В Малайзії два вертольоти зіткнулися у повітрі під час репетиції параду, загинуло 10 людей (ВІДЕО)

У Малайзії два військові вертольоти зазнали аварії під час підготовки до параду
Два вертольоти ВМС Малайзії зіткнулися у повітрі під час репетиції параду. Фото - Reuters

Як повідомляє «Kreschatic», гелікоптери, приписані до бази ВМС у Лумуті на заході країни, вранці 23 квітня зіткнулися у повітрі, пише Reuters.

На борту гелікоптерів перебували 10 людей – усі вони загинули, заявили представники ВМС Малайзії. Розпочато розслідування того, що сталося, причини катастрофи поки що не називаються.

На відео, поширеному в місцевих ЗМІ, видно, як кілька гелікоптерів летіли поруч, коли один із гвинтів вертольотів зачепив інший, перш ніж обидва літаки впали на землю. Місцева поліція підтвердила справжність кадрів. ВМС заявили, що проведуть розслідування причин аварії.

Міністр оборони Мохамед Халед Нордін заявив, що вертоліт для морських операцій і військовий вертоліт Fennec проводили репетицію для параду на честь 90-ї річниці Королівського флоту Малайзії, який має відбутися в суботу.

За словами Мохамеда Халеда, тривають спроби встановити особи загиблих членів екіпажу, середній вік яких не досяг 40 років.

Також раніше ми писали про те, що в Афганістані через відмову одразу двох двигунів впав і розбився російський літак (ВІДЕО)

Share This Article
Світ в об'єктивному відображенні: погляньте через наш об'єктив.
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version