Експерти ISW у своєму аналітичному матеріалі пишуть, що масований удар ЗС РФ по Україні в ніч на 24 березня – небезпечний поворот у російській тактиці повітряних атак. Завдяки їй окупанти довше утримують тиск та охоплюють більшу кількість регіонів, інформує видання «Kreschatic».
В Інституті вивчення війни розповіли, що загарбники розтягують удари в часі, комбінують ракети та БПЛА, щоб перевантажити українську ППО, виявити її вразливість і посилити руйнівний ефект.
Аналітики зазначають, що «друга армія світу» тривалий час накопичувала ресурси для проведення більш інтенсивних і тривалих атак, орієнтованих на цивільні об’єкти по всій території України.
За словами експертів, ЗС РФ застосовують тактику «накопичення та удару»: протягом кількох днів росіяни запускають обмежену кількість ракет, після чого завдають масованих ударів із застосуванням ракет і великої кількості БПЛА.
В Інституті вивчення війни попередили, що загарбники можуть скористатися дефіцитом систем протиповітряної оборони, зокрема ЗРК Patriot, а також відволіканням уваги міжнародної спільноти на війну в Ірані для активізації своєї повітряної кампанії проти України.
Як повідомлялося, командувач СБС «Мадяр» відповів на претензії мера Львова щодо ефективності збиття дронів у місті.