Логотип видання 'Хрещатик'

images
images
разделительная полоска
разделительная полоска
архів | документи | реклама  | контакти
разделительная полоска
разделительная полоска разделитель
images
Новини
  images
22 травня 2020 року, п'ятниця  №36 (5315) номер газеты в PDF-формате PDF новини в RSS-форматі RSS   |    |    |    


Розпорядження
10/07/2006
Розпорядження Київського міського голови № 140/327 від 10 липня 2006 року

Про особистий прийом громадян Київським міським головою, заступником міського голови — секретарем Київради та заступниками голови Київської міської державної адміністраціїВідповідно до статті 22 Закону України “Про звернення громадян” та з метою забезпечення реалізації права громадян на звернення:


1. Затвердити порядок особистого прийому громадян Київським міським головою, заступником міського голови — секретарем Київради та заступниками голови Київської міської державної адміністрації, що додається.
2. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації — керівнику апарату Стичинському Б. С. подати на затвердження Київському міському голові графік особистого прийому громадян Київським міським головою, заступником міського голови — секретарем Київради та заступниками голови Київської міської державної адміністрації.
3. Запропонувати головам районних у м. Києві рад розробити та затвердити порядок особистого прийому головою відповідної районної ради, його заступником та заступниками голови районної у м. Києві державної адміністрації.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови — секретаря Київради Довгого О. С.

Голова Л. ЧерновецькийЗатверджено
розпорядженням
Київського міського голови
від 10 липня 2006 року № 140/327

Порядок


особистого прийому громадян Київським міським головою, заступником міського голови — секретарем Київради та заступниками голови Київської міської державної адміністрації


1. Особистий прийом громадян здійснюють: Київський міський голова, заступник міського голови — секретар Київради, перший заступник, заступники голови Київської міської державної адміністрації.
2. Особистий прийом громадян проводиться згідно з графіком, затвердженим Київським міським головою.
3. Організацію особистого прийому громадян Київським міським головою забезпечує Управління з питань звернень громадян апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заступником міського голови — секретарем Київради, першим заступником та заступниками голови Київської міської державної адміністрації — відділ забезпечення діяльності заступника міського голови — секретаря Київради, відповідні відділи організаційного забезпечення діяльності першого заступника та заступників голови Київської міської державної адміністрації.
4. Контроль за виконанням доручень, наданих під час особистого прийому громадян, здійснюють відповідно Управління з питань звернень громадян апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), відділ забезпечення діяльності заступника міського голови — секретаря Київради, відділи організаційного забезпечення діяльності першого заступника та заступників голови Київської міської державної адміністрації.
5. Збір та попереднє опрацювання письмових звернень громадян здійснюється під час особистого прийому Управлінням з питань звернень громадян апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
6. Письмові звернення громадян, що надходять під час особистого прийому, приймаються, реєструються та попередньо розглядаються Управлінням з питань звернень громадян апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), яке передає їх Київському міському голові, заступнику міського голови — секретарю Київради або відповідним заступникам голови Київської міської державної адміністрації для розгляду по суті.
При необхідності окремі звернення з відповідними дорученнями можуть надсилатися на розгляд районним у м. Києві державним адміністраціям Управлінням з питань звернень громадян апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адаміністрації).
7. Контроль за своєчасним та якісним розглядом звернень громадян, які надходять під час особистого прийому, здійснюють Управління з питань звернень громадян апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), відділ забезпечення діяльності заступника міського голови — секретаря Київради, відділи організаційного забезпечення діяльності першого заступника та заступників голови Київської міської державної адміністрації.
8. Управління з питань звернень громадян апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) здійснює узагальнення та аналіз особистого прийому громадян і розгляду письмових звернень громадян та щотижнево інформує про це Київського міського голову.
9. За підсумками виконання доручень, наданих під час особистого прийому, відповідальні за їх виконання інформують Київського міського голову безпосередньо.
10. Головним управлінням з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечується висвітлення в засобах масової інформації проведення особистого прийому.

Заступник голови — керівних апарату Б. Стичинський

Iншi документи:
 

Рішення № 58/719 від 8 лютого 2007 року
Про тарифи на житлово-комунальні послуги


Рішення № 421/2997 від 26 травня 2005 року
Про передачу у власність товариству з обмеженою відповідальністю “ВВ Інвест” нежилих будівель на вулиці Старовокзальній, 11 у Шевченківському районі міста Києва та надання дозволу на їх знесення


Рішення Київської міської ради № 513/7169 від 4 квітня 2019 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»


Рішення Київської міської ради № 222/6273 від 29 листопада 2018 року
Про внесення змін до таблиці N 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"


Рішення Київської міської ради № 1544/5608 від 2 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 839/7075 «Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ленінградська площа» у Дніпровському районі м. Києва»


Рішення Київської міської ради № 1537/5601 від 27 вересня 2018 року
Про заходи, спрямовані на врегулювання питань, пов’язаних із закладами освіти Голосіївського району міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1746/5810 від 9 жовтня 2018 року
Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання в належному стані Державного Прапора України на території міста Києва


Рішення Київської міської ради № 1745/5809 від 9 жовтня 2018 року
Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 квітня 2013 року № 104/9161 «Про запровадження у місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина»


Рішення Київської міської ради № 1737/5801 від 2 жовтня 2018 року
Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5270 кв. м на вул. Анрі Барбюса у Печерському районі м. Києва, укладеного 19 березня 2007 року між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Градобуд», зареєстрованого 26 квітня 2007 року


Рішення Київської міської ради № 1744/5808 від 9 жовтня 2018 року
Про реорганізацію Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання


images
© газета "Хрещатик", "Хрещатик.Київ"
У разi використання матерiалiв
гіперпосилання на kreschatic.kiev.ua обов'язкове.
Всi права на матерiали цього сайту
охороняються вiдповiдно до законодавства України,
зокрема про авторське право i сумiжнi права. WebAdmin
images images images
| | | | | | | |