Ліга чемпіонів УЕФА: сенсаційна перемога «Шахтаря» над «Барселоною», вихід в плей-офф «Манчестер Сіті» та інші результати

Донецький «Шахтар» здобув сенсаційну перемогу над «Барселоною» в Лізі чемпіонів УЄФА на стадіоні «Фолькспарк» у вівторок увечері, а «Мілан» здобув не менш вражаючу перемогу над «ПСЖ»
Шахтар шокував Барселону і зберігає непогані шанси на вихід з групи. Фото - ФК Шахтер

Шахтар – Барселона (1:0)

Донецький “Шахтар” вдихнув життя в групу Н, здобувши перемогу над «Барселоною» з рахунком 1:0.

Як повідомляє «Kreschatic», «Барса» підійшла до гри, знаючи, що перемога гарантує їй вихід до стадії плей-офф, маючи в запасі дві ігри, але вони були надзвичайно розчаровані, поступившись на Фолькспаркштадіоні.

Удар головою Данила Сікана на 40 хвилині був гідний перемоги в будь-якій грі. Українська команда обмежила «Барсу» лише ударами з дистанції в першому таймі — найпомітнішим ударом був Рафінья, який завдав удару метрів з 20, — і не стало несподіванкою, коли «Шахтар» вийшов вперед із чудовим голом.

Сікан мав величезний шанс подвоїти перевагу «Шахтаря», після передачі Олександра Зубкова, але його спробі завадили ноги Тер Штегена.

Враження головного тренера «Барселони» Хаві від рахунку на табло найкраще передала заміна, коли він випустив чотирьох запасних – Педрі, Жоао Фелікса, Ламіна Ямала та Алехандро Бальде в середині другого тайму.

«Барса» покращилася після замін, але не змогла зробити прорив, в той час як після голу гравця «Шахтаря» Невертона був зафіксований офсайд.

Це був нервовий фініш, сім хвилин доданого часу, але «Шахтар» втримав перемогу.

В цій групі «Порту» переміг «Роял Антверпен» з рахунком 2:0 і приєднався до «Барси», набравши дев’ять очок. У «Шахтаря» шість очок, а «Антверпен» залишається без очків.

Мілан – ПСЖ (1:0), Боруссія – Ньюкасл (2:0)

«Мілан» переміг «Парі Сен-Жермен» і залишив питання переможця в групі F Ліги чемпіонів УЄФА відкритим.

«Мілан» здобув перемогу на 50-й хвилині, коли Жиру головою забив після чудового навісу від Тео Ернандеса.

Завдяки цій перемозі «Мілан» набрав п’ять очок, відстаючи від «ПСЖ» на одне. «Боруссія Дортмунд» є лідером групи після перемоги над Ньюкаслом.

Шанси «Ньюкасл Юнайтед» на вихід з групи були серйозно зменшені після поразки від «Боруссії» Дортмунд.

Після початку своєї кампанії в Лізі чемпіонів із нічиєї в «Мілані» та перемоги над «Парі Сен-Жермен», минулого місяця «Ньюкасл» зазнав поразки від Дортмунда, а німці зробили дубль на «Сігнал Ідуна Парк».

Ніклас Фулкруг вивів дортмундців вперед на 26 хвилині, простріливши з близької відстані після того, як «Ньюкасл» кілька разів не зміг вибити м`яч від воріт.

«Ньюкасл» не зміг знайти відповідь, і Юліан Брандт закріпив перемогу, забивши гол на 79 хвилині.

Після цієї перемоги «Боруссія» має сім очок, а Ньюкасл займає четверте місце в групі F з чотирма очками.

Манчестер Сіті – Янг Бойз (3:0)

«Манчестер Сіті» забронював собі місце в плей-офф, маючи дві гри в запасі після перемоги над «Янг Бойз» з рахунком 3:0.

Ерлінг Хааланд, герой дебатів щодо того, чи мав він вигравати «Золотий м’яч», вивів вперед «Сіті» на 31-й хвилині.

Філ Фоден подвоїв перевагу чудовим низьким ударом до перерви.

Хааланд забив гол на 52-й хвилині, пробивши лівою ногою у верхній кут з 20 метрів.

«РБ Лейпциг» переміг у «Црвени Звезди» з рахунком 2:1, набрав дев’ять очок і приєднався до «Сіті» у кваліфікації з групи G.

Селтік-Атлетіко (0:6)

Надії «Селтика» на вихід з групи не виправдались після поразки 0:6 від «Атлетіко Мадрид».

Антуан Грізманн і Альваро Мората забили по два голи – Самуель Ліно і Сауль Нігес по одному, залишивши «Селтик» з одним очком у чотирьох іграх.

Ця перемога вивела «Атлетіко» на перше місце в групі Е з вісьмома очками.

«Лаціо» переміг «Фейєнорд» завдяки голу Чіро Іммобіле і має сім очок, на одне випереджаючи голландців.