У селі Зорин Вишгородського району Київської області поліцейські затримали чоловіка, який під час сімейної сварки погрожував дружині бойовою гранатою. Інцидент стався вночі, коли чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння, повідомили у поліції Київщини, пише «Kreshatic».
За даними слідства, під час конфлікту зловмисник дістав з кишені гранату Ф-1 та почав погрожувати її застосуванням. Жінці вдалося вирвати з його рук запал, після чого чоловік кинув корпус гранати у стіну. Боєприпас застряг у ній, вибуху вдалося уникнути.
Під час обшуку в будинку правоохоронці вилучили корпус ручної гранати Ф-1 та запал УЗРГМ-2. Затриманому повідомили про підозру, суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Крім кримінальної справи, щодо чоловіка також складено адміністративний протокол за домашнє насильство відповідно до ч. 1 ст. 173-2 КУпАП. Йому загрожує до семи років позбавлення волі.
Нагадаємо, раніше у Києві затримали наркоторговця, який маскував свій «бізнес» під продаж чохлів для телефонів.