Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
22 травня 2020 року, п'ятниця  №36 (5315) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Розпорядження
23/06/2017
Розпорядження № 684 від 9 червня 2017 року

Про проведення культурно-масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії» у Шевченківському районіВідповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно- видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025, рішення Київської міської ради від 24 червня 1999 року № 317/418 «Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно- просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру», рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051 «Про Правила благоустрою міста Києва», враховуючи звернення Товариства з обмеженою відповідальністю «Альфа-А» від 21 квітня 2017 року № 01-17, з метою організації змістовного дозвілля киян і гостей міста, укріплення міжнародних культурних зв’язків, утвердження м. Києва як європейського культурного центру:

1. Підтримати ініціативу Товариства з обмеженою відповідальністю «Альфа-А» щодо проведення 11 червня 2017 року з 10.00 до 22.00 культурно- масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії» у Шевченківському районі.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку, проведення, фінансування та дотримання і виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення культурно-масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії» бере на себе Товариство з обмеженою відповідальністю «Альфа-А».

3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Альфа-А»:
3.1. До початку проведення культурно-масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії» розробити графічні зображення територій проведення заходів, розміщених на них об’єктів та погодити з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
3.2. До початку проведення культурно-масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії» розробити та погодити схеми організації територій (розміщення об’єктів, конструкцій) проведення заходів з:
3.2.1. Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині конструктивних елементів об’єктів та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності.
3.2.2. Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині організації торговельного процесу.
3.3. Забезпечити виконання суб’єктами господарювання під час проведення культурно-масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії», вимог п. 1 рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року № 416/5225 «Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами», не допускати використання теплового торговельного-технологічного устаткування, що працює на скрапленому газі та відкритому вогнищі.
3.4. Забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051, під час підготовки та проведення культурно-масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії» та відновлення порушеного благоустрою.
3.5. Забезпечити дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення культурно-масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії».
3.6. Забезпечити укладення договорів на прибирання території та вивезення сміття з території проведення культурно-масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії».
3.7. Погодити в Головному управлінні ДСНС України у м. Києві у встановленому порядку схеми (узгодження місць) розміщення об’єктів торгівлі, тимчасових конструкцій і обладнання під час проведення культурно-масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії».
3.8. Забезпечити розробку, погодити в установленому порядку з Управлінням патрульної поліції в місті Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) тимчасову схему організації дорожнього руху під час проведення культурно-масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії» з обмеженням руху транспорту згідно з підпунктом 4.3. пункту 4 цього розпорядження.

4. Просити Головне управління Національної поліції України в місті Києві та Управління патрульної поліції в місті Києві Департаменту патрульної поліції забёзпечити:
4.1. Охорону громадського порядку на вулиці Костьольній під час проведення культурно-масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії».
4.2. Недопущення порушень правил зупинки, стоянки в місцях проведення культурно-масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії».
4.3. Обмеження руху автотранспорту 11 червня 2017 року з 00.00 до 23.00 на вул. Костьольній (від перетину вулиць Костьольної та Михайлівської до перетину вулиць Костьольної та Трьохсвятительської).

5. Просити Головне управління ДСНС України у м. Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки під час проведення культурно- масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії» на вул. Костьольній в установленому порядку.

6. Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення культурно- масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії» за зверненням Товариства з обмеженою відповідальністю «Альфа-А».

7. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації, Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити контроль за виконанням торговельними підприємствами та організаціями, комунальними службами районів постійного санітарного прибирання об’єктів торгівлі та обслуговування населення під час проведення культурно-масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії».

8. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно- видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від червня 2015 року № 623, до початку проведення культурно-масового заходу «Свято вулиці Костьольної — День франкофонії» здійснити обстеження місця проведення заходу, за результатами яких скласти акти з висновками про відповідність або невідповідність цих місць встановленим вимогам, в тому числі естетичним, та надати їх Товариству з обмеженою відповідальністю «Альфа-А» і Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Г. В.

Виконуючий обов’язки голови Г. Пліс


Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |