Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
22 травня 2020 року, п'ятниця  №36 (5315) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Розпорядження
26/06/2006
Розпорядження Київського міського голови № 110/297 від 26 червня 2006 року

Про організацію управління районами у місті КиєвіКеруючись статтею 11 Закону України “Про столицю України — місто-герой Київ”, статтями 41, 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою вдосконалення управління районами у місті Києві:


1. Взяти до відома, що згідно зі статтею 11 Закону України “Про столицю України — місто-герой Київ” та статтею 41 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” питання організації управління районами у місті Києві належать до компетенції Київської міської ради, рішеннями якої визначаються обсяги і межі повноважень районних у місті Києві рад та їх виконавчих органів (районних у місті Києві державних адміністрацій).
Визначений Київською міською радою обсяг повноважень районних у місті Києві рад та їх виконавчих органів (районних у місті Києві державних адміністрацій) не може змінюватися Київрадою без згоди відповідної районної у місті Києві ради протягом даного скликання.
2. Визначення обсягу і меж повноважень районних у місті Києві рад та їх виконавчих органів (районних у місті Києві державних адміністрацій) здійснити шляхом внесення на розгляд Київської міської ради узагальнених виконавчим органом Київради (Київською міською державною адміністрацією) відповідних пропозицій районних у місті Києві рад та їх виконавчих органів (районних у місті Києві державних адміністрацій).
3. Узагальнення виконавчим органом Київради (Київською міською державною адміністрацією) пропозицій районних у місті Києві рад та їх виконавчих органів (районних у місті Києві державних адміністрацій) щодо уточнення обсягу і меж їх повноважень провести протягом місяця з дня виходу цього розпорядження.
4. Заступникам голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків протягом тижня після виконання пункту 3 цього розпорядження винести на розгляд Київського міського голови обґрунтовані пропозиції щодо доцільності уточнення обсягу і меж повноважень районних у місті Києві рад та їх виконавчих органів (районних у місті Києві державних адміністрацій).
5. Для розгляду проблемних питань діяльності районних у місті Києві рад та їх виконавчих органів (районних у місті Києві державних адміністрацій), всебічного опрацювання проектів розпоряджень міського голови, рішень Київради та розпоряджень виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) з питань управління районами у місті Києві створити при Київській міській раді консультативно-дорадчий орган — Раду голів районних у місті Києві рад.
6. Головою Ради голів районних у місті Києві рад призначити заступника міського голови — секретаря Київради Довгого О. С.
7. Секретарем Ради голів районних у місті Києві рад призначити голову Шевченківської районної у місті Києві ради Пилипишина В. П.
8. Організаційне забезпечення діяльності Ради голів районних у місті Києві рад покласти на секретаріат Київської міської ради.
9. Секретаріату Київської міської ради:
9.1. Протягом десяти днів з дня виходу цього розпорядження розробити проект Положення про Раду голів районних у місті Києві рад.
9.2. Протягом тижня обговорити зазначений у підпункті 9.1 пункту 9 цього розпорядження проект Положення з головами районних у місті Києві рад і внести його на затвердження Київському міському голові.
9.3. Підготувати графік засідань Ради голів районних у місті Києві рад та план розгляду питань на цих засіданнях.
10. Відповідно до Закону України “Про столицю України — місто-герой Київ”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про місцеві державні адміністрації” розробити та запровадити комплекс заходів щодо вдосконалення управління районами у місті Києві.
10.1. Відповідальним за виконання доручень та розпоряджень Київського міського голови, рішень Київради, розпоряджень виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) з питань управління районами у місті Києві та координацію діяльності районних у місті Києві державних адміністрацій визначити виконуючого обов’язки заступника голови Київської міської державної адміністрації Головача В. В.
10.2. Виконуючому обов’язки заступника голови Київської міської державної адміністрації Головачу В. В. протягом місяця з дня виходу цього розпорядження внести на розгляд Київського міського голови пропозиції щодо вдосконалення управління районами у місті Києві.
З метою підготовки таких пропозицій розробити Концепцію організації управління районами у місті Києві та провести її обговорення з головами районних у місті Києві державних адміністрацій та заступниками голови Київської міської державної адміністрації.
Доопрацьований варіант Концепції з урахуванням висловлених зауважень та пропозицій внести на розгляд Київського міського голови та депутатів Київської міської ради.
10.3. В установленому порядку передбачити створення в структурі виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) управління з питань координації діяльності районних у місті Києві державних адміністрацій у складі апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).
11. Запровадити систематичний моніторинг рішень районних у місті Києві рад та розпоряджень їх виконавчих органів (районних у місті Києві державних адміністрацій):
11.1. Проведення моніторингу рішень районних у місті Києві рад доручити управлінню правового забезпечення Київради.
11.2. Проведення моніторингу розпоряджень виконавчих органів районних у місті Києві рад (районних у місті Києві державних адміністрацій) доручити юридичному управлінню апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).
11.3. Про наслідки моніторингу інформувати заступника міського голови — секретаря Київради Довгого О. С. та виконуючого обов’язки заступника голови Київської міської державної адміністрації Головача В. В. для підготовки відповідних пропозицій на розгляд Київського міського голови.
11.4. Районним у місті Києві радам та їх виконавчим органам (районним у місті Києві державним адміністраціям) в день виходу рішення або розпорядження надавати їх копії управлінням, зазначеним відповідно у підпунктах 11.1 та 11.2 пункту 11 цього розпорядження.
12. Головному управлінню з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрацїї) забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.
13. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова Л. Черновецький

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |