Сайт «Kreschatic» створений з метою інформування, освіти та обміну думками для всіх, хто цікавиться подіями в Україні, і ми прагнемо залишатися відкритими та прозорими в нашій роботі. Наша команда працює над тим, щоб забезпечити вам найкращу інформацію та новини, які допоможуть вам краще розуміти події в нашій країні та в світі.

Команда новинного порталу «Kreschatic» – це професійні журналісти, які завжди першими дізнаються і діляться найактуальнішими новинами. Ми присвячені підтримці інформованості громадян та надаємо надійне джерело інформації про події у Києві, Україні та усьому світі. Інформація має обличчя. Наше обличчя.

Наша команда:

Головний редактор – Юрій Федоров. Голос об’єктивності та професіоналізму в світі масової інформації. З його керівництвом наш портал стає надійним джерелом новин та аналізу подій.

Редактор розділу Київ – Андрій Бондаренко. Відомий київський журналіст, який знає столицю як свої п’ять пальців. Він розкриває найцікавіші таємниці Києва та допомагає містянам бути в курсі всіх подій.

Редактор розділу Україна – Ольга Лисенко. Наша досвідчена та об’єктивна новинна журналістка, мета якої – розкривати та аналізувати події у всій Україні. Її матеріали – це ключ до розуміння нашої країни.

Редактор розділу Світ – Катерина Ткач. Наше віконце у світові події. Її аналіз глобальних подій та їх вплив на Україну допомагають читачам розуміти велику картину.

Редактор розділу Спорт – Денис Тарнавський. Наш головний експерт у світі спорту та атлетики. Його висвітлення спортивних подій робить наш портал найкращим джерелом спортивних новин.

Наша інформація - це ключ до розуміння подій
Світ в об'єктивному відображенні: погляньте через наш об'єктив.
Дізнайтеся першими про новини Києва з нами
Україна в об'єктивному світлі: ми показуємо справжню картину
Спорт та технології - це не просто гра чи гаджети, це наше життя. Дізнайтеся більше разом із нами
Exit mobile version