Стосунки Зеленського з Будановим
Видання «РБК-Україна», посилаючись на джерела у владі, пише, що кілька тижнів тому глава держави та очільник ОПУ були на межі розриву – стосунки дійшли до кризової точки, інформує «Kreschatic».
За словами співрозмовників ЗМІ, «людина номер один» і «людина номер два» відверто поговорили про те, як їм конструктивно працювати. Зеленський і Буданов змогли порозумітися, напруга спала і їхні стосунки покращилися.
Раніше ходили чутки про звільнення керівника Офісу президента, однак наразі йому нічого не загрожує.
Одне з джерел зазначає, що масштаб проблеми між президентом і главою ОПУ занадто перебільшений. Однак досі вдається взнаки негативний шлейф епохи попереднього очільник Офісу Зеленського Андрія Єрмака.
За словами співрозмовника, дехто звертає увагу на те, що Буданов не їздить у відрядження з главою держави, як це робив Єрмак. Однак сам Зеленський не хоче повторювати цю помилку, як і керівник ОПУ намагається не йти тим же шляхом, як його попередник.
Стосунки Зеленського з Федоровим
Джерела в оточенні Федорова розповіли журналістам, що конфлікту між президентом і главою Міністерства оборони немає попри чутки про охолодження стосунків між ними. Однак без інтриг і недійних атак навколо очільника МО не обходиться, адже відомство розпоряджається величезними бюджетами.
За словами співрозмовників ЗМІ, після приходу Федорова в міністерство почалося скорочення витрат на непотрібні релокації підприємств, дублювання держзамовлень, відмова від непотрібних озброєнь, переведення закупівель на тендери тощо. З’явилося дуже багато незадоволених, які почали атакувати.
Як повідомлялося, Зеленський вважає, що нічна атака на Україну 15 червня пов’язана з ювілеєм президента США.