Перевезення домашніх тварин в столичному метро: що зміниться в правилах

У КП «Київський метрополітен» детально розглядають можливості перевезення тварин у метро. Про це повідомили у комунальному підприємстві після засідання постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами
Андрій Бондаренко 968 2 comments
У «Київському метрополітені» детально опрацьовують можливості перевезення тварин у підземці. Фото - rbc.ua

Як повідомляє «Kreschatic» з посиланням на Офіційний портал Києва, у підприємстві зазначили, що підтримка профільною комісією Київради петиції щодо перевезення тварин у столичному метрополітені – це лише початок, а не внесення змін до правил користування метро. Члени комісії підкреслили необхідність комплексного та професійного аналізу з урахуванням питань безпеки, зокрема пересування по ескалаторах та в рухомому складі.

Після отримання висновку від профільної комісії буде розроблений план заходів, який детально розгляне можливість перевезення собак у метрополітені.

Адміністрація «Київського метрополітену» розуміє важливість запиту щодо перевезення тварин у метро, особливо з урахуванням того, що на станціях підземки з’являється все більше людей зі своїми домашніми улюбленцями. Фахівці метро активно сприяють власникам домашніх тварин та надають їм максимальну допомогу.

Проте є низка питань, які потребують комплексного та ретельного аналізу перед повноцінним впровадженням перевезення тварин метрополітеном. З огляду на те, що багато станцій метро обладнані ескалаторами та різноманітними сигнальними пристроями, які можуть бути небезпечними для тварин, це стає особливо актуальним.

метро
Фото – rbc.ua

Важливо вивчити міжнародний досвід перевезення собак у європейських метрополітенах, особливо у тих, де є великий пасажиропотік та наявність ескалаторів. Крім того, ця ініціатива потребує обговорення з фахівцями у галузі, зокрема з кінологами та громадськими організаціями.

Метрополітен щодня перевозить сотні тисяч пасажирів, серед яких можуть бути люди з алергіями або фобіями перед тваринами. Комунальне підприємство повинне враховувати інтереси всіх пасажирів. Тому необхідно проаналізувати, наскільки комфортно буде всім, особливо з урахуванням того, що у вагонах метро відсутні відокремлені місця для пасажирів із собаками.

Зміни або доповнення до існуючих правил перевезення тварин, зокрема собак, у метрополітені будуть внесені лише після комплексного аналізу. На даний момент правила користування «Київським метрополітеном» передбачають перевезення тварин, включаючи собак, з дотриманням певних вимог.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Києві хочуть затвердити нові правила утримання домашніх тварин: для чого це потрібно і як долучитися до ініціативи

Share This Article
Дізнайтеся першими про новини Києва з нами
2 Comments