Як інформує «Kreschatic» з посиланням на матеріал GizmoChina, XRING 01 буде виготовлений за 4-нанометровим технологічним процесом компанією TSMC, і зможе похвалитися 8-ядерним компонуванням за принципом «1+3+4».
Хоча цей CPU, ймовірно, стане дещо відставати від Qualcomm Snapdragon 8 Elite і Mediatek Dimensity 9400, характеристики даного «кристала» вражають:
- одне високопродуктивне ядро Cortex-X925 з тактовою частотою 3,2 Гігагерца плюс три ядра Cortex-A725 з частотою 2,6 Гігагерца плюс чотири ядра Cortex-A520 з частотою 2,0 Гігагерца;
- за графіку відповідає мікрочіп Imagination Technologies IMG DXT72 з тактовою частотою 1,3 Гігагерца (випереджає аналог Adreno 740, що вбудований у Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2).
Зазначимо, що наразі власні мікропроцесори для смартфонів використовують Google, Samsung і Huawei, але, на відміну від ідентичних схем Apple, такі чипи не вважаються широкою громадськістю надто видатними/продуктивними, оскільки програють продукції Qualcomm і Mediatek.
Раніше наш інформаційний портал писав про те, що Apple демонструвала можливості оновленої системи CarPlay Ultra.