Підтримка та догляд за літніми людьми з деменцією — завдання не з легких. Після загострення деменції родичі часто не в змозі впоратися з людиною похилого віку, яка втратила самостійність і адекватність сприйняття. Втрата пам’яті та уваги супроводжується іншими тривожними симптомами. Хворий неправильно оцінює навколишній світ, не орієнтується в часі та просторі, тому потребує помічника. На останніх етапах хвороби відбувається повна деградація особи.
Якщо ви шукаєте пансіонат для хворих на старече недоумство в Києві чи області, в інтернеті можна підібрати відповідні варіанти з професійним доглядом за літніми з деменцією. Для оформлення до державних установ потрібно подати заяву до територіального центру соціального обслуговування та отримати направлення. У платні пансіонати не потрібна путівка, ціни на проживання доступні. Такі заклади розташовані у майже у всіх районах Києва, мають великий попит. Рекомендуємо заздалегідь продумати маршрут, перш ніж вибрати спеціалізований санаторій. Чим ближче інтернат знаходиться до вашої оселі, тим частіше ви зможете відвідувати своїх рідних.
Де в Києві розмістити людину похилого віку з деменцією?
Головна місія пансіонатів — створити для людей похилого віку умови фізичного та емоційного комфорту, забезпечивши високу якість життя за невисокої вартості.
Платні будинки для людей похилого віку, для тих, хто страждає на недоумство, пропонують:
- Комплексну реабілітацію на ранніх стадіях хвороби;
- Послуги хоспісу паліативним хворим.
Літні люди, які страждають від деменції, заслуговують на комфортне і спокійне життя. Будинки для людей похилого віку «Пори Року» в Києві, що знаходяться в Вишгороді та Гатному, оточені великою територією для прогулянок на свіжому повітрі. Пенсіонери розміщуються у просторих та світлих кімнатах з усіма зручностями та необхідними меблями. Тут забезпечують належний догляд та дбайливу турботу про здоров’я та психіку своїх мешканців для уповільнення розвитку захворювання.
Не всі можуть забезпечити гідну старість літнім родичам. У той же час, дбайливий догляд в пансіонаті, після перенесеного інсульту, інфаркту, травмах опорно-рухового апарату, при хворобі Альцгеймера чи деменції, продовжує життя на багато років.