Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
22 травня 2020 року, п'ятниця  №36 (5315) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Розпорядження
23/06/2017
Розпорядження № 702 від 12 червня 2017 року

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14 листопада 2016 року № 1131 «Про організаційно-правові заходи щодо реалізації порушених у підтриманих електронних петиціях питань у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)»Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про столицю України — місто-герой Київ», «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, затвердженого рішенням Київської міської ради від 08 жовтня 2015 року № 103/2006 (у редакції рішення Київської міської ради від 09 лютого 2017 року № 817/1821), з метою вдосконалення процедури реалізації порушених у підтриманих електронних петиціях питань у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

Унести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14 листопада 2016 року № 1131 «Про організаційно-правові заходи щодо реалізації порушених у підтриманих електронних петиціях питань у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)», виклавши його в такій редакції:

«Про організаційно-правові заходи щодо реалізації порушених у підтриманих електронних петиціях питань у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про столицю України — місто-герой Київ», «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, затвердженого рішенням Київської міської ради від 08 жовтня 2015 року № 103/2006 (у редакції рішення Київської міської ради від 09 лютого 2017 року № 817/1821), з метою забезпечення реалізації порушених у підтриманих електронних петиціях питань у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

1. Першому заступникові, заступникам голови Київської міської державної адміністрації, керівникові апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), керівникам структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) під час опрацювання питань, пов’язаних з електронними петиціями, забезпечити неухильне дотримання Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, затвердженого рішенням Київської міської ради від 08 жовтня 2015 року № 103/2006 (у редакції рішення Київської міської ради від 09 лютого 2017 року № 817/1821), та цього розпорядження.

2. Перший заступник, заступник голови Київської міської державної адміністрації або керівник апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у разі прийняття Київським міським головою рішення щодо підтримки електронної петиції та визначення його відповідальним за опрацювання порушених в електронній петиції питань:
2.1. Здійснює координацію та контроль за роботою структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій, а також підприємств, установ та організацій комунальної форми власності в частині опрацювання порушених в електронній петиції питань.
2.2. У дводенний строк з моменту визначення його відповідальним дає доручення структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати пропозиції для розроблення плану заходів, спрямованих на реалізацію порушених в електронній петиції питань (далі — План заходів).
2.3. Не пізніше місячного терміну з дня отримання відповідного доручення Київського міського голови розробляє План заходів (з визначенням конкретних строків їх реалізації), та подає його на затвердження Київському міському голові.
2.4. Не пізніше наступного дня після затвердження Плану заходів Київським міським головою надсилає його копії до постійних комісій Київської міської ради, які за дорученням Київського міського голови здійснюють контроль за опрацюванням порушених в електронній петиції питань, а також до секретаріату Київської міської ради.
2.5. Дає доручення, обов’язкові для виконання структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районними в місті Києві державними адміністраціями, а також підприємствами, установами та організаціями комунальної форми власності щодо виконання Плану заходів.
2.6. Співпрацює з автором (ініціатором) електронної петиції, а також уповноваженими ним в установленому законодавством порядку особами, зокрема залучає їх до розроблення, внесення змін та виконання Плану заходів та сприяє в отриманні ними необхідної інформації та матеріалів.
2.7. На вимогу постійної комісії Київської міської ради, якій Київський міський голова доручив здійснювати контроль за опрацюванням порушених в електронній петиції питань, раз на два місяці звітує перед нею про реалізацію Плану заходів, спрямованих на реалізацію порушених в електронній петиції питань.

3. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), визначеним згідно з підпунктом 2.2 пункту 2 цього розпорядження:
3.1. Здійснювати підготовку пропозицій до Плану заходів та направляти їх у визначений у дорученні строк першому заступникові, заступнику голови Київської міської державної адміністрації, керівникові апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відповідальному за опрацювання порушених в електронній петиції питань.
3.2. Забезпечувати виконання Плану заходів.
3.3. В установленому порядку розробляти проекти рішень Київської міської ради, розпоряджень Київського міського голови, виконавчого органу Київсько! міської ради (Київської міської державної адміністрації), проекти інших документів для реалізації заходів, які необхідно вжити для вирішення питань, порушених в електронних петиціях.
3.4. Подавати першому заступникові, заступнику голови Київської міської державної адміністрації, керівникові апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відповідальному за опрацювання порушених в електронній петиції питань, інформацію про виконання підпунктів 3.2 та 3.3 цього пункту.

4. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відповідальним за виконання Плану заходів, до 25 числа щомісяця інформувати секретаріат Київської міської ради про стан виконання Плану заходів.

5. Взяти до відома, що:
5.1. Необхідність розроблення нових або внесення змін до чинних рішень Київської міської ради, розпоряджень Київського міського голови, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), передбачення бюджетного фінансування на виконання заходів, спрямованих на реалізацію порушеного у електронній петиції питання, передбачається у Плані заходів.
5.2. Підтримана електронна петиція вважається виконаною у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) за умови вирішення порушеного у ній питання та знімається з контролю за рішенням Київського міського голови.
5.3. Підтримана електронна петиція може бути знята з контролю за погодженням з постійною комісією Київської міської ради, якій Київський міський голова доручив здійснювати контроль за опрацюванням порушених в електронній петиції питань, за таких умов:
якщо у процесі виконання Плану заходів виникли обставини, що унеможливлюють його виконання та/або вичерпано усі можливі заходи, спрямовані на реалізацію порушеного у електронній петиції питання;
якщо реалізація порушеного у електронній петиції питання потребує значних витрат з бюджету міста Києва й такі видатки не передбачені та/або не можуть в силу об’єктивних причин бути передбачені у бюджеті міста Києва на відповідний та наступний роки.

6. Електронні петиції, підтримані, направлені до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та не виконані до набрання чинності цим розпорядженням, мають бути розглянуті з врахуванням пунктів 2-5 цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків».

 Голова В. Кличко

Додаток не друкується. Ознайомитися з ним можна на офіційному інтернет-порталі КМДА


Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |