Удар по виставці на Київщині
Першим офіційно повідомив про удар по полігону, де проходила виставка озброєння засновник компанії-виробника оборонної продукції First Contact, учасник бойових дій Валерій Боровик в етері телеканалу «Київ24», пише видання «Kreschatic».
За його словами, удар, швидше за все, був прицільним і пов’язаним із конкретною подією, є загиблі та постраждалі. Нагадаємо, що в п’ятницю, 24 липня, ЗС РФ здійснили балістичну атаку на Київщину.
Пізніше стало відомо, що оголошення про проведення виставки озброєння було у вільному доступі в Мережі, однак місце проведення не було вказане.
У заході брав участь радник президента України з питань розвитку технологій оборони, експерт із систем РЕБ і зв’язку Сергій «Флеш» Бескрестнов. На своїй Facebook-сторінці він написав, що з ним все нормально, його команда жива.
Зеленський про атаку
Глава держави Володимир Зеленський повідомив, що на Київщині триває рятувальна операція після ракетної атаки. За його словами, наразі відомо про 6 загиблих і десятки постраждалих.
Президент не заявив, що ворог вдарив по полігону, де проходила виставка, зазначивши, що продовжується з’ясування всіх обставин і долі людей. Гарант додав, що на місці працюють усі необхідні служби.
Нагадаємо, що під ударом сьогодні була і столиця. Мер Києва Віталій Кличко заявив, що в святошинський район виїхала бригада медиків. Нових подробиць посадовець не повідомив.
Про загрозу застосування балістики з півночі Повітряні сили України повідомили об 11:25, водночас заявивши про рух швидкісних цілей на столицю. Згодом у місті почали лунати вибухи, Кличко заявив про роботу ППО.
Раніше на Оболоні п’яний киянин влаштував стрілянину в супермаркеті.