Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
22 травня 2020 року, п'ятниця  №36 (5315) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Розпорядження
21/07/2017
Розпорядження № 734 від 16 червня 2017 року

Про організацію літнього відпочинку та забезпечення безпеки населення на водних об’єктах міста Києва у 2017 роціВідповідно до підпунктів 7, 8 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Президента України від 14 липня 2001 року ­№ 190/2001-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах», наказу Міністерства внутрішніх справ України від 10 квітня 2017 року № 301 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 травня 2017 року за № 566/30434, рішення Київської міської ради від 26 травня 2005 року № 393/2968 «Про встановлення Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у м. Києві», рішення Київської міської ради від 22 січня 2009 року № 38/1093 «Про використання земель водного фонду та прибережних захисних смуг у м. Києві», з метою поліпшення організації літнього відпочинку киян та гостей столиці на міських пляжах, зонах відпочинку біля води та водних об’єктах, у межах (функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити:
1.1. Місця масового відпочинку населення на водних об’єктах м. Києва в 2017 році згідно з додатком 1.
1.2. Перелік водних об’єктів, які не рекомендовано для купання в літньому оздоровчому сезоні 2017 року, згідно з додатком 2.
1.3. Перелік зон відповідальності та зон патрулювання рятувально-водолазних станцій, рятувальних станцій та рятувальних постів комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо» та комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» в літньому оздоровчому сезоні 2017 року, згідно з додатком 3.

2. Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо» (далі — КП «Плесо») в межах компетенції:
2.1. Організувати роботу із своєчасної підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах до літнього оздоровчого сезону 2017 року.
2.2. Забезпечити інформування киян та гостей міста Києва про правила поведінки під час відпочинку на воді та правила надання першої невідкладної медичної допомоги потерпілим на воді шляхом встановлення інформаційних щитів та висвітлення інформації у засобах масової інформації.
2.3. Забезпечити встановлення попереджувальних знаків та щитів біля водних об’єктів міста Києва, які не рекомендовано для купання в літньому оздоровчому сезоні 2017 року, згідно з додатком 2 до цього розпорядження.
2.4. Забезпечити обладнання спортивних, ігрових та дитячих майданчиків у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах.
2.5. Разом з ПрАТ «АК «Київводоканал» опрацювати питання забезпечення місць масового відпочинку населення на водних об’єктах централізованим водопостачанням та каналізацією.
2.6. У місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах забезпечити наявність громадських вбиралень або встановлення необхідної кількості мобільних туалетних кабін та своєчасне проведення в них асенізаційних заходів.
2.7. Забезпечити виконання комплексу дератизаційних робіт, дезінфекційних та протилептоспірозних заходів у прибережних захисних смугах водних об’єктів, зокрема в межах територій місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, територіях рятувально-водолазних станцій (далі – РВС), рятувальних станцій (далі – PC) та рятувальних постів (далі – РП).
2.8. Забезпечити проведення протималярійних заходів на водоймах міста Києва силами боніфікаторів згідно з планами-завданнями Державної установи «Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» (далі — ДУ «КИЇВСЬКИЙ МЛЦ МОЗ УКРАЇНИ») впродовж літнього оздоровчого сезону 2017 року.
2.9. Забезпечити проведення протикліщових заходів у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах у весняно-осінній період 2017 року (обкошування території, обрізка кущів, зняття самосійної порослі, сухостійних дерев тощо).
Протикліщові заходи з використанням акарицидів у період активності кліщів (весна-осінь) проводити за епідпоказниками відповідно до пропозицій ДУ «КИЇВСЬКИЙ МЛЦ МОЗ УКРАЇНИ».
2.10. У місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах забезпечити організацію заходів з регулювання чисельності та поширення окремих видів карантинних та адвентивних рослин, що викликають біологічне забруднення.
2.11. У разі надання ДУ «КИЇВСЬКИЙ МЛЦ МОЗ УКРАЇНИ» пропозицій щодо невідповідності за епідемічними та хімічними показниками результатів лабораторних досліджень води поверхневих водойм, ґрунту та піску з метою своєчасного інформування населення про епідемічну небезпеку забезпечити оперативне встановлення попереджувальних щитів про заборону купання та відпочинку в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах.
2.12. Вживати заходів щодо недопущення несанкціонованого руху автотранспорту в межах прибережних захисних смуг.
2.13. Спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) постійно проводити інформаційно-роз’яснювальну та профілактичну роботу серед населення, зокрема в дитячих та навчальних закладах із залученням засобів масової інформації, щодо запобігання нещасним випадкам на воді.

