Тріумф спортсменів Ірпеня на Чемпіонаті світу з кікбоксингу 2024

Участь у змаганнях взяли понад тисячу атлетів з 34 країн, а ірпінська команда представила 16 своїх найкращих бійців.
Клуб "Реформа". Фото - ITV

Про це повідомляє “Kreschatic” з посиланням на ITV

Спортсмени клубу «Реформа» з Ірпеня продемонстрували вражаючі результати на Чемпіонаті світу з кікбоксингу ІСКА 2024, який проходив у Відні з 23 по 26 жовтня. Протягом трьох днів змагань наші спортсмени провели більше 110 поєдинків, виборовши в загальному 37 медалей: 14 золотих, 11 срібних та 12 бронзових.

Всі учасники команди стали призерами, а вісім із них здобули звання «Чемпіон світу 2024». Цей успіх став можливим завдяки наполегливій праці та підтримці, яку команда отримала від своїх тренерів, батьків та місцевих організацій.

Тренер клубу Володимир Сотін підкреслив важливість цієї перемоги, висловивши вдячність Збройним силам України та всім, хто сприяв досягненням команди. Емоції від змагань залишаться у пам’яті учасників на все життя, підкреслюючи значущість спорту у важкі часи.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Попко повідомив подробиці відбиття дронової атаки на столицю 27 жовтня.