Як повідомляє поліція Тернопільської області, у Тернополі в приміщенні територіального центру комплектування та соціальної підтримки помер 46-річний чоловік. Правоохоронці розглядають версію самогубства.
За даними поліції, чоловіка доставили до ТЦК для уточнення військово-облікових даних. Після цього він пішов до вбиральні, де пролунав постріл із вогнепальної зброї, пише Kreschatic.
Що повідомили правоохоронці
У поліції заявили, що за фактом смерті відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України з приміткою «самогубство».
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини трагедії та проводять необхідні слідчі дії.
Чому чоловік перебував у ТЦК
За інформацією поліції Тернопільської області, чоловіка запросили до територіального центру комплектування для уточнення військово-облікових даних.
Інших офіційних подробиць щодо обставин події наразі не оприлюднювали.
Розслідування триває
Слідчі продовжують перевіряти всі деталі інциденту. Інформації про походження зброї або інші обставини трагедії офіційно поки немає.
Також правоохоронці не повідомляли про можливих свідків чи додаткові результати експертиз.
Нагадаємо, раніше ми писали про хвороби та відпустку військових.