Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
22 травня 2020 року, п'ятниця  №36 (5315) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Розпорядження
21/06/2017
Розпорядження № 640 від 31 травня 2017 року

Про проведення фестивалів літнього оздоровчого відпочинку сезону 2017 року в місті КиєвіВідповідно до cтатті 22 Закону України «Про столицю України — місто-герой Київ», стаггі 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів», рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051 «Про Правила благоустрою міста Києва», враховуючи рішення Київської міської ради від 24 червня 1999 року № 317/418 «Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру», з метою популяризації кращих традицій українського народу, організації змістовного дозвілля киян і гостей міста, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо» (далі — КП «Плесо») щодо організації проведення фестивалів літнього оздоровчого відпочинку (далі — фестивалі) згідно з переліком у межах строків та в місцях, визначених у додатку до цього розпорядження.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку, проведення фестивалів взяло на себе КП «Плесо».

3. КП «Плесо»:
3.1. Забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051, під час підготовки та проведення фестивалів і відновлення порушеного благоустрою.
3.2. Вжити заходів щодо встановлення необхідної кількості туалетних модульних кабін, урн та контейнерів для збору побутових відходів, їх належного обслуговування та утримання під час проведення фестивалів.
3.3. Забезпечити виконання суб’єктами господарювання на визначеній території вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року № 413/5225 «Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами».
3.4. Зміст заходів фестивалів погодити з Департаментом культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
3.5. До початку проведення фестивалів розробити графічні зображення територій проведення фестивалів, розміщених на них об’єктів та погодити з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
3.6. До початку проведення фестивалів розробити та погодити схеми організації територій (розміщення об’єктів, конструкцій) проведення фестивалів з:
3.6.1. Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині конструктивних елементів об’єктів та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для провадження підприємницької
діяльності.
3.6.2. Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині організації торговельного процесу.

4. Взяти до відома, що на час проведення фестивалів забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв.

5. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року № 623, до початку проведення фестивалів здійснити обстеження місць проведення фестивалів, за результатами яких скласти акти з висновками про відповідність або невідповідність цих місць встановленим вимогам, зокрема естетичним, та падати їх КП «Плесо» і Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища (Київської міської державної адміністрації).

6. Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), КП «Плесо», комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київблагоустрій» та відповідним районним в місті Києві державним адміністраціям вжити заходів з дотримання виконання вимог щодо постійного санітарного прибирання об’єктів торгівлі та обслуговування населення, прилеглих і закріплених територій за торговельними підприємствами й організаціями, комунальними службами району під час проведення фестивалів.

7. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві забезпечити охорону громадського порядку в місцях проведення фестивалів та під час їх проведення, визначених додатком до цього розпорядження.

8. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з КП «Плесо» вирішити питання паркування транспорту гостей під час проведення фестивалів.

9. Просити Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві забезпечити чергування пожежного автомобіля та здійснення державного пожежного нагляду в місцях проведення фестивалів та під час їх проведення, визначених додатком до цього розпорядження.

10. Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги в місцях проведення фестивалів та під час їх проведення за зверненням організатора заходу, визначених у додатку до цього розпорядження.

11. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти висвітленню заходів у комунальних засобах масової інформації.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова В. Кличко

Додаток до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  31.05.2017 № 640

ПЕРЕЛІК фестивалів літнього оздоровчого відпочинку та місць їх проведення сезону 2017 року в місті Києві


Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |