Як повідомляє Reuters, у ніч проти 3 червня Іран і США здійснили новий обмін ударами на Близькому Сході на тлі відсутності прогресу в переговорах між Вашингтоном і Тегераном.
За наявними даними, іранські атаки торкнулися об’єктів у Кувейті та Бахрейні, тоді як американські сили завдали удару по острову Кешм в Ормузькій протоці. Напруження в регіоні продовжує зростати попри дипломатичні контакти сторін, пише Kreschatic.
Яких наслідків зазнав Кувейт
Під час атаки по території Кувейту було пошкоджено один з аеропортів, через що роботу авіасполучення тимчасово призупинили.
Також повідомляється про одного загиблого та кількох постраждалих. Водночас американські військові заявили, що дві іранські ракети, які прямували в бік Кувейту, не досягли цілей.
Що відбулося в Бахрейні
Представники армії Бахрейну заявили про перехоплення трьох ракет і кількох безпілотників.
Іранська сторона стверджує, що її цілями стали штаб-квартира П’ятого флоту США, авіабаза та вертолітні майданчики на території країни.
Відповідь США по острову Кешм
У відповідь американські сили атакували острів Кешм, розташований в Ормузькій протоці.
Регіон залишається стратегічно важливим для світової торгівлі нафтою. За даними Reuters, протока залишається закритою понад три місяці після перших ударів США та Ізраїлю по іранській території.
Переговори не зупиняють бойові дії
Попри заяви про продовження переговорного процесу між Вашингтоном і Тегераном, військові інциденти тривають.
1 червня сторони вже обмінювалися ударами. Тоді США атакували іранські об’єкти після знищення американського безпілотника, а Іран відповів ударами по телекомунікаційній інфраструктурі.
Нагадаємо, раніше ми писали про астрологічний прогноз для трьох знаків зодіаку.