3. КП «Плесо»:
3.1. Забезпечити оформлення паспортів пляжів, їх погодження та затвердження в установленому порядки.
3.2. Забезпечити планове обстеження і очищення дна акваторії у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах.
3.3. Забезпечити організацію та належне функціонування потрібної кількості рятувальних постів та пунктів надання першої невідкладної допомоги в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах згідно з нормативами.
3.4. Забезпечити проведення виробничого лабораторного контролю води питної, води водойм, піску, ґрунту на відповідність вимогам ДСТУ ISO 13009:2016.
3.5. Виділити та облаштувати місця для купання дітей у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах, де дозволено відпочинок з купанням.
3.6. У встановленому порядку залучати підприємства, установи та організації для здійснення заходів з благоустрою та облаштування місць масового відпочинку населення на водних об’єктах.
3.7. Провести комплекс заходів з планування території пляжів з метою їх інженерного захисту від впливу вітрової та хвильової дії.
3.8. Забезпечити проведення ремонту та обслуговування гідротехнічних споруд, розташованих на підпорядкованих водних об’єктах, з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.
3.9. На виконання рішення Київської міської ради від 22 січня 2006 року № 38/1093 «Про використання земель водного фонду та прибережних захисних смуг у м. Києві» в договорах про розміщення плавзасобів, укладених між КП «Плесо» з юридичними та фізичними особами, обов’язково передбачати заходи щодо запобігання пошкодженню об’єктів благоустрою, укладання угод на вивезення відходів, установлення мобільних туалетних кабін тощо.
3.10. Забезпечити постійну готовність РВС, РС, РП та сезонних рятувальних постів до проведення рятувальних та водолазних робіт на підпорядкованих водних об’єктах відповідно до затвердженого підпунктом 1.3 пункту 1 цього розпорядження переліку зон відповідальності та зон патрулювання.
3.11. Під час проведення культурно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах міста Києва залучати спеціалізовану (аварійно-рятувальну) водолазну службу підприємства до забезпечення безпеки на воді.
3.12. З 15 травня до 15 вересня 2017 року, зокрема і у вихідні та святкові дні, забезпечити щоденну роботу служби організації медико-санітарного забезпечення та спеціалізованої (аварійно-рятувальною) водолазної служби підприємства.
3.13. У встановленому законодавством порядку залучати фізичних та юридичних осіб для здійснення заходів, потрібних для організації та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури місць масового відпочинку населення, розташованих на прибережній території м. Києва, їх належного утримання, своє­часного ремонту та належного рекреаційного використання.
3.14. Забезпечити проведення дезінфекційних заходів водопровідних мереж у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах м. Києва та впродовж літнього оздоровчого сезону 2017 року, в разі отримання приписів від ДУ «КИЇВСЬКИЙ МЛЦ МОЗ УКРАЇНИ» проводити повторні дезінфекційні заходи цих водопровідних мереж.
3.15. Застосувати позитивний досвід міжнародних організацій з питань отримання для місць масового відпочинку населення на водних об’єктах нагород, сертифікатів і відзнак міжнародного рівня.
3.16. У разі погіршення якості води водойм у пляжних зонах за даними лабораторних досліджень інформувати населення про необхідність утримання від купання до нормалізації показників безпечності води.

4. КП «Плесо» звернутися з проханням до ДУ «КИЇВСЬКИЙ МЛЦ МОЗ УКРАЇНИ» щодо:
4.1. Проведення протягом травня 2017 року моніторингових обстежень, лабораторних та інструментальних досліджень з визначенням відповідності місць масового відпочинку населення біля води санітарно-епідеміологічним нормам та за результатами надати висновки щодо можливості відкриття та функціонування міських пляжів у період літнього оздоровчого сезону 2017 року.
4.2. До початку літнього оздоровчого сезону 2017 року провести семінарські заняття для боніфікаторів, які в період літнього оздоровчого сезону 2017 року залучатимуться для проведення протималярійних, протикліщових, протилептоспірозних заходів на водоймах міста Києва.

5. КП «Плесо» звернутися з проханням до Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті (Укрморріч­інспекції) щодо:
5.1. Посилення та забезпечення постійного контролю за дотриманням юридичними та фізичними особами Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у м. Києві, затверджених рішенням Київської міської ради від 26 травня 2005 року № 393/2968, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 10 квітня 2017 року № 301 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 травня 2017 року за № 566/30434, у разі користування самохідними, несамохідними плавзасобами, вітрильниками та недопущення їх використання поза дозволеними для плавання зонами, особливу увагу звернути на місця масового відпочинку населення на водних об’єктах.
5.2. Вжиття заходів до судноводіїв плавзасобів, що порушують Правила користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у місті Києві, затверджені рішенням Київської міської ради від 26 травня 2005 року № 393/2968, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 10 квітня 2017 року № 301 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 травня 2017 року за № 566/30434, в межах своєї компетенції.

6. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві:
посилити заходи із забезпечення охорони громадського порядку та підтримання правопорядку в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах у період літнього оздоровчого сезону 2017 року;
забезпечити щоденне патрулювання нарядів поліції, зокрема у вечірній та нічний час;
сприяти в разі звернення, до підрозділів Головного управління Національної поліції у м. Києві співробітникам районних в місті Києві державних адміністрацій, Департаменту міського благоустрою та збереження природного середо­вища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), КП «Плесо» та інших органів у проведенні обстежень місць масового відпочинку населення на водних об’єктах та прилеглих до них територій у період літнього оздоровчого сезону 2017 року.

7. Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити постійну підвищену готовність комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» до ліквідації надзвичайних ситуацій на водних об’єктах міста Києва та в разі потреби залучати її в установленому порядку до проведення аварійно-попереджувальних, аварійно-рятувальних та аварійно-відновлювальних робіт.

8. Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) силами Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва забезпечити надання медичної допомоги в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах у екстремальних ситуаціях відповідно до плану взаємодії КП «Плесо» та Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва.

9. Розміщення об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах здійснювати відповідно до розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 02 квітня 2015 року № 300 «Про затвердження Порядку розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Києві», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у місті Києві 09 квітня 2015 року за № 52/1163, та від 14 квітня 2015 року № 365 «Про затвердження схеми розміщення об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Києві».

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова В. Кличко

Додаток не друкується. Ознайомитися з ним можна на офіційному інтернет-порталі КМДА


Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |