Як інформує «Kreschatic» із посиланням на матеріал Life.Kyiv, очільник Київської міської військової адміністрації (КМВА) Тимур Ткаченко (призначений 31 грудня 2024 року замість Сергія Попко) зазначив — всупереч тому, що в «Києві Цифровому» є мапа укриттів та функціонал відправлення скарг щодо закритих бомбосховищ, зворотний зв’язок від влади не надходить протягом доби, як планувалося.
Зокрема, питання недоступності бомбосховищ набуло актуальності після трагедії 1 червня 2023 року, коли, через зачинене укриття, загинуло двоє жінок і дитина, унаслідок чого ухвалили рішення про створення цифрових інструментів, які б давали змогу забезпечувати безперешкодний доступ до таких об’єктів у разі виникнення загрози.
Зрештою, Ткаченко відреагував на цю проблематику, спрямувавши належне доручення, у рамках якого буде проведено аудит усіх укриттів у Києві, та розроблено «чіткіший» алгоритм екстреного реагування на скарги у відповідному застосунку (якщо мешканці столиці не можуть потрапити до укриття). Оновлена система стане ефективнішою, і кияни незабаром зможуть бути впевненими в безпеці себе та своїх близьких.
Раніше наш інформаційний портал писав про те, що поліція Києва розповідала, як проходили рятувальні роботи на місці обстрілу в Печерському районі.