Соціальний проект БРАМА від кіберполіції: Не можеш задонатити гривнею? Задонать свій час

Працівниками управління протидії кіберзлочинам в місті Києві Пронтенко Лілією та Осадчою Наталією було проведено ряд лекцій та залучено здобувачів освіти з Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій до соціального проєкту БРАМА

Як повідомляє «Kreschatic», БРАМА – це проєкт, що був створений за участі кіберполіції України та волонтерських організацій для протидії дезінформації та блокування протиправного контенту.

Метою команди є очищення інформаційного простору від російської пропаганди та сервісів поширення дезінформації, а також знищення осередків незаконного поширення забороненого контенту.

Цілі проекту:

  • Знищення російських осередків в Інтернеті;
  • Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі;
  • Протидія наркотикам та шахрайству;
  • Навчання та тренінги з кібергігієни;
  • Просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
  • Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції;
  • Кредо команди – вирішувати проблему кількісно та якісно.

Місія проекту полягає у тому, щоб кількісно зменшити присутність росіян, що поширюють пропагандистські матеріали,  у медіапросторі та якісно навчати виявляти й утилізувати ворожий контент.

Важливо зауважити, що проект БРАМА не займається ДДОС атаками або іншими діями, які потребують спеціальних знань та навичок. Вектор освітньої програми проекту перш за все спрямований на задоволення потреб учасників програми та утримання їхнього інтересу до ініціативи.

БРАМА

Для того, щоб бути частиною проєкту, користувачам достатньо мати мобільний телефон або компʼютер та трохи часу, який користувач готовий приділити для важливої справи.

Задача учасників – надсилати скарги на надані їм пости, сервіси, посилання тощо. Більше скарг – більша вірогідність блокування контенту.

Беручи участь у проєкті БРАМА, користувач отримує можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту і сприяти подальшому блокуванню такого ресурсу. Ви також можете скаржитися на інші джерела, посилання на які можна знайти у телеграм-каналі проекту. Завдяки цьому ви матимете можливість отримати слушні поради щодо медіа та кіберграмотності та будете поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, що ширяться мережею.

Окрім цього учасникам пропонується розважальний контент, який допоможе відволіктися від виконання завдань і порадіти разом із командою проекту успіхам українських військових та недолугим вчинкам нашого спільного ворога.

У рамках проєкту вже функціонують Телеграм бот, що накопичує посилання на джерела для блокування, телеграм канал з публікаціями цих посилань, Вайбер спільнота та сторінки у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм.

БРАМА

Роботи ще дуже багато, тому необхідна ваша допомога.

Запрошуємо долучитись до соціального проекту БРАМА. Це можна зробити за посиланням. Не можеш задонатити гривнею? Задонать свій час.

Нагадаємо, раніше ми вже писали про новий соціальний проект від кіберполіції «БРАМА»: що це таке і яка його мета

Share This Article
Дізнайтеся першими про новини Києва з нами
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *