У ДПСУ попередили українців про нову тактику атак окупантів на цивільні автомобілі

У Державній прикордонній службі України розповіли громадянам про FPV-засідки, які російські загарбники влаштовують на цивільні автівки.
Державна прикордонна служба України. Фото – dpsu.gov.ua

У Держприкордонслужбі України розповіли, що російські загарбники почали застосовувати нову тактику на цивільні автомобілі за допомогою БПЛА. У ДПСУ пояснили, що ворог влаштовує засідки, полюючи на машини українців, інформує видання «Kreschatic».

Військові розповіли, що окупанти «паркують» FPV-дрон на узбіччі дороги та чекає на наближення цілі. Щойно автівка наближається, безпілотник злітає та атакує її.

У ДПСУ розповіли, що водночас пілоти прикордонного підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс» доволі швидко помітили такі маневри росіян та почали знищувати їхні FPV-засідки.

Протягом останнього часу у Донецькій області захисники ліквідували 7 таких засідок, польовий склад с боєкомплектом, пункт управління БПЛА, автомобіль та «відмінусували» з десяток загарбників.

Нагадаємо, що 11 червня на Сумщині ЗС РФ атакували FPV-дроном цивільне авто, яке їхало у напрямку обласного центру із села Юнаківської громади. Внаслідок удару 59-річний чоловік отримав поранення.

Як повідомлялося, у Верховній Раді розкрили помилку, яка відкрила окупантам шлях на Сумщину.

Share This Article
Україна в об'єктивному світлі: ми показуємо справжню картину
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version