У поліції Києва повідомили, що правоохоронці затримали трьох чоловіків та дівчину віком від 20 до 26 років, які налагодили збут заборонених речовин на території міста. Фігуранти знаходили потенційних клієнтів у Telegram – вели з ними переписку, домовляючись про час та місце зустрічі.
У Київській міській прокуратурі розповіли, що наркодилери у столиці не лише продавали канабіс з рук у руки, а також надсилали його поштою у пластикових щелепах, пише видання «Kreschatic».
Торговців забороненими речовинами викрили під час проведення оперативної закупки. Правоохоронці обшукали їхнє помешкання, вилучивши 1,5 кілограми канабісу, понад мільйон гривень готівкою, зіп-пакети для фасування наркотиків, мобільні телефони та «чорнові» записи.
Згідно статті 307 КК України, за незаконне придбання, зберігання та збут наркотичних засобів наркодилерам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі тривають слідчі дії з метою встановлення організаторів незаконного бізнесу.