Зеленський відреагував на черговий масований удар РФ по Україні

Глава держави Володимир Зеленський відреагував на черговий масований удар Російської Федерації по Україні.
Президент України Володимир Зеленський. Фото – president.gov.ua

Український лідер повідомив, що російські загарбники ввечері та вночі вчергове завдавали ударів по нашій країні – ворог застосував понад 200 безпілотників, а також КАБи.

Президент уточнив, що від обстрілів постраждали Київська, Сумська, Одеська, Запорізька, Чернігівська та Хмельницька області, пише видання «Kreschatic».

За його словами, на Одещині внаслідок масованої атаки ЗС РФ у ТЦ та магазинах виникли пожежі, пошкоджений багатоповерховий будинок. Троє дітей отримали поранення. На Запоріжжя окупанти скинули КАБи – 6 людей постраждали, серед них 4-річна дитина.

Глава держави зазначив, що посилення антиросійських санкцій, спільний тиск на країну-агресорку, оборонна підтримка України – це шлях до припинення терору та затягування бойових дій.

Зеленський заявив, що наша країна очікує від США, європейських держав та інших союзників Києва реального тиску на РФ, завдяки чому спрацює дипломатія.

Як повідомлялося, окупанти вдарили по газовимірювальній станції «Суджа», звинувативши в обстрілі Сили оборони. У Генштабі ЗСУ заявили, що цією атакою РФ намагається дискредитувати Україну.

Share This Article
Україна в об'єктивному світлі: ми показуємо справжню картину
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version