У Святошинському районі Києва правоохоронці затримали чоловіка, який у нетверезому стані дістав гранату під час конфлікту з перехожими та почав їм погрожувати, повідомляє пресслужба Поліції Києва, пише Kreschatic.
Інцидент стався біля житлового будинку
До Святошинського управління поліції надійшло повідомлення про чоловіка, який поводився агресивно біля одного з будинків на вулиці Академіка Єфремова та провокував конфлікти з перехожими.
Під час сварки він дістав гранату та почав погрожувати нею людям, що перебували поруч.
На місце події негайно прибули:
- слідчо-оперативна група;
- екіпаж патрульної поліції;
- вибухотехніки.
Правоохоронці затримали порушника відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та вилучили у нього гранату Ф-1.
Чоловіку загрожує до семи років ув’язнення
Затриманим виявився 47-річний іноземець. Наразі слідчі встановлюють походження боєприпасу та мету його зберігання.
За процесуального керівництва Святошинської окружної прокуратури чоловіку повідомили про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України — незаконне поводження з бойовими припасами.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.
Нагадаємо, раніше ми писали про підозру посадовцю у Києві через збитки понад 1,2 млн гривень під час проведення тендеру.