У четвер, 13 лютого, на одному з енергетичних об’єктів Сумської області розпочалися ремонтно-відновлювальні роботи, які триватимуть до 19 лютого. Орієнтовний час виконання робіт протягом цих днів – з 08:00 до 14:00.
У цей період діятимуть тимчасові відключення світла для частини споживачів в обласному центрі та Сумському районі. Водночас планові обмеження для жителів регіону на суботу, 15 лютого, не прогнозуються, пише «Kreschatic».
У НЕК «Укренерго» повідомили, що в країні споживання електроенергії зросло у зв’язку з хмарною погодою у кількох областях, через що знизилася ефективність використання домашніх сонячних електростанцій.
Також енергетична система продовжує відновлюватися після ворожих обстрілів, щоб не перевантажувати її українцям не варто одночасно вмикати потужні побутові прилади у години максимального споживання – з 07:00 до 11:00 та з 15:00 до 21:00.
Жителів Сумщини про зміни ситуації в енергосистемі «Сумиобленерго» оперативно інформує у Telegram-каналі та у додатку E-Svitlo. У разі запровадження обмежень графіки відключень світла для побутових споживачів з’являться на сайті установи.