Як повідомляє Суспільне, у Збаразькій виправній колонії на Тернопільщині провели національний мультипредметний тест для засуджених, які вирішили продовжити навчання та здобути вищу освіту.
Тестування організували відповідно до встановлених вимог і процедур, що дозволило учасникам скласти НМТ у спеціально підготовлених умовах. За результатами вони зможуть претендувати на вступ до закладів вищої освіти, пише Kreschatic.
НМТ у виправній колонії пройшли двоє засуджених
У Збаразькій виправній колонії повідомили, що участь у національному мультипредметному тесті взяли двоє засуджених. Однією з учасниць стала неповнолітня.
В установі зазначили, що всі організаційні етапи проведення тестування були виконані відповідно до чинних правил, а для складання НМТ забезпечили належні умови.
У колонії пояснили, що тест проходили лише ті засуджені, які висловили бажання продовжити освіту та отримати можливість вступити до закладів вищої освіти після завершення необхідних процедур.
У повідомленні установи зазначили:
«У тестуванні взяли участь двоє засуджених, одна із них неповнолітня. Проведення НМТ відбулося з дотриманням установлених вимог, організаційних процедур та забезпеченням належних умов для проходження тестування».
Нагадаємо, раніше ми писали про додаткові серпневі надбавки до пенсій для українців віком від 60 років.