В Індії заарештували чотирьох підозрюваних, які обманом вербували для Росії людей на війну в Україні

Правоохоронні органи Індії заарештували чотирьох жителів країни, підозрюваних у причетності до мережі торгівлі людьми, повідомило Центральне бюро розслідувань (CBI)
В Індії заарештували чотирьох підозрюваних у справі про торгівлю людьми, яких обманом відправляли воювати за Росію. Фото - rbc.ua

За версією відомства, члени цієї мережі обманом заманювали молодих чоловіків до Росії, де їх змушували брати участь у війні проти України.

Як повідомляє «Kreschatic», двох підозрюваних Аруна Норберта і Єсудаса Пріяна заарештували 7 травня. Вони, як стверджується, безпосередньо займалися вербуванням чоловіків в індійських штатах Керала та Тамілнад.

Третій заарештований Ентоні Майкл Елангован допомагав оформляти завербованим візи та купувати квитки до Росії. Четвертий підозрюваний Ніджіл Джобі Бенсам працював у РФ перекладачем. Їх заарештували ще наприкінці квітня.

У лютому стало відомо, що влада Індії попросила Росію дозволити індійським громадянам, які уклали контракти з армією РФ, звільнитися достроково. Перед цим місцеві ЗМІ повідомили, що близько 100 громадян Індії могли укласти контракти із російською армією.

Мохаммед Асфан, який воював в Україні на боці РФ і був вбитий. Фото – ndtv.com

У березні влада Індії повідомила, що розкрила «велику мережу з торгівлі людьми», учасники якої обманом вербували молодих чоловіків воювати в Україні на боці Росії. Щонайменше 35 громадян Індії були ошукані таким чином. Щонайменше двоє з них загинули на війні.

Також раніше ми писали про те, що Україна та Індія провели переговори про зміцнення відносин та обговорили українську формулу миру

Share This Article
Світ в об'єктивному відображенні: погляньте через наш об'єктив.
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version