Екологи пояснили зникнення солов’їв у багатьох парках столиці

Останніми роками кияни не спостерігають присутність солов’їв у багатьох парках столиці, екологи розповіли, з чим це пов’язано.
Соловей. Фото - Pexels

У Київському еколого-культурному центрі розповіли, що останніми роками у багатьох столичних парках зникли солов’ї через нерозважливе виконання поставлених задач комунальними службами міста, інформує видання «Kreschatic».

Екологи пояснили, що ці птахи будують свої гнізда на землі або дуже низько в кущах. У травні парках столиці працівники КП «Київзеленбуд», КП «Плесо» та ЖЕКів починають масове сінокосіння. Внаслідок цієї «епідемії» гнізда солов’їв гинуть під сінокосарками комунальників.

Також птахам особливо шкодить систематичний покіс трав. Через надмірну стрижку газонів у Києві майже зникли комахи, якими харчуються багато видів пташенят, що вчаться літати. Тому тварини змушені шукати для себе нові місця з більш сприятливими умовами життя та харчування.

Раніше екологи повідомляли, що зі скверів, парків та лісопаркових зон міста почали масово зникати білки через масову вирубку дерев КП «Київзеленбуд» та відсутність на їхніх територіях штучних будиночків для цих пухнастих гризунів.

Нагадаємо, що жителі столиці давно намагаються домогтися ліквідації КП «Київзеленбуд». На сайті Київради 8 травня з’явилася петиція, у якій зазначається, що комунальне підприємство систематично знищує здорові екологічно цінні багаторічні рослини у місті.

Share This Article
Україна в об'єктивному світлі: ми показуємо справжню картину
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *