Буданову можуть запропонувати іншу посаду
Політолог в етері Radio NV розповів про чутки про те, що Буданову хочуть запропонувати іншу посаду поза Офісом Зеленського, пише видання «Kreschatic».
За його словами, генерал виконав позитивну функцію, щонайменше на початку своєї роботи в ОПУ, допомігши зняти напругу навколо президента та його Офісу. Фесенко пояснив, що призначення Буданова було одним із ключових, щоб продемонструвати оновлення команди глави держави та нову якість її діяльності.
Водночас багато хто розглядає генерала як порівняно самостійного гравця, адже він та український лідер «зберігають дистанцію». Наразі Буданов на боці Зеленського, але ніхто не знає, що буде завтра.
Політолог розповів, що останніми днями на тлі справи ексклави Офісу президента Андрія Єрмака він чув чутки про те, що Буданова хочуть призначити керівником Служби зовнішньої розвідки України, тобто йому хочуть запропонувати іншу посаду.
Буданов в Офісі президента
У січні глава держави запропонував генералу, який обіймав посаду начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з серпня 2020 року, очолити ОПУ. Згодом президент увів його до складу РНБО та делегації на переговорах України зі США та РФ.
Нещодавно керівник Офісу президента в інтерв’ю британському виданню The Times розповів, що росіяни намагаються його вбити, незважаючи на те, що він очолює переговорний процес.
З моменту призначення на посаду глави ГУР МОУ генерал пережив щонайменше 10 замахів. Однак попри постійну загрозу своєму життю, очільник ОПУ зберігає віру в те, що мирний процес зрештою покладе край війні.
Як повідомлялося, Буданов заявив про необхідність насильницької мобілізації в Україні.