Сергій Ребров прокоментував поразку України від Албанії

У стартовому матчі нового розіграшу Ліги націй збірна України з футболу зазнала поразки від Албанії з рахунком 1:2.
Ребров. Фото - УАФ

Про це повідомляє “Kreschatic” з посиланням на Суспільне Спорт

Попри те, що Юхим Конопля відкрив рахунок на початку другого тайму, збірна не змогла втримати перевагу. Ісмаїлі та Асані, які забили голи на 54-й та 66-й хвилинах відповідно, принесли перемогу Албанії.

Головний тренер української збірної Сергій Ребров висловив невдоволення як результатом, так і якістю гри команди. За словами Реброва, у матчі було важко створювати моменти, а на поле не було відчуття командної гри. Тренер також підкреслив, що попереду ще один матч, і команді необхідно терміново виправити ситуацію та підготуватися до наступних зустрічей.

У контексті програшу від Албанії Ребров зазначив, що хоч ця команда і є серйозним суперником, але не можна порівнювати її з Румунією, з якою Україна також зазнала поразки. Тренер підкреслив, що на даний момент головним завданням є підготовка до майбутніх матчів, адже часу на роздуми не так багато.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що очікувати від поєдинку Ліги націй Україна – Албанія.