зазначених закладів. Департаменту охорони здоровТя виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити необхідних заходів щодо підготовки систем теплопостачання пологових будинків, дитячих лікувальних закладів та стаціонарних відділень лікарень до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років до цього терміну.
30. Підприємствам, установам та організаціям забезпечити підготовку об’єктів енергетики, інженерних мереж, систем теплопостачання, що перебувають у них на балансі, та до 25 вересня 2017 року отримати від теплопостачальних організацій акти стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду.
31. Публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд», іншим будівельним та ремонтним організаціям в терміни, погоджені з теплопостачальними організаціями та районними в місті Києві державними адміністраціями, до початку опалювального періоду 2017/2018 років виконати роботи з підключення об’єктів, які вводяться в експлуатацію у IV кварталі 2017 року — І кварталі 2018 року, до діючих теплових мереж. Взяти до відома, що з початком опалювального періоду для виконання зазначених робіт на зовнішніх теплових мережах теплопостачання житлових будинків не буде припинено.
32. Взяти до відома необхідність забезпечення ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» підключення житлових будинків міста Києва до мереж теплопостачання в опалювальний період 2017/2018 років протягом 7 діб за графіком згідно з додатком 2 до цього розпорядження.
33. Районним в місті Києві державним адміністраціям, Департаменту охорони здоровТя виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», ТОВ «ЄВРО-РЕКОПСТРУКІДІЯ», ПАТ «АК «Київводоканал», ПАТ «Київгаз» станом на 13 та 28 число щомісячно інформувати Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про виконання пунктів 19, 25-28 цього розпорядження відповідно до повноважень.
34. Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інформувати виконавчий орган Київської міської ради (Київську міську державну адміністрацію) про виконання цього розпорядження до 10 жовтня 2017 року.
35. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити проведення через засоби масової інформації роз’яснювальної роботи про наявність паливно-енергетичних ресурсів, стан розрахунків за спожиті енергоносії та підготовку міського господарства до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років, необхідність економного споживання енергоресурсів та води (особливо в години максимального навантаження енергосистеми та системи водозабезпечення), а також утеплення квартир, вікон сходових кліток, вхідних дверей та виходів на горища.
36. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова В. Кличко

Додаток не друкується. Ознайомитися з ним можна на офіційному інтернет-порталі КМДА


Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |