З початку жовтня у Києві виявлено і ліквідовано десятки підпільних казино

Співробітники Бюро економічної безпеки (БЕБ) в Києві з початку місяця припинили діяльність понад 70 підпільних гральних закладів
БЕБ у Києві ліквідувало понад 70 підпільних гральних закладів. Фото - esbu.gov.ua

Як повідомляє «Kreschatic» з посиланням на інформацію Бюро економічної безпеки, тільки у жовтні детективи Територіального управління БЕБ у столиці провели операції з припинення функціонування 71 грального закладу.

Під час обшуків, які охопили практично всі райони міста, правоохоронці вилучили велику кількість обладнання, зокрема 150 моноблоків, 815 системних блоків, 865 моніторів, маршрутизатори та роутери. Крім того, було вилучено комп’ютерні аксесуари, мережеві блоки, DVD-програвачі, відеореєстратори, камери, лічильні машинки та інше обладнання.

БЕБ у Києві ліквідувало понад 70 підпільних гральних закладів. Фото – esbu.gov.ua

Більшість гральних закладів розміщувалися в спеціально обладнаних приміщеннях на перших поверхах житлових будинків або в окремих будівлях.

Для унеможливлення виявлення обороту готівки у цих закладах, гравцям видавали спеціальні коди після оплати послуг на касі, які дозволяли доступ до гри тільки за умови придбання певної кількості бонусів. Клієнти також мали можливість розраховуватися не лише у гривні, але й за допомогою криптовалюти.

Зараз детективи Територіального управління БЕБ у місті Києві спільно з слідчими Головного управління Національної поліції в столиці проводять досудові розслідування у кримінальних провадженнях згідно зі статтею 203-2 Кримінального кодексу України. Правопорушення розслідують прокурори Київської міської прокуратури.

Також раніше ми повідомляли про те, що в Києві викрили підпільний бордель

Share This Article
Дізнайтеся першими про новини Києва з нами
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version