Про це повідомляє “Kreschatic” з посиланням на Укренерго
На сьогоднішній день в Києві та області не передбачається обмеження споживання електроенергії або відключення світла. Однак, ситуація з енергосистемою може змінюватися, тому важливо бути в курсі актуальної інформації. Для киян дані щодо графіків відключень можна знайти на сайті ДТЕК Київські електромережі, а для жителів області — на ресурсі ДТЕК Київські регіональні електромережі.
Станом на сьогодні, 11 лютого, система енергозабезпечення працює стабільно. Водночас, зростає споживання електричної енергії, оскільки зниження температури повітря збільшило навантаження на мережу. Хоча обмеження на споживання для побутових споживачів не вводяться, варто пам’ятати, що енергосистема продовжує відновлюватися після масованих ракетних атак.
Варто зберігати економний підхід до споживання електрики протягом дня, зокрема, не включати одночасно кілька потужних електроприладів, особливо в період з 8:00 до 22:00. Це дозволить уникнути перевантажень мережі та сприятиме стабільній роботі енергосистеми. За можливості, використання потужних приладів краще перенести на нічні години.
У разі змін у ситуації та введення нових обмежень, жителі Києва та області будуть проінформовані через офіційні канали комунікації. Важливо стежити за новинами від вашого постачальника електроенергії, щоб бути в курсі будь-яких змін. Ситуація на енергоринку залишається під контролем, але безперервне споживання енергії все ж вимагає уваги.
Нагадаємо, раніше ми писали про обмеження на електропостачання в Києві та Київській області 10 лютого.