Український чемпіон світу Олександр Усик висловив свою думку щодо результату бою між Саулем Альваресом та Теренсом Кроуфордом, повідомляє Ring Magazine, пише Kreschatic.
На думку Усика, жоден із суперників не зможе завершити бій достроково. Він підкреслив, що Альварес має значну фізичну силу та потужний удар, тоді як Кроуфорд відрізняється інтелектуальною грою та універсальністю у стійках.
«Для мене цей бій 50 на 50. Думаю, буде 12 раундів і рішення суддів», – заявив український боксер.
Фаворита він не назвав, зазначивши, що поєдинок має всі шанси пройти усі раунди. Усик оцінив шанси спортсменів як рівні, наголосивши на непередбачуваності бою та можливості будь-якого сценарію.
Мегафайт Альварес – Кроуфорд відбудеться у ніч з 13 на 14 вересня на стадіоні Allegiant у Лас-Вегасі. На кону стоятимуть титули WBA, WBC, WBO та IBF, якими наразі володіє Альварес. Для Кроуфорда це стане дебютом у другій середній вазі та шансом увійти в історію як абсолютний чемпіон світу у трьох вагових дивізіонах.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Олександр Зінченко відкладає дебют у «Ноттінгем Форест».