Ілон Маск передумав їхати до Індії на зустріч з Нарендрою Моді для виходу на ринок Tesla та Starlink

Ілон Маск відклав візит до Індії, який мав включати зустріч із прем’єр-міністром Нарендрою Моді, заявивши, що йому доводиться мати справу з «дуже важкими» зобов’язаннями для Tesla
Денис Тарнавський 3.2k 2 comments
Очікувалося, що генеральний директор Tesla зустрінеться з Моді цього тижня. Фото - Bloomberg

Як повідомляє «Kreschatic» з посиланням на Bloomberg, його візит був запланований на два дні – 21 і 22 квітня і мав на меті оголосити про плани виходу на ринок Індії Tesla та Starlink.

На жаль, дуже серйозні зобов’язання Tesla вимагають відстрочки візиту до Індії, але я дуже сподіваюся на візит пізніше цього року.

– сказав мільярдер у дописі на X.

Рішення відкласти було прийнято після бурхливого тижня в Tesla. Рано в неділю Маск оголосив у меморандумі для понад 140 000 співробітників компанії, що він скорочує чисельність персоналу більш ніж на 10% у всьому світі. Двоє топ-менеджерів також пішли.

У середу компанія заявила, що проситиме акціонерів знову проголосувати за компенсаційний пакет у розмірі 56 мільярдів доларів для Маска, який був анульований судом Делавера в січні. А в п’ятницю компанія відкликала майже 3900 своїх футуристичних пікапів Cybertruck, щоб полагодити або замінити педалі акселератора, які можуть зміщуватись і призводити до ненавмисного прискорення, збільшуючи ризик аварії, а також знизити ціни на більшість своїх автомобілів у США на 2000 доларів. оскільки продажі сповільнюються, а запаси зростають.

У вівторок компанія також опублікує звіт про прибутки за перший квартал, але вже заявила, що поставки за перші три місяці року значно випередили оцінки. Акції Tesla цього року впали більш ніж на 40%, скоротивши ринкову вартість автовиробника до менш ніж 470 мільярдів доларів.

Запланований візит Маска до Індії був вирішальним з точки зору часу як для нього, так і для Моді. В Індії почалося голосування на національних виборах, на яких Моді балотується на третій термін, посилаючись на економічне зростання країни. Інвестиції таких мільярдерів, як Маск, посилять його привабливість серед виборців.

Нарендра Моді з Ілоном Маском у Нью-Йорку в червні 2023 року. Фото – прес-служба уряду Індії

Маск також шукає дозволу для Starlink працювати в Індії, що буде її найбільшим ринком. Starlink вже отримав запевнення від уряду Індії, що він зможе почати роботу в країні вже в третьому кварталі цього року, повідомляло Bloomberg раніше.

Tesla також роками намагалася проникнути в Індію, але високі податки на імпорт були стримуючим фактором, про що Маск неодноразово наголошував. Індія минулого місяця знизила податки на імпорт електромобілів від іноземних виробників автомобілів, які зобов’язалися інвестувати щонайменше 41,5 мільярда рупій (497 мільйонів доларів) і почати виробництво електромобілів на місцевому заводі протягом трьох років.

З іншого боку, значні інвестиції Tesla дозволили б Маску вийти на бурхливий ринок електромобілів в Індії та протистояти зниженню попиту на електромобілі в інших країнах.

Також раніше ми писали про те, що Дональд Трамп просить гроші на вибори у Ілона Маска

Share This Article
Спорт - це не просто гра, це наше життя. Дізнайтеся більше разом із нами
2 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version